Mazda 3 BL (2009-13) Bardaklık Ambiyans Aydınlatması

abdyldz

Sessiz
Çok basit bir uygulama biraz fazla ışık veriyor ama ledi biraz keserek azaltılabilir sanki...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Montaj aşamasından da biraz bahsederek çok iyi olur, güle güle kullanın, güzel olmuş

abdyldz

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
kolçaktaki çakmaklığın elektriği hemen bardaklığın arkasında kalıyor, elektriği oradan aldım, kontağı tek çevirince yanıyor, ama ileride elektriği dimmer olan bir pedal aydınlatmadan almayı düşünüyorum.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
kolçaktaki çakmaklığın elektriği hemen bardaklığın arkasında kalıyor, elektriği oradan aldım, kontağı tek çevirince yanıyor, ama ileride elektriği dimmer olan bir pedal aydınlatmadan almayı düşünüyorum.

Ellerine sağlık, paylaşım için teşekkürler, benim hoşuma gitti, ufak dokunuşlar abartılı olmadığı sürece hoşuma gider... Eklemek istediğim nokta ise; @abdyldz profil bilgilerin çok eksik maalesef. Şehir, yaş, araç bilgilerini düzenlersen tam süper olacak. :D

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Güzel olmuş. El frenin oradan da yansıyor :) Belki ledler azaltılabilinir.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Güzel olmuş güle güle kullanın..bence başarılı..:harika::harika: bilgiler için teşekküller .

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ya arabada elektrik işleri elimden hiç gelmiyor. Çok imreniyorum elinize sağlık.Maşallah.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abdyldz

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ya arabada elektrik işleri elimden hiç gelmiyor. Çok imreniyorum elinize sağlık.Maşallah.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
benimde çok birşey anladığım yok aslında, uğraşıyorum öyle elimden geldiği kadar...

Üst Alt