Bankacılık İşlemleri (Danışma-Dayanışma-Tavsiye)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
@bayraktar hamdi abi banka ya gitmene filan gerek yok.ayağına kadar getiriyorlar.defter bir de güzel bir kalem hediye ediyorlar.
güzel bir örnek vereyim mesela.benim kart da 1.250 tl ek hesap var.param olmadığı zaman onu kullanyorum para gelince hemen yatiriyorm 5 10 gün içinde.ben faiz işlediğini görmedim.yanlışm varsa @Murat abi düzeltsin.bir aylığına 500 tl kullanmıştım bir ay sonra 5 lira faiz işlemişti.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
@bayraktar hamdi abi banka ya gitmene filan gerek yok.ayağına kadar getiriyorlar.defter bir de güzel bir kalem hediye ediyorlar.
güzel bir örnek vereyim mesela.benim kart da 1.250 tl ek hesap var.param olmadığı zaman onu kullanyorum para gelince hemen yatiriyorm 5 10 gün içinde.ben faiz işlediğini görmedim.yanlışm varsa @Murat abi düzeltsin.bir aylığına 500 tl kullanmıştım bir ay sonra 5 lira faiz işlemişti.
Evet Mustafa ek hesapta faiz yok gibi bir şey :) 750 tl'ye 1 ay da 13 tl gibi bir rakam aldılar. Diğerlerine göre çok çok iyi...

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
İki ayrı hesaptan toplam 125 küsür lira kitap aldım bu seferki kampanyada.. Bir öncekinde de yine iki ayrı işlemle 70 liralık kitap almıştım (bir önceki sefer 30TL'ye kadar %50 idi)

Kütüphaneme kaynak kitap girdisi Bankanın Güzelinden :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Maaş müşterisi olmam sebebiyle mecburen ayda bir sefer Vakıfbank'ı kullanıyorum... Daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum... Genel olarak ayın 15'lerinde yoğunluktan dolayı olsa gerek, sistemleri kağnı hızında oluyor ve işlem yapabilmek için sabır ve şans gerekiyor... Müşteri hizmetlerine geri bildirimde bulundum ama faydası olacağını sanmıyorum...

Benim gibi mecburiyetiniz yoksa, kullanmayın, kullandırtmayın... :(

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Enpara'dan bir ilk daha; aidat ödeyen kredi kartı :)

Kredi kartı için ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde açık açık yazdık. Bununla da yetinmiyor, kredi kartımızı düzenli kullanan müşterilerimize yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı ödüyoruz!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Yıllık kredi kartı aidatı alabilmek için:
Enpara.com müşterisi olmanız,
31 Aralık 2018’e kadar bir Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,
Enpara.com Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonra her yıl en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterli.
Yıllık kart aidatınız, o yıl için kampanya şartını sağlayan 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Enpara.com’dan bir ilk daha! Aidat veren kredi kartı... | Enpara

"Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü..."

İmza; Enpara

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Enpara'dan bir ilk daha; aidat ödeyen kredi kartı :)

Kredi kartı için ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde açık açık yazdık. Bununla da yetinmiyor, kredi kartımızı düzenli kullanan müşterilerimize yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı ödüyoruz!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Yıllık kredi kartı aidatı alabilmek için:
Enpara.com müşterisi olmanız,
31 Aralık 2018’e kadar bir Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,
Enpara.com Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonra her yıl en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterli.
Yıllık kart aidatınız, o yıl için kampanya şartını sağlayan 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Enpara.com’dan bir ilk daha! Aidat veren kredi kartı... | Enpara

"Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü..."

İmza; Enpara
Bu linkten hesap açmak için başvurdum da referans olarak seni göstermem gereken yer neresi abi?
Not: Aidat, kesinti vs gibi şeyler çıkarsa traktörü çizerim bak. :D

Ed.: En sonda soruyormuş gördüm şimdi. ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bu linkten hesap açmak için başvurdum da referans olarak seni göstermem gereken yer neresi abi?
Not: Aidat, kesinti vs gibi şeyler çıkarsa traktörü çizerim bak. :D

Ed.: En sonda soruyormuş gördüm şimdi. ;)
Müşteri temsilcisi geldiği zaman adımı numaramı ver, karta attırsın bişeyler :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Valla bu aralar ne yapıyorlar bilmiyorum :D bi ara davet ettiğimiz her kişi için adımıza fidan dikiyorlardı ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Üçüncü köprü için kesilen ağaçların yerine yenileri dikiliyor diye haberler çıkmıştı. Dikilen fidanları görmek nasip oldu... Tam Türk işi olmuş dedim kendimce... :(

Sizin fidanları da göstermelik dikmiyorlardır inşallah.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
10 yıldır sorunsuz kullandığım İş Bankası bu gün ilk defa beni üzdü... İki saate yakın oldu iş cep uygulaması çalışmıyor... İnternet bağlantınız yok uyarısı veriyor. :(

Üst Alt