Mazda 6 GH (2007-13) Bagaj Aydınlatma Lambası Hakkında

biyology34

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
Sevgili forum üyeleri hepinize selamlar.
2009 model mazda 6 arac aldim.Yeni yeni arabanin eksiklerini görmeye basladim. Bagajda sanirim bagaj lambasinda eksik bir yer var..Sag on konsol uzerinde bir sensor var ve kapagi yok burdaki eksikler nasil resim olarak yardimci olursaniz cok sevinirim..
Saygılar..
56699
56699
0

Ekli dosyalar

• 20210504_160817.jpg
    20210504_160817.jpg
    272.3 KB · Görüntüleme: 15
  • 20210504_160757.jpg
    20210504_160757.jpg
    110.3 KB · Görüntüleme: 15

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Elinden iş geliyorsa, sanayide biraz araştırma biraz uğraş ile çözülebilir sorunlar bunlar. Aracın hayırlı olsun Allah kaza bela nazar vermesin inşallah.

Bu işlerden anlamam/vaktim yok dersen de; İyi bir elektrik ustasına götürebilirsin.

biyology34

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Elinden iş geliyorsa, sanayide biraz araştırma biraz uğraş ile çözülebilir sorunlar bunlar. Aracın hayırlı olsun Allah kaza bela nazar vermesin inşallah.

Bu işlerden anlamam/vaktim yok dersen de; İyi bir elektrik ustasına götürebilirsin.
Iyi niyet dilekleriniz izin cok tesekkur ederim..
Orada eksik olan parcalarin neler oldugunu bilirsem belki netten siparis verir takarim diye dusundum.Uyumlu parca bulmak gercekten cok zaman aliyor

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Iyi niyet dilekleriniz izin cok tesekkur ederim..
Orada eksik olan parcalarin neler oldugunu bilirsem belki netten siparis verir takarim diye dusundum.Uyumlu parca bulmak gercekten cok zaman aliyor
Bu parçaların orijinalini ülkemizde yetkili servisten veya çıkmacılardan temin edebilirsiniz. Parça Kodunu öğrenerek yurt dışından da araştırabilirsiniz.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Bende de aynı soket boşta. Bunun bose ses sistemindeki subwofera ait olduğunu düşünüyorum. Bose ses sistemi olan arkadaşlar kesinleştirir bunu.

biyology34

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende de aynı soket boşta. Bunun bose ses sistemindeki subwofera ait olduğunu düşünüyorum. Bose ses sistemi olan arkadaşlar kesinleştirir bunu.
Bose sistemi hb modellerde mi var..orada 2 vida yeri boşta oraya mi takiliyor acaba

Üst Alt