Ayrılık Vakti Geldi

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mitsubishi Outlander
Araç Renk ve Tip
Siyah Suv
Severek kullandığım mazda 6 mı dün satmış bulunuyorum aracımla keyifli bi o 3 sene geçirdim yaklaşık 105bin km yaptım dün kaporasını aldım salı satışını vericem nasipse fakat almayı düşündüğüm araç mitsubishi outlander 2.0 turbo daha önce kullanan veya bilgiye vakıf olan bi arkadaşımız varsa bilgi almak isterim hiç kullanmadığım bi araç... bu aileden çok kez yardım aldım herşey için teşekkürler hakkınızı helal edin umarım m6 ust kasa alacak konuma geldiğimde tekrar görüşürüz...

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
hakkınızda hayırlısı olsun, Ankara civarında oturuyorsanız o klasmanda Subaru forester'lara da bakabilirsiniz şahsen 4 çeker çok hoşuma gidiyor.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Hayırlı olsun hakkınızda hayırlısı olsun hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hakkınızda hayırlısı olsun, Ankara civarında oturuyorsanız o klasmanda Subaru forester'lara da bakabilirsiniz şahsen 4 çeker çok hoşuma gidiyor.
Subaru forumlarn da fazla gezme hocam.aklını çelerler bak

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Dur hele mustafa hocam sözlendik zaten mazda 6'nın tadına bakmaya çok az kaldı. walla legacy videosunu attığından beri çok hoşuma gidiyorlar stf'ye de üye oldum nerdeyse tüm legacy ve forester videolarını izledim ve içim dışım soch ve boxer motor=simetrik dört çeker oldu resmen arabaya aşık olmamak elde değil lakin temizini denk getirmek lazım diyorlar yoksa BMW'de çıkan sorunlar deve de kulak diyordu bi videosunda.

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mitsubishi Outlander
Araç Renk ve Tip
Siyah Suv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aman hocam forester vardı bende hayatımda pişman olduğum tek araç diyebilirim outlanderda evo 8 motoru var o yüzden tav oldum

Üst Alt