Mazda 3 BK (2003-09) Aux Bağlantısı İle Müzik & Bluetooth

ediz07

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Motion AT
Bu iyiymiş :) ses kalitesi nasıl? güzelse ben de alayım. Mp3 çaları var bizim arabanın ama her defasında cd yazdır tak çıkar değiştir uzun iş :)
Ses kalitesi gayet iyi ben memnunum:) Mazda 6 ya aux direk olur herhalde ama kit için kesin birşey diyemeyecem. Ben genelde mazda 3 için araştırmıştım.

Ilgaz-p

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben n11 den ürünü aldım birde aux kablosu sipariş ettim kabloyu bekliyorum şu an
bluetooth özelliğimde olmuş oldu cihazın üzerinde micro sd ve usb girişi mevcut güzel müzik çalıyor cihaz şarjlı
sadece bluetooth özelliği aktif iken cihaz şarjda olursa cızırtı yapıyo evde ses sistemine takıp denemesini yaptım .

Ekli dosyalar

• DSC_2009.JPG
    DSC_2009.JPG
    105.1 KB · Görüntüleme: 108

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Ben n11 den ürünü aldım birde aux kablosu sipariş ettim kabloyu bekliyorum şu an
bluetooth özelliğimde olmuş oldu cihazın üzerinde micro sd ve usb girişi mevcut güzel müzik çalıyor cihaz şarjlı
sadece bluetooth özelliği aktif iken cihaz şarjda olursa cızırtı yapıyo evde ses sistemine takıp denemesini yaptım .
Güle güle kullanın;)

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Bu ürün nasıl kullanışlı mı herbindiğinde bağlamak için uğraşıyor musun yoksa direk blututu acınca otomatik baglanıyo mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

telefon ve cıhazı acıyosun telefon cihazı görüyor sonra bluetot cıhazı seciyosun connected yani baglandı diyı sonra teybi aux a getir dinle on numara bir ürün

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Çakmaklık usb şarj cihazı alıp usb-mini usb kablo alırsanız şarja gerek kalmaz, eğer elinizdeki ürün ilk mesajdaki ise.

ediz07

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Motion AT

Ilgaz-p

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ürün bağlantısı hakkında detay vermemiş olup olmayacağı kesin değil bence. Çoğu ustaya da bunu bağlar mısın desen uğraşmaz diye düşünüyorum.
diğer ürünlerden az çok bağlantı şemasını çözdüm ancak parazit yaparmı diye şüpelerim var birçok araçta gördüm güzel bir ürün bizim araçlar için mp3 özelliği kazandırıyor sigara içmediğim için aracın küllük kısmına montajı yapmayı düşünüyorum

Ali01

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
2007 mazda 3 üm var aracıma aliexspres ten aux kablo siparişi verdim ve kullanıyorum ama ses kalitesi düşüyor bluetooth kit yada usb aux kit almayı düşünüyorum bluetooth alsam ses kalitesi nasıl olur acaba hiç yapan varmı

Üst Alt