Mazda 323 BJ (1999-03) Astina Subap Sıkması

Gencay

Sessiz
Araç Markası
2000-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Merhaba arkadaşlar ben aranıza bugün katıldım. Geçen hafta 2000 model 323 aldım araca baktırdım sıkıntı yok dediler aldım çıktım. Fakat 1 gün sonra araçta sorun yaşamaya başladım. Araçta çok ciddi şekilde titretme başladı. Stop etmeye başladı şaşırdım. Ustama gittim baktı sibop sıkıyor dedi 2. Göz çalışmıyor dedi. Kompresör bastı 1. Göz 90 2. Göz 0 3. Göz 160 4. Göz 90 çıktı fakat aracın gidişinde hiç bir sorun yok maşallahı var. Bi kaç usta ile görüştüm kapak açılacak dediler. Ama benim kendi ustam açılmayacak dedi. Sibop pullarını tornada değiştireceğiz bütün sorun gidecek dedi. En fazla bu masrafın olur dedi olmazsa kapak açarız dedi. Arada çok ciddi fiyat farkı var. Eğer sorun çözülürse 350 ile kurtarıcaz ama çözülmezse 2000 ile şimdi size soruyorum bu işin sonu ne olur. Ustama her zaman güvendim hep çıkardı beni bu işlerden.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ustana güvenmeye devam et bence, aradaki fiyat farkı çok, sorunun muhtemelen düzelecektir...

Aşağıdaki bağlantılı konuyu incelemekte fayda var. :harika:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bence de denemeye değer bir fark:harika:

Gencay

Sessiz
Araç Markası
2000-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim merak ettiğim şey şu şimdi sibop pulları tornada yapılıyor ne kadar sağlıklı olacak

Gencay

Sessiz
Araç Markası
2000-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bacaktan alınan damarlar ile yapılan by-pass ameliyatı ne kadar sağlıklı ise bu işlem de o kadar olur herhalde... :hhhhhh:
Tabi orası öyle ama doktordan doktorada farkta var bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi anlayacağım umarım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tabi orası öyle ama doktordan doktorada farkta var bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi anlayacağım umarım
Doktordan doktora fark olduğu gibi, insandan insana da fark ediyor... ;)

96 yılında 5 damarı değişen anneannemin kızı için doktor 15 yıl yaşarsa iyidir demişti, 24 yıl oldu yaşıyor... :kedicik:

Üst Alt