• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Aslan'ı Maalesef Satıyorum - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Dostlar merhaba;
Daha önce de ilan açmıştım fakat satmaktan vazgeçmiştik. Ama sıkıntılardan kurtulamadık maalesef. 1 aydır sarı sitede ilan vardı, 255bin liralara kadar düşmüştüm ama satılmadı maalesef.

Aracımı 1,5 yıl önce komple boyattım. 1,5 yıldır ufak tefek çizikler oldu, görüntülü ararsınız, gösteririm. (Boya öncesi vs. fotoğraflar mevcuttur.)

Üst kapak (kapak sıfır olarak alınmış) yaklaşık 20bin km önce Antalya'da Ömer usta tarafından yapılmış. Motorda yağ yakma, duman atma, su eksiltme kesinlikle yoktur. Motorun altında yağ kaçağı vs. yoktur. Şanzıman geçişlerinde herhangi bir sorun, atma ötme yoktur. Alt takımda takırtı vs. yoktur. Araca full antifiriz ile biniliyor kapak yapıldığından beri.

Jantları sıfır olarak Mazda servisinden alındı. Ön lastikler 1 yıllık Bridgeston, arka lastikler 2 yıllık Dunlop. Lastik durumlar %90 diyebilirim. 2 yılda 15bin km ancak yaptım. Ölçü: 205/55/R16

Ön farlar orjinal Bosch olarak alınarak takıldı. Kısalarda ve parklarda Photon LED ampul var. Arka stopların yan sanayisi zaten yok, orjinaller.

Klima aktif, çalışıyor.

Kaput ve sağ ön çamurluk değişmiş. Sağ iki kapının sacında işlem var, tavanda sunroofun çevresinde biraz macun var. Sağ ön şasinin ucunda ısıtılıp düzeltme var onun dışında hiç bir şasede podyede vs. işlem yok. Hava yastıkları orjinal.

Sunroof iptal edilmiş.

Alt tabana ısı ve ses yalıtımı yapıldı.

Geri görüş kamerası ve ayrıca arka park sensörü aktif çalışıyor.

Ön göğüste gösterge üzerinde bir çatlak vardı, macun ile biraz düzelttirdim, tekrar çatladı, halı kullanıyorum, beni rahatsız etmiyor.

Kapı döşemelerinde sorun yoktur.

Gösterge kartını ve ışıklarını yenilemek istedim. Resmini paylaşacağım. Fakat işlem esnasında devir göstergesi bozuldu. Bu şekilde muayeneden geçti.

Makyajlı kasaların krom kaplı iç kapı kolları takıldı.

İstanbul şehir içinde klima kapalıyken 11,2LT LPG yakar. Otoyolda klima açık 120-140 arası hızda 10LT LPG yakar.

Muayene 2025 3. aya kadar geçerlidir. Egzoz muayenesi yeni yapıldı. Orta katalitik konvertor yeni değişti.

Kısacası sizi üzmeyecek bir araçtır. Araç aktif kullanılıyor, KM değişiklik gösterebilir.

*Sol arka cam motoru bozuldu. Çıkması 1500-2000 liraya bulunur.

*Ön kapı ve bagajdaki anahtarın girdiği kilitler bozuk. 500-600 liraya yaptırılıyor. Ben 3 yıldır yaptırmadım.

Yukarıdaki masraflar fiyattan düşülecek.

Yeni kumanda yapıldı. Eskisi de aktif çalışıyor. Yani yedek anahtarınız da var.

Aracın sadece jant-lastikleri 20-22bin lira eder şuanda.

Marka
Mazda
Model
626
Model Yılı
1998
Yakıt
Benzin&LPG
Vites
Manuel
Kilometre
332000
Kasa Tipi
HB
Renk
Gri
Fiyat
235000
Motor Hacmi
2.0

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara
Umarım, gönlüne göre satış olur. Piyasa çok rezil bir durumda.

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aracım İzmir-Dikili'ye hayırlı olsun. 220bin liraya sattım arkadaşlar. Artık arabasız kaldım :utan: En az 1,5 yıl da araba yok bana :rolleyes:
Sattığım amca daha önce yine 1998 626 kullanıcısı. Fakat eski aracı sedan ve bakımsız bir araçmış. Benim aslana bayıldı :cool: Neyse... Allah kazasız belasız binmek nasip eder inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt