Askere Gidenler - Askerlik Muhabbetleri

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
van btr komando usta birligi
Sen de doguya gıdenlerdensın o zman :D Ben daha gıtmedım valla yuksek lısans muabbetıne uzatıyorum askerlık zor ya.Keske mezun olunca dırek gıtseydım o konuda cok pısmanım yas oldu 28 evlendık barklandık askerlık sıkıntı valla

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
benki askere gitmeden once bayat ekmek yemeyen askerde kufunu ayirip ayirip yedim kurbali dereden su ictim yosunlari dislerimin arasindan ayikladim
askerlik harikaa bisey
ayni arkadaslarla 14 kisi idik tim usulu 1 adet serefsiz haric yine giderim.
Benım askerlık sıkıntı gıbı cunku günde 3 kez wc 2 kez dus alıyorum. Aclıga uykusuzluga dayanırım da wc dus olmadan asla :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
adam haklı mendıl yok bısey o cıle gunde bır kez cekılır :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Her yerdeki şartlar aynı değil. Ben İzmir Narlıdere Güney Deniz Saha Komutanlığında yaptım vip askerlik oldu benim için :)
izmir bomba ya denıze karsı mıss :D benım bıldıgım oraya portıllıler gıdıo cunku arkadası teslım ettım oraya, kapıda porsche sahıbı ıstanbul plaka elıt aıleler vardı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Askerlik şartları tutan herkesin, gerektiği gibi ocu, bucu, şucu diye ayırmadan sağlam 3 ay eğitime tabi tutulmasını isterdim... Silah kullanmayı, askeri disiplini, sabretmeyi ve hayatta kalma şartlarını öğrense yeter... Geri kalan için profesyonel ordu yeterli.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
benimle beraber askere giden arkadasim
binbasinin kesin emri askere vurmak degil hakarrt etmek yasakti bizde
ulan olum ben farkli yerdemiyim bizi bizzat binbasi dovuyordu

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
2007 - 2008 yılları arasında yaptım bende. Acemi birliğimin ilk 2 ayı Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler, 1 ayı İzmir Narlıdere İstihkam Okulu ve Merkez Komutanlı'ğı idi. Mesleğim tank komutanı olarak geçsede, sınıfım istihkam olunca İzmir'e gönderdiler eğitim almak için. Acemilik elimizde defter kitap, ders öğrenerek geçti. Araba sürmeyi bilmezdim tank kullandık. :)

Usta birliğini Çanakkale Gelibolu'da General Kemal Doğan Kışlası'nda (2. Kolordu İstihkam Alayı) yaptım. Irgatlıktan farkı yoktu diyebilirim. Doğuda askerlik yapmaya özlem duyardı herkes.

Bakalım aramızdan benimle aynı yerde yapan çıkacamı? :)

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
2007 - 2008 yılları arasında yaptım bende. Acemi birliğimin ilk 2 ayı Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler, 1 ayı İzmir Narlıdere İstihkam Okulu ve Merkez Komutanlı'ğı idi. Mesleğim tank komutanı olarak geçsede, sınıfım istihkam olunca İzmir'e gönderdiler eğitim almak için. Acemilik elimizde defter kitap, ders öğrenerek geçti. Araba sürmeyi bilmezdim tank kullandık. :)

Usta birliğini Çanakkale Gelibolu'da General Kemal Doğan Kışlası'nda (2. Kolordu İstihkam Alayı) yaptım. Irgatlıktan farkı yoktu diyebilirim. Doğuda askerlik yapmaya özlem duyardı herkes.

Bakalım aramızdan benimle aynı yerde yapan çıkacamı? :)
Etimesgut ZPT GZPT ;)

Üst Alt