Aracınızın En Beğendiğiniz Fotoğrafı?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
İstanbul'a gelene kadar arabaya xedosa bişey yapmıyorum.
Anlattıklarından da hiçbir şey anlamadım :):):)
Allammm ya...

Gerçekten söyleyin, bu kasa mı? Yeni kasa mı?

Teşekkürler Murat. Cillop gibi çok da yakışıkılı...
Biraz performans vereydi, en azından yaktığı kadar gideydi senelerce kullanırdım ben bunu abi :) spoiler, marşpiyel ve jant sonrası yanında bir sürü genci foto çektirirken yakaladım :)

Ekli dosyayı görüntüle 30762
Bu accord gene gelmiş @Mucahitmaytalman kafa tutuyor sanırım ne diyosun @Murat abi :)
Accord kafa tutmaz Enes, kafa tutacak rakibi yok çünkü :utan:

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Biraz performans vereydi, en azından yaktığı kadar gideydi senelerce kullanırdım
Performanstan kastın ne?

Yakıtı çok muydu? Benimki şehir içinde 100 km de 9 litre civarı yakıyor.

LPG yok... Fazla km yapmayanlar için pek dokunmaz da, çok km yapanlar da LPG taktırıyor zaten.

Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Performanstan kastın ne?

Yakıtı çok muydu? Benim 100 km de 9 litre civarı yakıyor.

LPG yok... Fazla km yapmayayanlar için pek dokunmaz da, çok kim yapanlar da LPG taktırıyor zaten.
İstanbul Çanakkale gittim geldim, araçta 4 kişi vardı, yol bilgisayarı 10.4 litre gösterdi.

80 den yukarı ivmelenmesi ve rampalarda çok vites düşürmesi delirtiyordu beni.
Mesela accordla antalyaya gittim geldim. 2400 cc otomatik araç, basa basa gittim, limitleri zorladım. Ortalama 8.3 litre yaktı ve beni mest etti, accord performansı beklemedim 6'dan, ama en azından accord kadar yaksaydı...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yakıt olayına bu kadar takılmayın :) hazzı yaşayın :)
Hazzı yaşamak için 2.4 lazım :D

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İstanbul Çanakkale gittim geldim, araçta 4 kişi vardı, yol bilgisayarı 10.4 litre gösterdi.

Mesela accordla antalyaya gittim geldim. 2400 cc otomatik araç, basa basa gittim, limitleri zorladım. Ortalama 8.3 litre yaktı ve beni mest etti, accord performansı beklemedim 6'dan, ama en azından accord kadar yaksaydı...

Başka konularda belirtmişsindir mutlaka, kaçırmış olabilirim. Otomatik miydi ki? Bu kadar yakmasına şaşırdım. 8,5 ları geçmemesi lazım idi. İzmir - İstanbul | İstanbul - İzmir yaptım 8,0 - 8,5 larda seyrettik hep. Ki araçta 5,5 kişiydik. (5 Büyük, bir küçük. )

Ki ben biraz agresif de kullanırım. Kimse beni yolda geçmeyecek, deli olurum. :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Başka konularda belirtmişsindir mutlaka, kaçırmış olabilirim. Otomatik miydi ki? Bu kadar yakmasına şaşırdım. 8,5 ları geçmemesi lazım idi. İzmir - İstanbul | İstanbul - İzmir yaptım 8,0 - 8,5 larda seyrettik hep. Ki araçta 5,5 kişiydik. (5 Büyük, bir küçük. )

Ki ben biraz agresif de kullanırım. Kimse beni yolda geçmeyecek, deli olurum. :D
Otomatikti abi, bi de makyajlı olduğu için 5 ileriydi. Şehir içinde sıkıntı yaşamıyordum ama, rampalar ve uzun yol ızdırap oluyordu bana. Sakin kullanan birisi için fazlasıyla yeterli ama ben ayağımın altında o gücü hissetmek istiyorum. Yani gaza bastığım an beni rezil etmeyeceğini bilmem lazım :D

hey gidi kral hey selam olsun sana :asik:

Helali hoş olsun bütün cezaların

20170127_223932.jpg

20160521_162812.jpg

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Otomatikti abi, bi de makyajlı olduğu için 5 ileriydi. Şehir içinde sıkıntı yaşamıyordum ama, rampalar ve uzun yol ızdırap oluyordu bana. Sakin kullanan birisi için fazlasıyla yeterli ama ben ayağımın altında o gücü hissetmek istiyorum. Yani gaza bastığım an beni rezil etmeyeceğini bilmem lazım :D

Ekli dosyayı görüntüle 30763

Ekli dosyayı görüntüle 30764
Ya al artık bir accord yada :)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz

Ekli dosyayı görüntüle 30763

Ekli dosyayı görüntüle 30764
aslında hızlar o kadar'çok değilmiş abi.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Evet Murat şimdi konu anlaşıldı. :D

Otomatik vites aşıklarını anlamadım, anlayabileceğimi de sanmıyorum. Kadın olsaydım kesinlikle anlardım. :cool:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
aslında hızlar o kadar'çok değilmiş abi.
O yüzden çok sevinmiştim bu cezalara, en düşük hızlarda yakalamışlar beni. 2 ceza antalya dönüşü geldi, çok az noktada 150 aşağısını gördüm ;)

Evet Murat şimdi konu anlaşıldı. :D

Otomatik vites aşıklarını anlamadım, anlayabileceğimi de sanmıyorum. Kadın olsaydım kesinlikle anlardım. :cool:
Abi makyajlı manuel denk gelse, gözünün yaşına bakmam borç harç alıp riske girip tadına bakarım :)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Teşekkür ederim Özer, otomobilin gerçekten çok güzel.

Cama su püskürten küçük fıskıyeleri de oto rengine boyarsın bir ara. :) Tampondaki far yıkama fıskıyesi de var tabi ki.

Ben cama su püskürten fıskıyeleri (fışkiye miydi bu :p) boyattım. Başka bir boyacı gördü, "boyacın da nalbantmış haaa" dedi. Niye dedim, "fıskıyeleri çıkartmadan boyamış" baksana dedi. :D:D:D

Oysa onları çıkarılıp, idam eder gibi asıp dikkatlice ayrıca boyanmıştı.
EBay’dan ön tampon eki alacağım boyaya verdiğim zaman fıskiyeleride boyatırım artık :)

İç fotoğraflarından da bir kaç tane alabilir miyiz? Gözümüz gönlümüz açılsın... ;)
543A971C-8139-460C-A964-CC2BD63E2EF1.jpeg

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

1.6 civic'ler daha fazla yakıyor yahu, aynı firma üretmiyor mu bunları :rolleyes:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
1.6 civic'ler daha fazla yakıyor yahu, aynı firma üretmiyor mu bunları :rolleyes:
İşte onu kimseye anlatamadım :D mesela kral 1900 devirde 110 yapıyordu, ama civic o hızı en az 2700 devirde veriyordur. Bu da yakıtı arttırıyor haliyle...

Yüksek hacimli motorların beni sadece vergisi korkutuyor :)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İşte onu kimseye anlatamadım :D mesela kral 1900 devirde 110 yapıyordu, ama civic o hızı en az 2700 devirde veriyordur. Bu da yakıtı arttırıyor haliyle...

Yüksek hacimli motorların beni sadece vergisi korkutuyor :)
Uzun yol arabası diyorsun yani :) Al bir 2.2 m6 :D

Üst Alt