Mazda 3 BM Skyactiv Aracı Stop Etme

Yazıcı07

Sessiz
Araç Markası
2015Mazda 3 Skyactiv G
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Bugün bir deneme daha yaptım başarılı gibi fakat şanzumana birşey olmuyordur umarım.

Durunca ayak frende N boşa al
El freni çek
Ayak frenine basmadan
Vitesi mandala basarak p ye alıyorum ve istop devreye girmiyor işlem tmm gibi:rolleyes:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün bir deneme daha yaptım başarılı gibi fakat şanzumana birşey olmuyordur umarım.

Durunca ayak frende N boşa al
El freni çek
Ayak frenine basmadan
Vitesi mandala basarak p ye alıyorum ve istop devreye girmiyor işlem tmm gibi:rolleyes:
Senin için küçük, Sıkaycan'lar için büyük bir adım... :koptum:

Şanzıman için kusurlu bir hareket göremedim, oyna devam... :harika:

BlacKSpacE

Sessiz
Araç Markası
2017 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hatchback
Benzinden yapılan tasarrufun iki katı, cortlayan aküyü değiştirmeye yetmiyor maalesef.

Marşa bastıktan sonra, ilk işim sistemi kapatmak oluyor. Gönül isterdi ki, emniyet kemerini takmak olsun. :utan:
Anladığım kadarı ile bu istop u komple kapatmanın yolu yok herhalde benim de başım belada bununla :rolleyes:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araştırıyım bakayım, her kontağı açtığımda kapatmak zorunda kalıyorum:confused:
Evet, her marşta devreye giriyor mübarek... :huhuu: Egea'ların bir kısmında bir sefer kapatınca marşla birlikte devreye girmiyordu, onların da yeni modellerinde bu özelliği kaldırmışlar...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ozaman düğmeyi aşındırmaya devam :D
Evet, bende her seferinde aşındırıyorum... Fakat, hanımın işine geliyor bu zımbırtı... Arada bir stop ettiriyor, debriyaja basınca anında görüntü... Önceleri dert ediyordu stop ettirmeyi yüzü kızarıyordu şimdi mutlu mesut... :huhuu:

BlacKSpacE

Sessiz
Araç Markası
2017 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hatchback
Evet, bende her seferinde aşındırıyorum... Fakat, hanımın işine geliyor bu zımbırtı... Arada bir stop ettiriyor, debriyaja basınca anında görüntü... Önceleri dert ediyordu stop ettirmeyi yüzü kızarıyordu şimdi mutlu mesut... :huhuu:
Hanımlar öyle benimki de kapadığımı farkettiğimde fırça kayıyor işte :utan:

Üst Alt