Araç İçi Kayıt Cihazları

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Patron çıldırmış. 0.01 dolar'a duvar aplikleri satılıyor. Takipli kargo ücretsiz.
Satın alma linkleri;
Aliexpress Duvar Aplikleri Aliexpress İndirimleri | Kamera İnceleme Sitesi
Hatalı ilan olma şansı yüksek. Satıcı göndermezse çok da şaşırmamak lazım. Ancak umut fakirin ekmeği :)
Tek tek sipariş verin. 2 adet alınca 15 dolar kargo çıkıyor.

Her birinden 1'er tane sipariş verdim, toplam 4 cent :) teşekkürler
Aynı üründen 2 adet sipariş geçince kargo otomatik olarak 20,75 $ oluyor :D

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
42529
T692C modeli için kuponsuz, anlık indirim almayı başardım. 50 adetle ve Şubat ayıyla sınırlıdır. Bu fırsatı kaçırmayın. Gümrük vergisini kapsayan kargo seçeneği sadece 0.34$. Eğer almak istiyor ama sipariş veremiyorsanız özelden yazabilirsiniz. Yardımcı olurum. İletişim için; Aykut Ezer

Toplamda kargo+vergi dahil 385 TL'ye geliyor.

T692C Çift Kameralı Araç Kamerası
Türkiye hızlı kargo 0.34$ (Vergiler dahil seçenek)
Fiyat: 70.99$
Satın al: https://goo.gl/3N6kKr
Detaylı incelemesi: T692C GPS, WiFi, Ön+İç Kameralı Araç Kamerası İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

İhtiyacınız olabilecek tüm link ve kuponlar için;

Gümrük vergisi dahil olarak nasıl alınır? Videolu anlatım için;

Her birinden 1'er tane sipariş verdim, toplam 4 cent :) teşekkürler
Aynı üründen 2 adet sipariş geçince kargo otomatik olarak 20,75 $ oluyor :D
Satıcı gönderse iyi olacaktı. İptal yaptı dün tüm siparişlere.

Emumel

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
Bende kaput çizilmesi yüzünden 24 saat kayıt yapan kamera aldım. Bluesky mini0906 kamerayı bir inceleyin fiyatı fazla ama kaliteli bir ürün. Facede araç ve aksiyon kameraları diye grup var oradan daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
T692C ön+iç araç kamerasının indirimini yenilettim. Dip fiyattir. Ay sonuna kadar geçerlidir. 50 stok vardır. 7 stok şimdiden tükendi. İndirimden faydalanmak ve ihtiyacınız olabilecek diğer link ve kuponlara ulaşmak için; T692C WiFi GPS Ön+İç Araç Kamerası İndirim Kuponu Banggood | Kamera İnceleme Sitesi

T692C incelemesi ve çekim testleri;

Ön+iç araç kamerası arıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Sipariş veremiyorsanız özelden mesaj atın yardımcı olurum.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Aliexpress'te çok güzel kuponlar var. Alt limitlerini belirttim. Farklı satıcılardan alacağınız ürünleri toplu öderseniz de geçerli olur. Son kullanım tarihi 1 Nisandır. Tüm ürünlerde geçerlidir.

25 dolar'a 5 dolar indirim kuponu

30 dolar'a 6 dolar indirim kuponu

50 dolar'a 8 dolar indirim kuponu

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Aliexpress kuponları hala aktif. Son kullanım tarihi 1 Nisan'dır. Şimdi alışveriş yapmayacak olsanız bile hesabınıza eklemeyi unutmayın. Farklı satıcılardan alacağınız ürünleri toplu öderseniz de geçerli olur. Tüm ürünlerde geçerlidir.

25 dolar'a 5 dolar indirim kuponu

30 dolar'a 6 dolar indirim kuponu

50 dolar'a 8 dolar indirim kuponu

--------------------------------------

Viofo A129 çift kameralı araç kamerasının en full versiyonunu gümrük vergisi dahil olarak 123.20$ yani 685 TL'ye satın alabilirsiniz. Nasıl alacağınızı bilmiyorsanız;

Viofo A129 GPS WiFi Çift Kameralı Araç Kamerası
Satın al: https://goo.gl/Co1NWp
Fiyat: 117$
Kupon: zuzu9212
Turkey Direct Mail 6.26$ (Gümrük vergisi dahil seçenek)

Detaylı incelemesi: Fiyat/Performans Ürünü: Viofo A129 Duo WiFi Çift Kamera İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

Satın alırken ihtiyacınız olabilecek diğer link ve kuponlar; Viofo A129 Çift Kameralı Araç Kamerası İndirim Kuponu Banggood | Kamera İnceleme Sitesi

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Yeni Kupon Sayfası
Aliexpress'te yeni kupon sayfası açıldı. Aliexpress yıl dönümüne özel olarak kupon veriyor. 20 dolar alışverişe 3 dolar veya 16 dolar alışverişe 2 dolar kupon verebilir. Kuponu seçme şansınız yok. Şansa çıkıyor. Kuponu alabileceğiniz kısım sayfanın en son kısmındadır.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Birkaç gündür Aliexpress kupon ve indirim paylaşımlarına ağırlık verdiğimi görmüşsünüzdür. Bu kadar indirim kuponu vermelerinin sebebi 28 Mart, yani Aliexpress'in yıl dönümüydü. Bugün güzel indirimler var. İndirimleri tek tek forumlarda paylaşamıyorum. Facebook grubumda tek gönderi altında indirimleri sürekli güncelliyorum.

Ayrıca Telegram kanalından da anlık olarak takip edebilirsiniz.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Aliexpress kuponları hala aktif. Aşağıdaki sayfalardan ücretsiz olarak kupon alabilirsiniz.
- 15$'a 3$ indirim: - 20$'a 3$ indirim: http://ali.ski/O_dQT
- 25$'a 5$ indirim: Tam size göre kuponlar!
- 30$'a 6$ indirim: Tam size göre kuponlar!
- 50$'a 8$ indirim:
Ayrıca promosyon kodları da var. Sipariş oluştururken adres vs seçimi yaptığınız sayfanın altında promosyon kodunu gireceğiniz bölüm bulunuyor.

- 100$'aa 10$ indirim kuponu: LUCKY9
- 65$'a 9$ indirim kuponu: ALIVERSARY19
- 65$'a 9$ indirim kuponu: SKIDKARU
- 50$'a 5$ indirim kuponu: SAVE5
- 7$'a 6$ indirim kuponu: NEW0328
Son kupon sadece yeni üyeler içindir.

Jeton karşılığı seçkin kupon alabilirsiniz. (Seçkin kupon ile promosyon kodu aynı anda kullanılamıyor.)

Aliexpress'ten nasıl sipariş verilir?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
aliexpress coştu, aynı anda 2 kupon birden kullanmak çok avantajlı olacaktı ki dolar patladı gitti :D şu an sepette 25,36 $'lık ürün var, iki kuponla 20,36 $'a geliyor (şimdi mobilden denedim mobil indirimi ile 19,77 $) :) ama kurdan dolayı endişeliyim... kabaca hesap yaparsak kur 50 kuruş arttı, sipariş 20 dölar... yani benden 10 tl fazladan uçtu gitti...

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
B1W için yeni indirim kuponu aldım. Gümrük vergisi dahil kargo seçeneğiyle birlikte 233 TL'ye geliyor. Fırsatı kaçırmayın.
Blueskysea B1W WiFi 1080P Araç Kamerası #Banggood
Kupon: B1WCar
Turkey Direct Mail 0.77$ (Vergiler dahil)
Fiyat: 39.99$

Kameranın yanında ihtiyacınız olabilecek tüm link ve kuponlar

B1W incelemesi

Banggood'dan nasıl sipariş verilir?

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB

Çok iyi fiyat. Kaçırmayın.

Viofo A119 GPS'li V2 1440P Araç Kamerası
Kupon: Ineeditvo
Turkey Direct Mail 7.62$
Fiyat: 61.99$
GPS dahil, V2 versiyonudur.
Satın al: https://goo.gl/EXHd6y
İncele: Viofo A119 GPS V2 Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

Kameranın yanında ihtiyacınız olabilecek diğer ürün linkleri ve kuponları

Turkey Direct Mail seçeneğiyle tüm vergiler dahil olarak satın alabilirsiniz. Nasıl sipariş verilir?

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Bu fırsatı kaçırmayın. Önceki indirimli fiyata göre 10 dolar daha düştü.

Viofo A119S GPS'li V2 1080P60FPS Araç Kamerası
✂️ Kupon: Cardvr30
✈️ Turkey Direct Mail 5.84$
〽️ 62.99$
GPS dahil, S modelinin V2 versiyonudur.
Satın al: https://goo.gl/jNBYzA
İncele: En Popüler Araç Kamerası: Viofo A119S GPS İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

Turkey Direct Mail seçeneğiyle tüm vergiler dahil olarak satın alabilirsiniz. Banggood'dan nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyorsanız;

Park halinde kayıt yapmak için gerekli olacak kablolar; Viofo A119S GPS Araç Kamerası İndirim Kuponu Banggood | Kamera İnceleme Sitesi

Aygen

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Bu fırsatı kaçırmayın. Önceki indirimli fiyata göre 10 dolar daha düştü.

✂ Kupon: Cardvr30
✈ Turkey Direct Mail 5.84$
〽 62.99$
GPS dahil, S modelinin V2 versiyonudur.
İncele: En Popüler Araç Kamerası: Viofo A119S GPS İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

Turkey Direct Mail seçeneğiyle tüm vergiler dahil olarak satın alabilirsiniz. Banggood'dan nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyorsanız;

Park halinde kayıt yapmak için gerekli olacak kablolar; Viofo A119S GPS Araç Kamerası İndirim Kuponu Banggood | Kamera İnceleme Sitesi
Merhabalar üstadım.
Bir süredir incelemelerinizi takip ediyorum, çok faydalı incelemeler yapıyorsunuz, benim için çok aydınlatıcı oldu. Emeklerinize sağlık.
Ben de ön cam için kamera almayı düşünüyorum, sizin bu konuda tavsiyeniz hangisi olur acaba ?
Ön camda çok kaba durmaması, kameranın ve kabloların mümkün olduğunca az görünmesi gibi önceliklerim var. GPS, ve kayıtların anında izlenebilmesi gibi özellikleri olursa da güzel olur.
İncelemesini yaptığınız ürünlerin bir kısmı bu özellikleri taşıyor fakat fiyat/performans olarak en beğendiğiniz ürün hangisidir acaba :)

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
POPÜLER ARAÇ KAMERALARI İNDİRİM KUPONLARI
Blueskysea B1W WiFi 1080P Araç Kamerası
Kupon: B1WCar
Fiyat: 39.99$
Satın al: http://bit.ly/2VJVvLS
İncele: Blueskysea B1W Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

----------------------------------------------
Kupon: Cardvr30
Fiyat: 62.99$

-------------------------------------------------
T692C Ön + İç Araç Kamerası | WiFi + GPS
Fiyat: 73.02$
İncele: T692C GPS, WiFi, Ön+İç Kameralı Araç Kamerası İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

----------------------------------------------
Viofo A129 GPS WiFi Çift Kameralı Araç Kamerası
Kupon: cara129
Fiyat: 117$
Satın al: https://goo.gl/Co1NWp
İncele: Fiyat/Performans Ürünü: Viofo A129 Duo WiFi Çift Kamera İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
T692C ön+iç araç kamerasında güzel indirim var. Fırsatı kaçırmayın. 1hafta/50 stok

T692C Ön + İç Araç Kamerası | WiFi + GPS
Fiyat: 69.99$
İncele: T692C GPS, WiFi, Ön+İç Kameralı Araç Kamerası İncelemesi | Kamera İnceleme Sitesi

@AykutEzer böyle bir soru vardı size

Merhabalar üstadım.
Bir süredir incelemelerinizi takip ediyorum, çok faydalı incelemeler yapıyorsunuz, benim için çok aydınlatıcı oldu. Emeklerinize sağlık.
Ben de ön cam için kamera almayı düşünüyorum, sizin bu konuda tavsiyeniz hangisi olur acaba ?
Ön camda çok kaba durmaması, kameranın ve kabloların mümkün olduğunca az görünmesi gibi önceliklerim var. GPS, ve kayıtların anında izlenebilmesi gibi özellikleri olursa da güzel olur.
İncelemesini yaptığınız ürünlerin bir kısmı bu özellikleri taşıyor fakat fiyat/performans olarak en beğendiğiniz ürün hangisidir acaba :)

Üst Alt