Android Uygulama Merkezi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bendeki navigasyon cihazında vardı ama geçen yıl Beykoz'dan Beylerbeyi'ne gitmek istediğimde İkinci köprüden karşıya geçirip, birinci köprüden anadoluya döndürüp Beylerbeyi'ne çizdiği rotası son rotası oldu, sattım... :D :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Google ile İstanbul'da 1 saatlik yolu 2,5 saatte gidemedim, yandexi açtım da işkenceden kurtuldum. İzmir'de Google kullanıyorum ama.
İstanbul içi her türlü yandex alır zati :)

@Domestos abi yandex en kısa yoldan götürüyor :) senin istikamet çok trafik olan bir yol ;)

@slymncmgz deneyeceğim, teşekkürler ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Telefondaki gereksiz dosyaları ve kalıntıları temizlemek için SDmaid programını önerebilirim. Bu uygulamanın pro versiyonu nette var, oradan pro versiyonu indirilebilir...

Telefonun gereksiz şarj tüketmesini engellemek ve gereksiz internet kullanımını önlemek için ise; AFWall+ programını tavsiye ederim. Sizden habersiz arka planda ne kadar iş çeviren program varsa dize getiriyor... Tavsiye ederim.

Not; program indirme ve program uygulamaları kişilerin kendi sorumluluğundadır...

mazdatayfun

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Crossover
Telefonu hızlandırdığını iddia eden uygulamalar bana kalırsa boş ve gereksiz. Cacık hepsi. Yavaşlatmaktan başka bir işini göremedim henüz :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Benim tavsiyem Android Uygulaması değil, tam tersi... :) Telefonunuzda; aktif olarak Hava Durumu uygulaması kullanıyorsanız ve telefonunuza ek külfet (gereksiz şarj tüketimi, takılma, ram harcama vs.) getiriyorsa, (getirmemesi imkansız) tarayıcınızdan freemeteo sitesine girerek hava durumunu takip edebilirsiniz... ;) Deneyin, hissedilir derecede farkı göreceksiniz... ;)

Ekran Görüntüsü;

41657

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Benim tavsiyem Android Uygulaması değil, tam tersi... :) Telefonunuzda; aktif olarak Hava Durumu uygulaması kullanıyorsanız ve telefonunuza ek külfet (gereksiz şarj tüketimi, takılma, ram harcama vs.) getiriyorsa, (getirmemesi imkansız) tarayıcınızdan freemeteo sitesine girerek hava durumunu takip edebilirsiniz... ;) Deneyin, hissedilir derecede farkı göreceksiniz... ;)

https://tr.freemeteo.com/havadurumu/aydin/current-weather/location/?gid=322830&station=5443&language=turkish&country=turkey

Ekran Görüntüsü;

Ekli dosyayı görüntüle 41657
Favorim accuweather

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Polonya menşeili popüler sesli kitap platformu Audioteka, ülkemizde de kullanıma sunuldu.

Biraz pahalı gibi, ücretsiz kısa süreli dinleme mevcut. Benim hoşuma gitti.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Desibel ölçümü için tavsiye edeceğiniz uygulama var mı?

Üst Alt