Android Uygulama Merkezi

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Sygic'in bir de HUD özelliği var, akşam karanlıkta ön konsola koyuyorsunuz camdan yansımayla yolunuzu bulabiliyorsunuz güzel bir özellik. Aynı şekilde HUD için çeşitli programlar var. Hudway isimli üreticinin programlarının isimlerini google da aratınca cracklilerini bulabiliyorsunuz. Kaydırmaz ped ve ön cama yansıtıcı film ile çok kullanışlı olacaktır. İlerleyen zamanlardaki projem.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Head up display de yaparsın o zaman :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sygic'in bir de HUD özelliği var, akşam karanlıkta ön konsola koyuyorsunuz camdan yansımayla yolunuzu bulabiliyorsunuz güzel bir özellik. Aynı şekilde HUD için çeşitli programlar var. Hudway isimli üreticinin programlarının isimlerini google da aratınca cracklilerini bulabiliyorsunuz. Kaydırmaz ped ve ön cama yansıtıcı film ile çok kullanışlı olacaktır. İlerleyen zamanlardaki projem.
Sygic Navigasyon

Mazda 3 BL Head Up Display (HUD)

:)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Head up display de yaparsın o zaman :)
Aynen abi amaç o zaten. obd den takılanları pahalıya alıp kısıtlı imkanlarıyla cebelleşmek yerine telefonla hud olarak kullanmak daha mantıklı.
Hatta o kaydırmaz pedin altına ince kablosuz şarj vericisi montelicen. Pedin üstüne telefonu koyduğunda şarj olacak, açacan programını dijital hız göstergesi mi istersin navigasyon mu çok kullanışlı olur.

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Tahmini Teslimat Zamanı

bu ürünle gündüz de kullanılır duruma gelir. Programlar çok fazla. Hudway widgets by Hudway, Speedometer by Hudway uygulamalarının cracklileri mevcut bende isteyen olursa paylaşırım.
igo primo'nun da hud özelliği var ama bu csms yapıştırılan zımbırtı mat bir görüntü oluşturacağından dolayi şahsen ben vazgeçtim. Camda değil de, orijinalindeki gibi acilan bir kapak uydurmak ve istediğimizde acabilmek daha mantıklı geliyor bana. Hatta aliexte vardi öyle ürünler, bulabilirsem ekleyeyim

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Benim arabada kullandığım asus tablette dimmer( ortam aydınlığına göre ekran ışığını ayarlama) yoktu. Bugün çok güzel bir uygulama buldum bununla ilgili. Cihazın ön kamerası varsa onu ışık sensörü olarak kullanıyor. farklı ışık şiddetlerinde istediğiniz ekran aydınlığını grafik olarak ayarlayabiliyorsunuz. Telefonlarda da çok güzel iş görür ama telefonların çoğunda zaten ışık sensörü var :cool:
Velis Auto Brightness - Google Play'de Android Uygulamaları

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
@süleyman46 benzer bir uygulama evde kullandığım tablette kullanmıştım, bataryanın anasını ağlatmıştı :)
Doğrudur :) Ben genelde müzik dinliyorum ve müzik çalarken ekran uyuduğu için sorun pek olmadı. video performansını dememedim henüz. Aşırı tüketirse, sensör hassasiyetini düşük seviyeye getirip tüketimi azaltabiliriz diye tahmin ediyorum :)

Üst Alt