Alınık Otomobil Geniş Marka Yelpazesi

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Zor iş araç aramak almak:)

Davulun sesi uzaktan hoş gelir misali, düşük hacimli popüler ve küçük araçlar bakarım demiştim. Bir kaç deneme ile 1.2 motorlu araçların bana uymadığını, düşük hacimde turbo beslemeli bir dizel olması gerektiği kanaatine vardım. Ama ne yazık ki daha temiz bir araba bulamadım. Mazda 3 BK ve Mazda 6 GG, Corsa C Silvirline/Enjoy, Astra H, Civic ES7, Golf 4-5, Focus 2 gibi seçenekler arasında geziniyorum. Mazda 6 GG ve Civic Otomatik olabilir. Çevrenizde denk gelirse haberdar ederseniz memnun olurum. Bütçemi 45000 - 50000 aralığına kadar zorlamaya çalışırım. Bütçem çok sınırda kalıyor ama bu bütçeye birşeyler sıkıştırabiliriz sanırım. Herkese şimdiden teşekkürler..

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Baykal, seçenekler arasına mazda koyduysan döner dolaşır mazda alırsın:) Şimdiden hayırlı olsun

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-hasar-kayitsiz-temiz-orjinal-740023055/detay

Şu araç için düşünleri alabilir miyim?

AKL marka LPG var, Enjektörleri Atiker gold kullanılmış. 30bin km önce takılmış. Eski sahibi Subapları çelik olarak değiştirmiş. Ön sağ sol salıncaklar değiştirilmiş. 2 amortisör değişmiş. Denizlide önerilen usta var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler abi, civic hoş ama o şanzıman ile çok sevemedim. İmpreza ise bulunduğum şehirde tam bir macera olur :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda / 6 / 2.0 / TE / Hasar Kayıtsız Temiz Orjinal... sahibinden.comda - 740023055

Şu araç için düşünleri alabilir miyim?

AKL marka LPG var, Enjektörleri Atiker gold kullanılmış. 30bin km önce takılmış. Eski sahibi Subapları çelik olarak değiştirmiş. Ön sağ sol salıncaklar değiştirilmiş. 2 amortisör değişmiş. Denizlide önerilen usta var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler abi, civic hoş ama o şanzıman ile çok sevemedim. İmpreza ise bulunduğum şehirde tam bir macera olur :)
Bayrak oto, Osman Bayrak... Denizli

178 binde olan Mazda 6 hangi arada subap yakmış da, yenilenmiş? Mazda 3 ler kadar erken sübap sorunu vermiyorlar... Bence orada çelişki var.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
hayırlısı olsun öncelikle ;
mazda 6 gg ,opel corsa o_O alan çok geniş ama bir kaç güne kadar isteklerin ve listen daha daralır diye düşünüyorum.bakmaya devam :hhhhhh:

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Clio sportourer 1.5 DCI bakabilirsin. Geçiş dönemi için iyi olabilir.

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bildiğiniz üzere 626yı sattıktan sonra kısa süreli kullanım için Corsa almıştım. Geçtiğimiz hafta sonu Corsa aracımı da sattım. Mazda 6 GG Otomatik bakmaktayım. Bildiğiniz, yönlendirebileceğiniz araçları değerlendirebilirim.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bildiğiniz üzere 626yı sattıktan sonra kısa süreli kullanım için Corsa almıştım. Geçtiğimiz hafta sonu Corsa aracımı da sattım. Mazda 6 GG Otomatik bakmaktayım. Bildiğiniz, yönlendirebileceğiniz araçları değerlendirebilirim.
Xedos var bi tane şampanya renginde...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
En son mazda 6'sını satmayı planlayan ama sonradan vazgeçen @Rotkiw arkadaşımız vardı başkada aklıma biri gelmedi gerçi son düşüncesi netti sanırım.

Son düzenleme:

Rotkiw

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
En son mazda 6'sını satmayı planlayan ama sonradan vazgeçen @Rotkiw arkadaşımız vardı başkada aklıma biri gelmedi.

Ben vazgeçtim aracı satmaktan ama Hanımla çocuğu memlekete gönderdim, bir sene arabaya ihtiyacım yok, ihtiyacı varsa ve bakmak isterse aracı görebilir, herşeyi faal ve kazasız boyasız, romano lpg var, otomatik...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rotkiw

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Ben vazgeçtim aracı satmaktan ama Hanımla çocuğu memlekete gönderdim, bir sene arabaya ihtiyacım yok, ihtiyacı varsa ve bakmak isterse aracı görebilir, herşeyi faal ve kazasız boyasız, romano lpg var, otomatik...

e6c2af00478751b41c858caf411e9c5e.jpg

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@Rotkiw eğer satmayı düşünüyor iseniz ilan açın hem almayı düşünen arkadaşlarımız faydalanır hem forumumuz da almayı düşünenler rahatça yazabilir.@baykalbilgin için düşünmüştüm ama hala yazmadı düşünmez misin?

Son düzenleme:

Rotkiw

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
@Rotkiw eğer satmayı düşünüyor iseniz ilan açın hem almayı düşünen arkadaşlarımız faydalanır hem forumumuz da almayı düşünenler rahatça yazabilir.@baykalbilgin için düşünmüştüm ama düşünmez misin?

Yarın açayım ilan doğru diyorsun

Üst Alt