Alınık Alınık Mazda Rx-8 Anfi

Arkadaşlar merhaba 2010 model rx-8 aracım için anfi arıyorum F19066920 kod numarası çıkma veya makul fiyatlı 0 olabilir yardımlarınızı bekliyorum.

elanvital

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 Ge - RX8
Araç Renk ve Tip
Mavi ve Koyu Füme
aynen öyle ikinci el ürün ithal etmek yasak ancak şahsi kullanım için gelebilir bence .

diğer alternatif de aftermarket bir ürün takılabilir Bose yerine . şöyle bir ürün var http://murtaselektronik.com/markalar/jbl/imajlar/el-8/jbl-el8-mid.jpg

bu uygulanabilir ancak iki sorun var , kapılar aktif olduğu için bağlantısını ayrıca yapmak gerekecektir

ikincisi de hıza duyarlı mikrofon olacaktır

doğrusu orijinalinden şaşmamak olur eğer uygun fiyatta kalınabilirse , çok pahalı olacaksa aftermarket çözüm olabilir

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
aynen öyle ikinci el ürün ithal etmek yasak ancak şahsi kullanım için gelebilir bence .

diğer alternatif de aftermarket bir ürün takılabilir Bose yerine . şöyle bir ürün var http://murtaselektronik.com/markalar/jbl/imajlar/el-8/jbl-el8-mid.jpg

bu uygulanabilir ancak iki sorun var , kapılar aktif olduğu için bağlantısını ayrıca yapmak gerekecektir

ikincisi de hıza duyarlı mikrofon olacaktır

doğrusu orijinalinden şaşmamak olur eğer uygun fiyatta kalınabilirse , çok pahalı olacaksa aftermarket çözüm olabilir

aftermarket ürünler bizim araçlarda olmuyor klima vs bir çok şey çalışmıyor can hatlarından sanırım araya özel bağlantı aparatları gerekiyor onlarda tr yok zaten

elanvital

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626 Ge - RX8
Araç Renk ve Tip
Mavi ve Koyu Füme
Audio/Headunit: Frequently Asked Questions! Have A Question? Look Here First! - RX8Club.com

burada anlatılmış esasında , ana ünite değişiminden sonra dediğiniz problemler olur . Ancak amplifikatör çalışma prensibi oldukça basit ve bu söylediğiniz problemler olmaz ; orijinal sistemde ana üniteden high level sinyal amplifikatöre giriyor ve sonrasında hoparlörlere dağılıyor .

benim gönderdiğim JBL amplifikatör de OEM ve bu araca uygulanabilir , veyahut başka bir aftermarket amplifikatöre high/low çevirici ile girilip hoparlörlere dağılabilir ; çoğunluk bu şekilde yapmış zaten , daha kolay olur .

Kapılar aktif olduğu için en problemli alan orası olacaktır benim 2009 RX 'de ben onları değiştirip pasife dönmeyi düşünmüştüm sonra uğraşmaktan vaz geçip orijinali ile devam etmeye karar vermiştim . Eğer amp bozulsaydı kesin komplesini o şekilde değiştirirdim .

orijinalinden aftermarket sistemin tek farkı Bose'nin kullanıdığı noise cancelling sistemi olacaktır bunu yapmak oldukça zor çünkü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
muzık sıstemlerı konusunda çok bılgılı deyılım izmir de yaşıyorum burada da oem konusunda bılgılı kımseyı bulamadım aslında sıkıntı bıraz da o, bozuk anfiyi tamir ettik aslında işlemci zarar görmüştü yeni işlemci taktık üstüne de yenı yazılım attık attıgımız yazılım mazda 6 yazılımıydı anfiyi taktıgımızda calıstı fakat sadece arka hoparlorlerden ses geldı kapı ıclerı calısmadı soket sıkıntısı dıye dusunduk mazda 6 rx-8 soketlerı farklıdır gıbı belki dogru kablolar doğru çıkışa gelse çalışacak ama onuda yapacak kimse bulamadım

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
İkinci el parça ithalatı kağıt üstünde yasak. Ama ben parçası el konulanı, geri döneni duymadım. Göz yumuluyor. Vergisi verilip alınabilir.
Sadece airbag üniteleri patlayıcı madde kapsamında değerlendiriliyor, ondan dolayı yasak.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Vergi oranı %20 diye hatırlıyorum. Ama değerleme bedeli olarak faturadaki bedeli beğenmezlerse kendileri değerliyor. Bu malzeme şu kadardır diye.

Üst Alt