Alınık Mazda 3 Skyactiv veya Mazda CX-3

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun, güle güle kullan, klâsik satıcı feykleri işte, önemli olan aracın içinize sinmesi, Allah kaza bela vermesin.

mehmet_spb

Buzlar Ülkesi
Araç Markası
2018-Mazda Cx9,
Araç Renk ve Tip
Siyah
Beyazı aldım arkadaşlar.
200km dedik, anamur çıktı 400e çıktı km :D
Arkadaş full depo vericem dedi yarım depodan bir tık üst seviyede verdi, e hani full depoydu dedim, tamam işte full depo dedi:D (Ben jettayı neredeyse full depo sattım, adama bir kere full depo veriyorum gibi laf falan etmedim.)
Lastikler 3000km önce alındı dedi 10km önce alınmış, bikaç başka şey daha ama satıcı hiç içimize sinmese de araç içimize sindi ve aldık.

Kırmızı olsa çok daha güzel olurdu ama kısmet böyleymiş.

Bu arada araçta ön koltuk ısıtma da var. cx-3 lerde opsiyonlu diye biliyordum bunu.
Allah Kaza Bela birşey göstermesin.
Biraz kullandıktan sonra deneyimlerinizi bizimlede paylaşırsın artık. Resimsiz kabul edilmez :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın...

Brkm

Sessiz
Beyazı aldım arkadaşlar.
Arkadaş full depo vericem dedi yarım depodan bir tık üst seviyede verdi, e hani full depoydu dedim, tamam işte full depo dedi:D (Ben jettayı neredeyse full depo sattım, adama bir kere full depo veriyorum gibi laf falan etmedim.)
Lastikler 3000km önce alındı dedi 10km önce alınmış, bikaç başka şey daha ama satıcı hiç içimize sinmese de araç içimize sindi ve aldık.

Bu arada araçta ön koltuk ısıtma da var. cx-3 lerde opsiyonlu diye biliyordum bunu.
Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyazı aldım arkadaşlar.

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun Allah kaza bela nazar vermesin inşallah.

Üst Alt