Alınık Far (Mazda 626 GF 98-2001)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Merhabalar, Kırmızılı için far takımı ihtiyacım var. Mevcut farlarım pek iyi aydınlatmıyor, yükseklik ayar kısmıda sorunlu.
Elinde olan varsa talibim. Tek tek sag sol ya da takım halinde de satın alabilirim.

52503

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
İnternette yan sanayi sıfırı vardır, çıkma temiz bulmak zor olur
Osmanlı oto'da (çıkma cam için gittiğin) sıfır far çeşitleri oluyor, sormakta fayda var

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Haftaya öyle yapacagım @HakanEMRE . Uzun yola cıkacagız gece cok zorluyor ayarsız farlar. Depo farlarda yükseklik ayarı sıkıntılı oluyor, o yüzden çıkma düşündüm.

İnternette yan sanayi sıfırı vardır, çıkma temiz bulmak zor olur
Osmanlı oto'da (çıkma cam için gittiğin) sıfır far çeşitleri oluyor, sormakta fayda var

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Haftaya öyle yapacagım @HakanEMRE . Uzun yola cıkacagız gece cok zorluyor ayarsız farlar. Depo farlarda yükseklik ayarı sıkıntılı oluyor, o yüzden çıkma düşündüm.
Evet Depo farlara, far ayarı yapmak zor, yapılmıyor yapılsada istenildiği gibi olmuyor.
Sendeki farların durumu nedir?

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Evet Depo farlara, far ayarı yapmak zor, yapılmıyor yapılsada istenildiği gibi olmuyor.
Sendeki farların durumu nedir?
Kısalar cok vasat, uzunlar normal sayılır, ampülde değiştirdim sonuç pek degişmedi. İkiside Depo orjinal degil, birisini söktüm, açtım önceden oynanmış, ayar vidasını yalama etmişler. Hor kullanılmamış orjinal olsa iş görür sanki.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
önceden oynanmış, ayar vidasını yalama etmişler. Hor kullanılmamış orjinal olsa iş görür sanki.
Depo'lar zorlamaya gelmiyor. Hatta uygun alet edavat kullanmazsan ayar vidalarının kafaları falan bozuluyor ondan sonra çevir çevirebilirsen. Ne varsa orijinalde var. Kurcalanmamış orjinal bulabilirsen içinin kromları deformeli olsa bile yenilersin bir takım yan sanayi far parasına gelir ama en azından kullanışlı olur. Uğraşmam dersem Depo yada TYC almaktan başka alternatif yok. GE nin TYC si bulunuyor ama GF nin varmı bilmiyorum

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Depo'lar zorlamaya gelmiyor. Hatta uygun alet edavat kullanmazsan ayar vidalarının kafaları falan bozuluyor ondan sonra çevir çevirebilirsen. Ne varsa orijinalde var. Kurcalanmamış orjinal bulabilirsen içinin kromları deformeli olsa bile yenilersin bir takım yan sanayi far parasına gelir ama en azından kullanışlı olur. Uğraşmam dersem Depo yada TYC almaktan başka alternatif yok. GE nin TYC si bulunuyor ama GF nin varmı bilmiyorum

GF'nin TYC'sini facebookta satan vardı. Çiftine 500 kargo benden dedi. Tamam dedim. Ama iki farıda yan yana koyup resim atamadız evde dedi şurda dedi burda dedi Hakan hocam, bende huylanınca almadım.

52508

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
GF'nin TYC'sini facebookta satan vardı. Çiftine 500 kargo benden dedi. Tamam dedim. Ama iki farıda yan yana koyup resim atamadız evde dedi şurda dedi burda dedi Hakan hocam, bende huylanınca almadım.

Ekli dosyayı görüntüle 52508
Dolandırıcı olma ihtimali var, facebook gruplarında çakal çukal çok.
2. El / Çıkma üründe esnafları tercih etmek lazım bir sorun olduğunda en azından yeri yurdu belli.

Üst Alt