Aliexpress Fırsat Paylaşımları

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Amazon ürün açıklamasını yanlış yazmış o zaman :)
Aslında doğru yazmış 2.2 diye Türkiye'de 2.2 olmadıgı için :) riske girip alınabilir denenebilir ama araç kg agırlıgı vs gibi faktörler önemli oldugu için tam uygun olanı almak önemli.
Uyumlu olan 144€

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Aslında doğru yazmış 2.2 diye Türkiye'de 2.2 olmadıgı için :) riske girip alınabilir denenebilir ama araç kg agırlıgı vs gibi faktörler önemli oldugu için tam uygun olanı almak önemli.
Uyumlu olan 144€
Doğru diyorsun Kadir ağırlık faktörü önemli benzinli aracı istenilen seviyede düşürmeyebilir dizel araç için belki alınabilinir bende fiyatı uygun olmasına rağmen M6 mps yayını sipariş etmemiştim mps ile benim araç arasında 150 kg fark var

Eibach E10-55-004-04-22 Tieferlegungsfedern Pro-Kit https://www.amazon.de/dp/B007G88ABU/ref=cm_sw_r_cp_api_KZPlBbKMWKDXT

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
22 euro üstündeki ürünlerde gümrüğe takılıyor. Satıcıyla konuşup fiyatı düşük göstertin.

Bunu uğraşacağıma sürekli arabada duran bluetooth kulaklık alırım ben. Arabada başkaları varken hoparlörden konuşmak bazen sıkıcı oluyor.

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
İkisi farklı şeyler yalnız. Biri bluetooth kit. Diğeri aux kiti

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
İkisi farklı şeyler yalnız. Biri bluetooth kit. Diğeri aux kiti
Benim amacim muzik dinlemek. Ilkinde usb aux ve blutooth var. Ikincisinde usb ve aux var. Ilki 225tlye ikincisi 111tlye geliyor. Ama gumruge takilma ihtimalini dusunerek ikincisinde karar kildim gibi.

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Amaç sadece müzikse olur tabi. Kur çok yükseldi. N11’de falan belki aynı işlevi gören ve henüz pahalılanmamış ürünler de olabilir

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Üst Alt