Aliexpress Fırsat Paylaşımları

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Valla bana pek kelebek gibi gelmedi. Sevdim. En uygunu da o ortadaki tuş gibi gözüküyor. Baya yanından bakınca kelebek gibi gözükür en azından. Oturma pozisyonundan orjinalimsi gözükür. Oraya yapıştırdıktan sonra da rahatça tuş basılıyor. Saatin çapı ile o tuşun çapı çok yakın, saat çok az çapı küçük. Denedim basınca içine giriyor saat engel olmuyor.
Özgür ne spor arabası gözünü seveyim. :D:D:D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Son düzenleme:

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Bende ilk linki beğendim, oğlum için güzel sürpriz olacak. :) Teşekkürler Murat.

Edith; yurt içinden araştırma yaparken aynı saati 12 lira daha pahalıya buldum, Çin'den beklemeye gerek kalmadı gibi. :)

Y1 Smart Watch Akıllı Saat İos Ve Android Uyumlu +trend Saat - n11.com

Fakat yorumlarda,
Merhaba arkadaşlar, Akıllı saat siparişim AliExpress Hollanda deposundan yaklaşık 2 haftada elime ulaştı.
( beklentilerimin üzerinde bir kalitede )
Markası : No1 F6 Kasası Casio G Shock ile birebir aynı diyebilirim.
Fiyatı : 34,99$ satıcı çok ilgili paket üzerine 13,13$ yazdırdım ;)
iOS ve Android programı “ Fundo Pro “ Bluetooth ile eşleştirdiğinizde saatin tüm özellikleri aktif oluyor. ( program Türkçe )
Satın aldığım link:
NO.1 F6 Smart Watch Phone NRF51822 Smartwatch GPS Watch For Men IP68 Sleep Monitor Remote Camera Wearable Devices or iOS Android-in Smart Watches from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
İnceleme yazısı:
NO.1 F6 Akıllı Saat – PCnet
Kutunun içi komple özel dolgulu sünger ile kaplı.
Ekli dosyayı görüntüle 29239Ekli dosyayı görüntüle 29245Ortadaki kızılötesi sensör kalp ritmi ölçüyor. Diğer iki nokta mıknatıslı usb şarj dolum yeri.Ekli dosyayı görüntüle 29238Ekli dosyayı görüntüle 29241Ekli dosyayı görüntüle 29242Kolunuzun hareketine duyarlı, sallayınca devreye giriyor.Ekli dosyayı görüntüle 29243
Yarım şarj ile deli gibi kurcalamama rağmen 17 gün şarjı gitti. Tam dolu şarj süresini paylaşacağım :) ;)

Holydao

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Kumandadan cam ve ayna acma-kapama modulu varmis 40 dolar civarina, kurulumu basit gorunuyor, ne diyosunuz, deger mi?

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Mart'ın 7'sinde verdiğim kayıtsız sipariş Yanwen Economic Air Mail ile geliyor ancak hala geliyor..! Aynı sepette bulunan Small Packet Plus seçeneği ile gelen ürün 17-18. günlerde teslim edilmişti.

Sipariş geçen arkadaşlar Yanwen nakliye seçeneğine dikkat etsinler.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Mart'ın 7'sinde verdiğim kayıtsız sipariş Yanwen Economic Air Mail ile geliyor ancak hala geliyor..! Aynı sepette bulunan Small Packet Plus seçeneği ile gelen ürün 17-18. günlerde teslim edilmişti.

Sipariş geçen arkadaşlar Yanwen nakliye seçeneğine dikkat etsinler.
Bu aralar çok çorba hepsi. Yanwenle 10 günde aldığım bile oldu... Benim de mart başında verdiğim iki sipariş hala yolda. AliExpress standart shipping olarak geliyor...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İtalya/Torino’da, eski bir postacının evinde 400 kilogram ağırlığında dağıtılmamış posta bulundu. Polis, adı açıklanmayan 33 yaşındaki eski postacının, maaşını çok az bulduğu için dağıtması gereken postaları yerlerine ulaştırmadığını söyledi.

IMG_20180408_201244.jpg

Ben de desem Ali'den gel(e)meyen postalara ne oluyor :p

Üst Alt