Aliexpress Fırsat Paylaşımları

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Aliexpress'ten çok fazla sipariş vermeye başladık, artık ayrı bir başlığı hak ediyor diye düşünüyorum :)
Araç modeline göre olan ürünleri, ilgili başlıklar altında paylaşmaya devam edelim. Bu konuyu ortak aksesuarlar ve diğer ürünler için kullanalım ;)

Bir çift led T10 ampul 1,41 $ ürüne göre fiyatı çok iyi, bu fiyat 17 saat daha geçerliymiş. Ücretsiz kargo.
https://tr.aliexpress.com/store/pro...32740440583.html?spm=2114.12010612.0.0.XfnYJo

Araç Markası
2009 - Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Ben de Aliexpressi sürekli takip eder ve alışveriş yaparım. Bir de balık avı merakı olunca, o yönden de faydası çok oluyor.
Türkiye'de bulamayacağınız ya da çok daha fazlasını ödemek zorunda kalacağınız ürünler çok cazip geliyor. Alırken burayla kıyaslamadan almamak lazım yalnız!

Araç Markası
1999 - Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Şampanya - HB
Murat senin linklerle üye olup aldığım iki üründe parası alınmasına rağmen garip bir şekilde beklemede. İlk defa böyle bir alışverişe denk geldim.

aliexp.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
1999 - Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Şampanya - HB
Evet öyle gözüküyor sebep ise kupon kodu kullanma kurallarına uyulmaması. Neyse önemli değil bizde indirimsiz alırız :confused:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Evet öyle gözüküyor sebep ise kupon kodu kullanma kurallarına uyulmaması. Neyse önemli değil bizde indirimsiz alırız :confused:
@yakup adres bilgilerin asıl hesabındaki adresle birebir aynı olmasın ;) adamlar her bir yandan kontrol edip, en ufak tereddütte siparişi iptal ediyorlar.

Üst Alt