Ali Can Hayatını Kaybetti

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
maxresdefault.jpg

Benimde kendisini takip edip özellikle tır muhabbetlerini ilgiyle izlediğim sosyal medya fenomeni, Almanya'da yaşayan gurbetçi Ali Can bugün saat 16.00 da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Samimi ve içten yaptığı videolar ile youtube da bir fenomen haline gelen Ali Can'ın cenazesi pazartesi memleketi Nevşehir'e getirilecek.

1968 doğumlu Ali Can evli ve 17 yaşında bir kız çocuğu babasıydı. En son geçtiğimiz günlerde sılai rahim için Nevşehir'e gelen Ali Can'ın bu zamansız ölümü youtube deki milyonlarca takipçisinide üzdü.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Çok şaşırdım bende bir ara takipteydim denk geldikçe güncel videolarını izliyordum her gün izliyordum hatta samimi bir insan ilk izleyen herkes şımarık görür ama gerçekten farklı biri sevdiğim bir YouTube kanal sahibi idi ALLAH rahmet eylesin yakınlarına sabır versin

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Çok neşeli biri tam bir Ali Babaydı. Allah mekanını cennet eylesin, yakınlarına sabır versin

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
dayımlar tırcı olduğu için tırlarla da çok zaman geçirdiğim den bu adamın bütün tır muhabbetlerini dinledim.yolculuklarını izledim.allah rahmet eylesin diyelim.iki günlük dünya ışte bugün varız yarın yokuz.

ahmetdag

Katılımcı
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun en son izlediğim BMW ile hızlı giderken lastik patlattığı video

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Severek takip ettiğim bir insandı.
Çok üzüldüm.
Allah rahmet eylesin.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt