50.Yıla Özel Nissan GT-R50

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
093_gtr50.jpg

Italdesign ve Nissan firmaları 50.yıla özel yeni bir model tanıttılar. İlk görseller ve kısa bir tanıtım videosu Nissan tarafından resmi hesapta yayınlandı. Gtr sevdalısı biri olarak bu haberi paylaşmak istedim. Araç Nissan ve Italdesign ortak ekibi tarafından tasarlanmış ve üretilecek. 50.yıla özel olan model 3.8 lt V6 Twinturbo motora sahip ve bu canavar tam 710hp güç ve 780Nm torka sahip. Modelin birçok parçası arabayı hafifletmek için karbon fiber malzemeden üretilmiş. Aracın temmuz yada ağustos ayında avrupada ilk lansmanının yapılacağı açıklandı.

nissan-gtr-50-by-italdesign.jpg

095_gtr50.jpg

096_gtr50.jpg

091_gtr50.jpg

Son düzenleme:

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ölmeden bir tanesini görsem...

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
bu ne la böyle.bu araba ise bizim ki ler ne.bizimki ler araba ise al ne:uyku::uyku:

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arka çamurluk kısmı daha zarif olabilirdi bence. Birde gidip focus jantı koymuşlar bakale bak :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Bu nasıl birşeydir böyle ya maşallah

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Model ile ilgili son güncel haber; Sadece 50 adet üretilecek ve modelin fiyatı yaklaşık 1 milyon Euro olacak.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Zaten o yüzden belirli adet yapıyorlar, alan çok para verdim hissine değil, bana özel bir ürün aldım hissine kapılsın diye
Günahlarını almayalım. 50.yıl diye 50 tane üretilcekmiş. Para önemli değil, gönüller bir olsun demişler :p:cool:

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
Nissan Gtr mazda rx 7 ve miata mx5 çocukluğumdan bu yana hayalimi süsleyen yegane araçlar olmuştur. GT R34 ün yerini hiçbirisi alamaz elbette.

Araba muhteşen görünüyor fevkıladenin fevkinde olmuş resmen ama arka kısmı çok abes olmuş. Nissan logosu olmasa Ferrarinin yeni modeli sanıcaz yeminle Ön kısım çok güzel ama arka kısım bence daha bi kaslı olsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt