35 Bine Kadar Mazda 6

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda 6'da manuel seçeneği daha az gibi, o bütçe ile temiz 6 bulmak da zor, hakkında hayırlısı.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Komple boya senin için sorun değilse, tramer kontrolünden sonra Evo'dan aracı teyit ettirip ikinciye yönelirim.

Altenza6

Sessiz
Araç Markası
BMW 1995 320i
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Komple boya senin için sorun değilse, tramer kontrolünden sonra Evo'dan aracı teyit ettirip ikinciye yönelirim.
Araç sahibiyle görüştüm otomatik şanzımanda türbün sesi varmış 1.viteste yeni olmaya başlamış o olay aklıma takılıyor tahminimce 300 bin km civarında revizyon ister otomatik şanzıman

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Otomatik şanzımanda ses varsa dikkat etmek lazım. Allah korusun.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
servis acelesi yok ama 5-6 bin tl masrafı var demiş
Alınır alınmaz bilmiyorum ama böyle insanlara dürüstlüğü için teşekkür etmek gerekir... durust olduğunu düşünmek istiyorum 10 binlik masrafı var da 5 bin demiyorsa piyasaya göre uygunsa dürüst satıcıdan almak mantıklı .

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Makyajlı M6 içime sinmedi benim. Aracı birden fazla kişi satmaya çalışıyor. Sahibinden.com fiyatı 39 bin, facebook gruplarında 42 bin fiyatı var.
O grupları dikkate alırsak yandık zaten... :) bilgi paylaşımı yerine sorun paylaşalım diye kurulmuş, paylaşılan çoğu şeyler de, anlık maalesef...

Üst Alt