• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

34 VR ..... Serisi Satılık Mazda 3'ler.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Bu ilandaki arac benim ihaleye gittigim aracdi ben 38 falan beklerken 44bin fiyat cikmisti bendeki expertiz raporu ile aracda bas edilen sol camurlukda bi gariplik var
1bdb0d69715fcfeffa500841d89f7d43.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konu içeriğine bi tane de ben ilan atayım bari... :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-0-ayarinda-donanimli-ciziksiz-dizel-mazda-3-218927051/detay

Daha da enteresan bir şey var dikkatimi çekti...

Yukarıdaki ilan sahibi ile aşağıdaki ilan sahibi arasındaki isim benzerliği, soy isimlerin bir birine fonotik olarak yakın olması... ::) Garip !!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-satilik-hasarsiz-mazda3-216507629/detay

Hatta, eski üyelerimizden [member=159]Cherkess[/member] ile aynı kişi mi diye de düşündür bir ara...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bu seriden bir araç son günlerde bizim otoparka abone oldu. Sahibini yakalasam sorguya çekerim ama benden önce geliyor, benden sonra çıkıyor :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Boydan boya çiz arabasını ve kartını bırak... Hemen tanışırsınız... :p

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben tesadüf İstanbul da bir tanesiyle tanıştım, detaya inmedim kafası bulanmasın diye, 20 bindeki araba 3. sahibindeydi anlam veremedim.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
VR'ler her yerde :D dün de katıldığım düğündeki gelin arabası bu seridendi :) herkes benim guzu sanmış :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Interciytdeki arakadasim gecenlerde aradi mazda 3 dizellerin fiyatlarinin aslinda iyi oldugunu fakat neden satilamadigi sormus muduru ayni soruyuda bana sordu bende araclar vr plakami dedim evet dedi bende mazdayi bilen o araclari almaz fiyati baya bi makul seviyeye indirmeniz lazimki alsinlar yada galeri falan alir dedim konusmamiz boyle kapandi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Interciytdeki arakadasim gecenlerde aradi mazda 3 dizellerin fiyatlarinin aslinda iyi oldugunu fakat neden satilamadigi sormus muduru ayni soruyuda bana sordu bende araclar vr plakami dedim evet dedi bende mazdayi bilen o araclari almaz fiyati baya bi makul seviyeye indirmeniz lazimki alsinlar yada galeri falan alir dedim konusmamiz boyle kapandi
Vr plakalı ımpressive var mı elinde

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
alana ve satana hayırlar olsun diyorum
imkanım olsa plakalarından dolayı ikisinide almak isterdim :eek:

Üst Alt