• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

34 VR ..... Serisi Satılık Mazda 3'ler.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
34 VR ..... serisi satılık Dizel Touring Mazda3´ler dikkatimi çekti sahibinden de gezerken. Filo olma ihtimali geldi aklıma. lanları ortak bir özelliğide Mayıs 2013´te trafiğe çıkmış olmaları.

Hatta ilk linkteki araç için aradım. 50.000 TL´den 47.750´y çekmişler fiyatı. İçi dışı çok düzgün müşteri aracı dediler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-hatasiz-orjinal-boyasiz-en-dolusu-pazarliksiz-son-firsat-212352733/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1-yil-garantisi-devam-etmektedir-212892875/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-cok-temiz-arac-213240023/detay

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Plaka serisinin aynı olması filo olduğu ihtimalini güçlendiriyor... Fakat; bu araçların aynı plaka ile yurdun dört bir yanına dağılmış olması insanın kafasını karıştırıyor...

Aracı alan birisi mutlaka plakayı değiştirmeyi isteyecektir diye düşünüyorum...

İkinci ve güçlü ihtimal ise; elde kalan Mazda'ları tescil ederek uygun fiyata tek elden satış yapmış olmaları...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Büyük bir rent a car'dan alınmış araçlardır. Satışta olanları galeriler gidip seçip alıyorlar.

İntercity bu şekilde çalışıyor mesela.

Tamam, sistem bu şekilde çalışıyor da; ülkenin dört bir yanına aynı seri plaka ile nasıl dağılıyor peki??

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
yine daha önce de farklı ilanlara rastlamıştım aynı seriden. Bugünde görünce dikkatimi çekti iyice.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Comfort'lardan kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gerekiyor, çünki bu donanımlı guzuların filo olarak satıldığından eminim...

Filo dönüşünde bu araçlar paket olarak ihale ediliyor, ihale edilen araçlar yurdun dört bir yanına dağılmış demek...

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Aslında expertiz yaptırıp filodan almak iyi olmaz mı? Bakımları vaktinde ve teknik serviste yapılıyor. Km bilgileri doğru teyit etmek kolay. Fiyatlarda nispeten uygun. Biraz hor kullanılma ihtimali var ama onu kendi guzusunada yapan çok :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dizel kullanmak bilgi beceri ister... Sağır olmuş, yağ yakan dizel adamı öldürür...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Aslında expertiz yaptırıp filodan almak iyi olmaz mı? Bakımları vaktinde ve teknik serviste yapılıyor. Km bilgileri doğru teyit etmek kolay. Fiyatlarda nispeten uygun. Biraz hor kullanılma ihtimali var ama onu kendi guzusunada yapan çok :)

Aslında tam tersi ;) araçlar servis bakımlı oluyor ama km.ler ile çok oynanıyor, atıyorum araç 38.000 km.de ama 30.000 bakımına girmemiş, haliyle araç garanti dışı kalacak, hemen km.30.000 'e indirilir ve araç servise girer, muayeneden önce de km.biraz düşer ;)

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Küçük firmalar yapıyordur ama avis, sixt vs de boyle mi çalışıyor? Benim filo kullanan bir kaç arkadaşım var. Daha doğrusu şirket arabaları filo. Bakım vs ücretleri kendi ceplerinde çıkmadığı için çok düzenli yapılıyor. Tabi burası Türkiye hiçbir şeyin standarti yok maalesef

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hiç bir şeye takılmasa insan filo aracının 58 bin km de olmasına takılıyor... ::)

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Geneli filo araçları dediğiniz gibi. Benim aracında plakası VR .. :) Sevineyim mi üzüleyim mi :)

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Şimdi arkadaşlar bu konuyla ilgili size az çok bildiklerimi paylaşayım müsaadenizle, Şimdi öncelikli olarak her 34 VR filo veya rent değil, yalnızca 34 VR'den 10998 adet olduğunu düşünürsek olacak diye bir şey olması pek mümkün değil. Öte yandan son bir kaç yıldır kiralık araçlara km. sınırı getirildi, çalıştığım şirkette ki araçlar da 2-3 yaşlarında ve en fazlası 60-70000 km. civarında (20-30 bin olanları da var) öte yandan araçların hepsi megane sw. olmalarına karşın plaka serileri de aynı değil... O km. çekme işlerini de genelde dandik dundik ufak firmalar yapıyordur, emin olun onlar da gidip hayatta Mazda almazlar! Alacakları en lüks araba Linea olur, diye biliyor ve düşünüyorum :)
Saygılar

Üst Alt