Satılık 323 1.8 Bobin satildi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Orjinal ürünse kaçırılmayacak fırsat.
Hepimiz LPG'ciyiz. Lpg bobinlerin ömrünü kısaltıyormuş, ihtiyacı olmayan bile orjinalse bu fiyata alsın dursun kenarda elbet lazım olacak

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Orjinal ürünse kaçırılmayacak fırsat.
Hepimiz LPG'ciyiz. Lpg bobinlerin ömrünü kısaltıyormuş, ihtiyacı olmayan bile orjinalse bu fiyata alsın dursun kenarda elbet lazım olacak

LPG bobin ömrünü nasıl kısaltıyor ? Ben buji ömrünü kısaltıyor diye biliyorum. Bobin kolay kolay arıza vermez. Kapalı kutu olarak düşünün.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
LPG bobin ömrünü nasıl kısaltıyor ? Ben buji ömrünü kısaltıyor diye biliyorum. Bobin kolay kolay arıza vermez. Kapalı kutu olarak düşünün.
Benim forumlarda okuduğum bobinin ömrünü kısaltması yönünde.
Hatta yeni lpg taktıranlarda bobinleri yeniliyor eski bobinler iyi ateşleme yaptırmıyor diye yani demekki belli bir ömrü var

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Hatta yeni lpg taktıranlarda bobinleri yeniliyor eski bobinler iyi ateşleme yaptırmıyor diye yani demekki belli bir ömrü var

çok ilginç teknik bilgi ile karşılaşırsanız referans göstermenizi rica edeceğim. Benim düşüncem şu yönde, LPG için ateşleme oldukça önemli bir konu biliyorum. amaç bobinler değiştirilerek daha güçlü bir ateşleme elde etmek olabilir. Orjinal olan bobinlerin belki verimi düşüyordur. Sonuçta yaşını almış ürünler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

çok ilginç teknik bilgi ile karşılaşırsanız referans göstermenizi rica edeceğim. Benim düşüncem şu yönde, LPG için ateşleme oldukça önemli bir konu biliyorum. amaç bobinler değiştirilerek daha güçlü bir ateşleme elde etmek olabilir. Orjinal olan bobinlerin belki verimi düşüyordur. Sonuçta yaşını almış ürünler.

İkiniz de aynı şeyi söylüyorsunuz ama farklı dillerle... :)

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Söz konusu bilgiyi; Honda Accord'cuların forumunda otomobil konusunda tecrübeli bir ağabeyden duydum

Biraz araştırdım. tahmin ettiğim gibiymiş. Orjinal bobinlerin verimi düştüğü için ateşeme zayıf oluyormuş. Buda lpg kullanmaya başlayınca daha belirgin hale geliyormuş. Değiştirmekte fayda var. Bilgi için teşekkürler.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
özel mesaj atmaya çalışıyorum ama olmuyor telefon numarası verirmisiniz?

Üst Alt