30 Bin TL’ye Kadar Araç Arayışı ve Fikir Önerisi

ibrasoft

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Merhaba arkadaşlar.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere bir araç arıyoruz. Kendim için değil, o nedenle biraz daha hassas konu. Otomatiklerle pek ilgim olmadığı için fikir alışverişi noktasında da yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sonradan önerdiğim araçla ilgili mahcup olmak istemem. Bilgisi olan, burada önerilen araçla ilgili tecrübesi olan arkadaşlar da kronik sorunları veya dikkat edilecek noktaları ile ilgili yorumda bulunabilirse sevinirim.

Bütçemiz 30.000 TL ye kadar, otomatik temiz aile kullanımına yönelik bir araç arıyoruz. C veya D segment önemli değil.
Boya olayı; şaselere inmiş bir hasar, ağır hasar/pert kaydı vs olmadıktan sonra yüzeysel boyalar sorun değil. Çizik olup kötü görüneceğine elden geçirilmiş temiz olsun tercihi. Öncelik; bilinen, tanıdık bir arkadaş olursa tercih o yönde olur. Belki garajdan bu arayışa uygun bir araç çıkar, aracını sorunlarından dolayı değil ihtiyaç veya model yenileme nedeniyle satan bir arkadaşımız vardır aracı da yabancıya gitmemiş olur diye düşünerek açtım.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
bari biri A/T olaydı :D

''otomatik temiz aile kullanımına yönelik bir araç arıyoruz. ''

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kaynak yapma bakim sen araya.
Masaya yancı aramıyoruz :komik::komik: sürece katkıda bulunacak fikir ve öneri arıyoruz, hazır konuya konup müşteri çıkma araçlara. :koptum:
Kadir in göremeyeceği hale getirebiliyor muyuz konuyu? :koptum::koptum::koptum:

Konu kirliliğimi yapalım yani :D

sen 30 bn 40 başkasıda gelsin 35 yazsın :D

Son düzenleme:

ibrasoft

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Konu kirliliğimi yapalım yani :D

sen 30 bn 40 başkasıda gelsin 35 yazsın :D
O da farklı bir bakış açısı tabii ki. Forumda konu sayısı açısından bakarsan haklısın. Ama aynı konu içinde 20 tane fiyat aralığında tavsiye isteyen ve buna karşılık öneri var diyelim. Ve başlık 30 Bine kadar... Konu içi kirlilik olmayacak mı senin yaklaşımına göre?

Soruyu cevap ver diye sormadım. Sana uzun uzun yazmamak için zor tutuyorum kendimi beni tahrik etme :koptum::koptum: Konuyu senden izole edemiyoruz madem; 40 ve üzeri araç paylaşım, önerisi olursa sessizce bak :D

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
O da farklı bir bakış açısı tabii ki. Forumda konu sayısı açısından bakarsan haklısın. Ama aynı konu içinde 20 tane fiyat aralığında tavsiye isteyen ve buna karşılık öneri var diyelim. Ve başlık 30 Bine kadar... Konu içi kirlilik olmayacak mı senin yaklaşımına göre?

Soruyu cevap ver diye sormadım. Sana uzun uzun yazmamak için zor tutuyorum kendimi beni tahrik etme :koptum::koptum: Konuyu senden izole edemiyoruz madem; 40 ve üzeri araç paylaşım, önerisi olursa sessizce bak :D
bütçe 35 olmuş :D

Üst Alt