Alınık 30.000 TL'ye Kadar Temiz Colt Jazz Yaris Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mitsubishi Space Star fiyat ve donanım olarak o bütçeye göre bence, Colt ile farkı geniş iç hacim sunuyor olması... Bu önemli değil deniyorsa Colt iyi seçenek.

O fiyatlara ölü jazz bile yok maalesef. Geçen yıl çok baktım. :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mitsubishi Space Star fiyat ve donanım olarak o bütçeye göre bence, Colt ile farkı geniş iç hacim sunuyor olması... Bu önemli değil deniyorsa Colt iyi seçenek.

O fiyatlara ölü jazz bile yok maalesef. Geçen yıl çok baktım. :)
Veli Bey bende space star'ı düşündüm ama şimdi adamın araba konusunda bilgisi sıfır doğru dürüst kullanamıyor bile ehliyeti bu ay alacak. Bi araba tavsiye ediyorsunuz adamı korkutmuşlar o da haklı olarak parçası bulunur mu çabuk bozulur mu çankırı'da yaptırabilir miyiz diye sürekli soruyor. Bende bu 3 seçeneği söyledim onun da en çok COLT hoşuna gitti. @hakan_emre hocam suzuki de çok güzel duruyor lakin marka yaptığım açıklamalar doğrultusunda bize yabancı kalıyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli Bey bende space star'ı düşündüm ama şimdi adamın araba konusunda bilgisi sıfır doğru dürüst kullanamıyor bile ehliyeti bu ay alacak. Bi araba tavsiye ediyorsunuz adamı korkutmuşlar o da haklı olarak parçası bulunur mu çabuk bozulur mu çankırı'da yaptırabilir miyiz diye sürekli soruyor. Bende bu 3 seçeneği söyledim onun da en çok COLT hoşuna gitti. @hakan_emre hocam suzuki de çok güzel duruyor lakin marka yaptığım açıklamalar doğrultusunda bize yabancı kalıyor.

Bu hikayenin sonucunda olası sıkıntıların hesabı sana kesilebilir dikkat et. :D :D İnsanoğlu iyi olur kendinden bilir, kötü olur vesile olandan... ;) Dikkatli olmakta fayda var.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abiye katılıyorum. Arkadaşınızın böyle düşünceleri varsa kendi tercihini kendi yapsın.

Aynen... :) Reno megan baksın o paraya hangi kasa denk geliyorsa. :) Parça ve usta sorunu da çekmez, kafalar da rahat eder... Mazda, Subaru, Mitsubishi, Suzuki gibi az paraya çok araba almak herkese nasip olmaz zaten...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Aynen... :) Reno megan baksın o paraya hangi kasa denk geliyorsa. :) Parça ve usta sorunu da çekmez, kafalar da rahat eder... Mazda, Subaru, Mitsubishi, Suzuki gibi az paraya çok araba almak herkese nasip olmaz zaten...
Megane'nında nadir bozulan, absürt bir parçası bozulur oda kolay bulunmaz. Ne alırsan al araba işi birazda şans işi abi bence.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Yüzümüzün yumuşaklığından bişey de diyemiyorum. Aynı yollardan kendim geçtiğim için bi taraftan da yardımcı olmaya çalışıyorum ama ne yapalım ben söylerim bulurum bakar baktırır son kararı yine kendisi verir. Zaten diyorum bişey çıkarsa sorumluluk kabul etmem diye ama dediğiniz doğru iyilikten maraz doğar.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Eyvallah veli bey sagolun ilana baktım ve sahibine mesaj attım bakalim. Kaput boyalı deniyor onun nedenini sordum birde alırken exper yaptirmadim diyor biraz tirstim açıkçası.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eyvallah veli bey sagolun ilana baktım ve sahibine mesaj attım bakalim. Kaput boyalı deniyor onun nedenini sordum birde alırken exper yaptirmadim diyor biraz tirstim açıkçası.
14 yaşındaki aracın bu görüntüsünden tırsarsak, araba sahibi olmadan önce paranoyak oluruz... ;) Şu anda arabaya ihtiyacım olsa ve sahibi 27 binlere verse ben gözüm kapalı alırdım.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
14 yaşındaki aracın bu görüntüsünden tırsarsak, araba sahibi olmadan önce paranoyak oluruz... ;) Şu anda arabaya ihtiyacım olsa ve sahibi 27 binlere verse ben gözüm kapalı alırdım.
Aynen veli bey benide çok cezbetti araç param olsa dedikleri dışında da bisey yoksa istanbula gitmeye değer bi araca benziyor Colt'dan 2 tik üstün bence ama arkadaş ne diyecek bakalim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aynen veli bey benide çok cezbetti araç param olsa dedikleri dışında da bisey yoksa istanbula gitmeye değer bi araca benziyor Colt'dan 2 tik üstün bence ama arkadaş ne diyecek bakalim.

:) :)

Araç ya satıldı ya da ilanda güncelleme yapılıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt