25.Mart.2018 İstanbul Buluşması Ardından...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Bir buluşmanın daha sonuna geldik, hava yağışlı olsa da keyifler yerindeydi... Mekana ilk gelenler izmir ekibi oldu, hatta dükkanın anahtarı olsa çayı bile demlerlerdi :)

Sonrasında Kadir ve Mustafa mekana geçip masa organizasyonunu yaptı. Aslında bahçede oturacaktık ama hava kötü olunca içeriye sıkıştık :) zaten mekanın pek önemi yok, güzel olan sohbet muhabbet :)

Saat 11'e göre program yapmıştık ama tüm katılımcılar çok erken geldi. Kahvaltı öncesi ayaküstü sohbetler başladı. Saat 11 gibi başlayan kahvaltımız saat 2 gibi sona erdi ve mekan değişikliği yaptık. Bazı arkadaşlar ayrıldı, ufak bir grup başka bir mekana geçip sohbete devam ettik.

İzmir ekibi az önce, Kerim saat 2 gibi yola çıktı. Gelen, gelemeyen herkese teşekkür ederim. Yeni etkinliklerde görüşmek üzere...

Fotoğraflar için albüm açtım, fotoğrafları orada toplayacağız.

IMG-20180325-WA0006.jpg

IMG-20180325-WA0005.jpg

IMG-20180325-WA0004.jpg

IMG-20180325-WA0003.jpg

IMG-20180325-WA0002.jpg

20180325_105800-2656x1494.jpg

20180325_095343-1328x747.jpg

IMG-20180325-WA0008.jpg

IMG-20180325-WA0009.jpg

IMG-20180325-WA0010.jpg

IMG-20180325-WA0007.jpg

K.B.
K.B.
Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
emeği geçen herkese teşekkürler biraz yorgunluğun etkisi ile kamerayı evde bırakmışım fotoğrafları sonra atarım güzel buluşmaydı yol hikayemiz ve fotoğrafları biraz dinlenince yazarım görüşmek üzere ;)
hiç bir şeyi değil de en çok merak ettiğim yol hikayesi:hrkbuya:

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Katılıcımcılardan ricam mekan hakkındaki yorumlarınızı yaparmısınız.

Şahsi fikrim otopark olarak mekan çok iyi
Daha iyi bi park şekli ile alanı çok daha iyi kullanabiliriz.

-mazda buluşma noktası yapabiliriz.
-kalabalık olunca içerde sıkışıyoruz ama zaten asıl amacımız bahcesi idi ama malum hava şartları içerde kalmak zorunda kaldık.

- daha iyi bi hava şartlarında eşli çoluklu çocuklu bile toplanabiliriz biz dışarda eşler çocuklar içerde.

-buluşmalarımıza özel afişler vsde olacak mekanda.

Yorumlarınızı bekliyorum.

@Murat @kadir @hagakure @MetinU
@Buraksucuoglu @Ebubekir @Mucahitmaytalman
@muratyavuz @Forlan @mustafayk @major35 @muratdmrbas @abdyldz @Bymetehan @suleyman @baykalbilgin @major35 @Bayraktar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ben katılmadım ama dışarıdan gördüklerimi ve bana verdiği imajı yazayım... Otopark konusu önemli, gelen herkesin rahatlıkla park etmiş olması olumlu tabi. Bu tür toplantı ve atraksiyonlarda menünün tam bu şekilde olmasını isterim. Ne çok abartılı ne de çok sönük... İnsanın önüne ne koyarsan yer misalinden yola çıkarak olması gerektiği çeşitlilik ve miktarda olduğu kanaatindeyim... Ya da; rejimde olduğum için böyle düşünüyorum... Şaka şaka... :D

Mekan ismi Türkçe olsaydı daha çok makbule geçerdi benim için ama, yarı Türkçe yarı İngilizce olan görgü yoksunu işletmelerden de iyidir dedim... ilgi alakayı yorumlamam mümkün değil tabi. Vedat Milor abim olaydı o daha iyi yorumlardı ya neyse. :)

Emeği geçenlerden, katılanlardan Allah razı olsun. :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mekân küçük ama sıcak bir ortam sunuyor, park yeri avantajı vardı ve içeride masa düzeni istediğimiz şekilde ayarlanabilir modda, mekanın tamamını bize tahsis etmişlerdi ve biz uzun süre takılıp işgal ettiğimiz halde çalışan ve sahipleri çıkana kadar bizi memnun etme çabasındaydılar, özellikle çay için para vermeyeceğimiz halde bıkmadan sürekli çay taşımaları ve ben her "çay alır mısınız" diye sorduklarında "lütfen" dememe rağmen güler yüzle durmadan 'taze' çay getirmelerine hayran kaldım, buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hizmet kalitesi ve sunum gayet güzeldi, buluştuğumuz sayı kadar veya daha fazla olursa bence araçlarımızın sadece arka kısmını çıkarttığımız taşlı alan daha ince bir taş yapı ile kaplanıp daha geniş bir otopark alanı sağlanabilir hem bu şekilde bizim dışımızda gelen diğer müşterileride engellememiş oluruz.
Kahvaltı standart bir tabaktı diğer yiyecekleri bir ara uğrayıp denemeli ki tavsiye edebilelim.

K.B.
K.B.
Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
@Domestos menüyü beğendiniz mi diye sordular, kahvaltı bahane maksat birlikte olmak, çay simit bile yeter dedim :)

@ezmocesteri daha en baştan, üstüne basa basa çay da sınır tanımayacağımızı ve 5 tl fark vererek sınırsız çay istediğimizi söylemiştim onlara :) normalde kahvaltı tabağı 15 tl yanında 2 çay ;)

Bu sefer hem onlar için hem bizim için acemilik dönemiydi. Hatta açık açık söyledim onlara termos ayarlasaydınız diye, böyle dakka başı çayla uğraşılır mı dedim :) şahsen ben olsam uğraşamazdım dedim :)

@kadir bundan sonra mekan bizim, sahibi biziz :cool: pastaları çok merak ediyorum, bundan sonra akşam çayları orada, yaz da geldi bahçe püfür püfür eser :) toplantı mekanı ora, az bi samimiyeti ilerletelim, onlar da tecrübe kazansın mangal bile yaparız :)

@ozgur35 İstanbul gibi yerde ağaçlık bahçelik yer bulmak mesele. Bulsan bile hafif şehir dışı olur, sadece 2-3 saat yolda geçer. Bir de fiyatları fahiş. Mesela pazar günü 11 den, 5e kadar kahvaltı yaptık çay içtik kişi başı 30 ar tl harcadık ;)

Ben mekandan, servisten, her şeyden önemlisi güleryüzden çok memnun kaldım... Gidip boğazda kahvaltı yapmak var asık suratlar arasında, boğazına dizile dizile... O yüzden güleryüzlü insanları çok severim :)

Üst Alt