2018 Dünya Kupası Tv Yayın ve Maç Programı ile Haberler

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Zen izdiyor dur, atacak iki gol daha... :p:p Sanırım Rus'lar da kupaya veda ediyorlar...
Dedi ve gol olduuu :) Rusya maçı varsa 120 dk diyorum ben o maça. Adamlar 90 lık degil 120 lik :) uzatmaya gidecek illa, 90 dk olmuyor :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dedi ve gol olduuu :) Rusya maçı varsa 120 dk diyorum ben o maça. Adamlar 90 lık degil 120 lik :) uzatmaya gidecek illa, 90 dk olmuyor :)
Bol penaltılı bir kupa oldu. Bakalım ne olacak :)

Başbakan Kehaneti bozdu :)
Pirezıdınt Abla.

E0429764-4466-43E7-8FD8-075E5E902EE1.jpeg

Son düzenleme:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hiç şans verilmeyen İngiltere kupayı alırsa şaşırmam.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Gönlüm Belçika veya Hırvatistan diyor. :)
Baştan beri Belçika Hırvatistan finali bekliyorum. Kupa da Belçikaya gidecek bu sene. Birçok takımda 4-5 bilemedin 6 yıldız varken Belçika yedekler dahil komple yıldızlarla dolu. Son zamanlardaki en iyi jenerasyon bu takımda.

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Ben Hırvatistan'ı tutuyorum turnuvada. Modric ve Perisic cok beğendiğim oyuncular.
Kupayı alırlarsa beşiktaşta Vida'yı güzel okutur. :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ben Hırvatistan'ı tutuyorum turnuvada. Modric ve Perisic cok beğendiğim oyuncular.
Kupayı alırlarsa beşiktaşta Vida'yı güzel okutur. :D
Çağrışım yaptı da :komik:

"Liverpool 'un ısrarla istediği Vida için Beşiktaş 'a son teklifi 35M€ + M.Salah oldu. Fikret Orman, bu teklife ilave olarak 8-0'lık maçın unutulması için hazırlık maçı düzenlenerek Liverpool 'un 9-0 Yenilmesini istiyor. "

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Baştan beri Belçika Hırvatistan finali bekliyorum. Kupa da Belçikaya gidecek bu sene. Birçok takımda 4-5 bilemedin 6 yıldız varken Belçika yedekler dahil komple yıldızlarla dolu. Son zamanlardaki en iyi jenerasyon bu takımda.
Belçika eler inş Fransayı, Brezilya maçındaki gibi şansı da yanında olmalı yoksa her yeri yıldız falan yetmez :) çünkü Fransa'da da yeterince yıldız var. Bizleri keyifli bir maç bekliyor şimdiden sabırsızlanıyor ve Belçika'ya da başarılar diliyorum :)))

Belcik Brezilya.png

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bana da komik gelmedi, Fikret Orman işin içinde olunca ciddi ciddi bu teklifi yapmıştır dedirtti... :D:D
Fikret babayı biraz kıskanıyor olabilir misiniz ? :D

Belçika eler inş Fransayı, Brezilya maçındaki gibi şansı da yanında olmalı yoksa her yeri yıldız falan yetmez :) çünkü Fransa'da da yeterince yıldız var. Bizleri keyifli bir maç bekliyor şimdiden sabırsızlanıyor ve Belçika'ya da başarılar diliyorum :)))

Ekli dosyayı görüntüle 34865
Öne geçtikten sonra klasiktir savunma yapma. İstatistiklere göre biraz ezilmiş ama neyse ki turu geçtiler :D Bence Fransayı da geçeceklerdir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fikret babayı biraz kıskanıyor olabilir misiniz ? :D
İlk başkan olduğu dönemden itibaren gözünün önüne getirirsen, nefret ediyor olabilirim derim ancak... Çünki; o yıllardaki bir çok proje ve uygulamalarında Aziz Yıldırım'ı örnek alıyordu, bir ara sağlam kankilerdi... ;)

Beşiktaş benim sempati duyduğum bir kulüp fakat, Yıldırım Demirören, Fikret Orman ve özellikle Şenol Güneş varken ister istemez antipatik duygularım ön plana çıkıyor maalesef...

Üst Alt