2018 Dünya Kupası Tv Yayın ve Maç Programı ile Haberler

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Dünya Kupası

Maç sonucu: Rusya 5-0 Suudi Arabistan

⚽️ 12' Yuri Gazinskiy
⚽️ 43' Denis Cheryshev
⚽️ 71' Artem Dzyuba
⚽️ 90+1' Denis Cheryshev
⚽️ 90+4' Golovin

K.B.
K.B.
Domestos

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Dünya Kupası

Maç sonucu: Rusya 5-0 Suudi Arabistan

⚽️ 12' Yuri Gazinskiy
⚽️ 43' Denis Cheryshev
⚽️ 71' Artem Dzyuba
⚽️ 90+1' Denis Cheryshev
⚽️ 90+4' Golovin
Çok abes olabilir ama, arab ne anlar la futboldan... :bsmagryr::bsmagryr:

K.B.
K.B.
Domestos

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kupa sıkıcı başladı ama, portekiz-ispanya maçı iyi geldi :)

Gol kralı da belli gibi...
Yaş ilerledikçe, bazı zevkler eski tadında olmuyor maalesef. Önceden hafta sonu programımı formula 1'e göre yapardım... Şimdi o vızıltılar rahatsız ediyor. :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Yaş ilerledikçe, bazı zevkler eski tadında olmuyor maalesef. Önceden hafta sonu programımı formula 1'e göre yapardım... Şimdi o vızıltılar rahatsız ediyor. :)
Aynen öyle :) ntv yayınlıyırdu bir zamanlar, şimdi formula 1 var mı yok mu onu bile bilmiyorum :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Açılış maçı hariç tüm maçları canlı izledim. portekiz-ispanya ve almanya-meksika maçları hariç hiç bir maç dünya kupası tadında değildi maalesef. Grup aşamalarından pek umudum kalmadı, ikinci tur ve sonrasına yoğunlaşacağız artık...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İlk maçlar çok rezil futbolla geçti, hiç birisi konsantre olamamış kupaya, sürpriz yapan Meksika oldu ve akıllı da oynadı, şuana kadar sıyrılan Meksika ve Ronaldo

Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Meksika Almanya maçı gerçekten keyif vericiydi farka bile giderdi maç azcık yetenekli futbolcular olsaydı. Football Manager oyunundan besleyip büyüttüğüm Lozano'nun gol atması ayrıca mutlu etti beni :D Benzer bir gol de İsviçrede Breel Embolo dan bekliyorum :)

K.B.
K.B.
Domestos

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Almanya maçını kızımın hatırına izledim... Eski kupaların tadı tuzu bende kalmamış onu anladım. Meksika çok iyi kapandı, çok iyi savunma yaptı hakkıyla maçı kazandı. Bu futbolları ile Avrupa Şampiyonu olan Yunanistan'ı çağrıştırdılar bende. :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Meksika Almanya maçı gerçekten keyif vericiydi farka bile giderdi maç azcık yetenekli futbolcular olsaydı. Football Manager oyunundan besleyip büyüttüğüm Lozano'nun gol atması ayrıca mutlu etti beni :D Benzer bir gol de İsviçrede Breel Embolo dan bekliyorum :)
benim de fm den peşinden koştuğum ancak yerine başka wonderkid leri aldığım yetenekler:)
portekiz-ispanya dışında hiçbir maçı baştan sona izlemedim, almanya maçına da denk gelemedim
@Domestos veli abinin benzeri ne f1 izliyorum ne futbol artık, birçok şeyde eski tat kalmadı

Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bir de şu VAR sistemini hiç beğenmedim. Futbolun doğasına ihanet bu... Gol oluyor öne millet birbirine bakıyor, sonra seviniyor...
Görüntü olarak hoş bi görüntü yok ama adil bir sistem olması sebebiyle varsın o sevinç geç başlasın diyorum :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Almanya maçını kızımın hatırına izledim... Eski kupaların tadı tuzu bende kalmamış onu anladım. Meksika çok iyi kapandı, çok iyi savunma yaptı hakkıyla maçı kazandı. Bu futbolları ile Avrupa Şampiyonu olan Yunanistan'ı çağrıştırdılar bende. :)
Kaleci dahil atak yaptı adamlar hummels sürekli forvete çıktı meksika yakaladığı kontra atakları gole çevirseydi şuan farklı bi skor konuşacaktık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

benim de fm den peşinden koştuğum ancak yerine başka wonderkid leri aldığım yetenekler:)
portekiz-ispanya dışında hiçbir maçı baştan sona izlemedim, almanya maçına da denk gelemedim
@Domestos veli abinin benzeri ne f1 izliyorum ne futbol artık, birçok şeyde eski tat kalmadı
PSV, AJAX, Shakhtar gibi kulüpler bu oyun sayesinde bir sürü yıldız kattı takımına ve deli paralara bu oyuncuları satıyorlar bizimkiler halen 33-34 yaşında adam kovalıyorlar. Sıkılmadan 7/24 oynayabileceğim bir oyun.

Son düzenleme:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Dünya Kupası 2018, gol sayıları

Cristiano Ronaldo: 3
Denis Cheryshev: 2