2016 Dacia Duster Pick Up Görüntülendi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Dacia Duster Pick up versiyonu Romanya'da görüntülendi.

Dacia,Duster modelinin arazilar için olan versiyonu Duster Pick Up'ı Romanya'da test ediyor.Romanya'da bir şehirde görüntülenen Dacia Duster Pick up,şuanlık prototip olarak gözüküyor.Fakat üretim versiyonunda çok farklı olacağı düşünülmüyor.

Şuanki Duster modeli üzerinden geliştirilen bu Duster Pick up,kaputunun altında 3 farklı motor seçeneği bulunduracak.Bu seçeneklerden birincisi 105 beygrilik 1.6 litrelik motor,İkincisi 125 beygirlik 1.2 litrelik motor ve son seçenek olarak 90 beygirlik ve 110 beygirlik 1.5 litrelik motorlar.Bu motorlara ek olarak önden ve dört tekerlekten çekiş seçenekleri de bulunacak.

Dacia Duster Pick up'ın her sene düzenlenen Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılması bekleniyor.

oKRB0T.jpg

0V3r7C.jpg

ktEkJI.jpg

vfnjEn.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ön tasarımı değiştirmeleri gerekir, bana çok itici geliyor... Ayrıca; bu renk insanların ilgisini fazla çekiyor gibi geliyor bana...

Ön hariç genel anlamda beğendim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Meraklısı ve alıcısı mutlaka olacaktır .

Bizde öncelikle etikete bakıldığı için, mutlaka satar abi...

Hep anlatırım; araba aradığım dönemde muhabbete bir vatandaş girdi, Dacia tavsiye ederim ben yeni sattım 2012 model 40 bin liraya dedi...

Ne özelliği var dedim, analog klima iki hava yastığı abs falan dedi... Peki 120-140 bastığında yolda nasıl güven veriyor mu? Direksiyon tok bir his veriyor mu? diye sordum...

Haaa bak bu yarış arabası değil, 120 yi geçmeyecen, yoksa her yerden uğulduyor birde frene basıyorsun araba nereye gidecek belli olmuyor... Dedi.

Ve bu araba 40 bin lira ediyor dedim... :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Dacia Pick up mı! Aman Allah dağlara taşlara :)
Babamda geçen sene 2004 model çift kabin Dacia Pick up vardı, bildiğin reno 12 ts.

Kaportacıya o kadar gösterdik araba yolda giderken kapılar açılıyordu :)

İç dış tasarım reno 12 ts nin gelişmişiydi. Araba aklıma geldikçe tebessüm ediyorum :)

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1432843849063.jpg
    uploadfromtaptalk1432843849063.jpg
    95.7 KB · Görüntüleme: 40
  • uploadfromtaptalk1432843861995.jpg
    uploadfromtaptalk1432843861995.jpg
    116.9 KB · Görüntüleme: 32

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adamlar devir saatini çalmış ve oraya nal gibi dacia yazısı koymuş... Len şaşkolozlar araba ile yolda giderken bana motorun hangi devirde olduğu lazım, hangi arabanın içinde gittiğim değil... :D

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Devir mi saati Dijital olaydı iyiydi

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Göden gibi araba :) bu ne la zevksizler pikap bekliyorduk da bu değildi beklenen :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bir kez kullanma şansızlığım oldu ,park ederken iki elimle direksiyonu çevirmeye çalışırken sağ sol dikiz aynası yardımı ile sanki bmc kamyon kullanıyormuşum gibiydi :D
:)
Yer yer, anlat anlat bitmez o araba abi :)

76 model sıteyşın reno 12, ondan daha keyif verici şelefsizim

Üst Alt