• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2015 Kırmızı Mazda Cx-5 (Makyajlı Kasa)

mstkurt

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Kızmızı - SUV
Merhaba,

1,5 ay önce satın aldığım makyajlı kasa 2015 Mazda CX-5 aracımı satıyorum.

2 yıldan fazla Subaru Forester kullandıktan sonra daha konforlu olduğunu düşündüğümüz için CX-5 aldık. Ancak hem kabin içi ferahlığı, diz/baş mesafeleri hem de sürüş dinamiklerinin Forester sonrasında tatmin etmediği için tekrar Forester'a dönme kararı aldık. Aracı bu yüzden satıyoruz. Bu sebeple yalnızca 2015 üstü Forester ile takas yapabiliriz.

Araç özellikleri;

-2015 model
-Kırmızı renk
-Makyajlı kasa
-87.000 km'de
-Otomatik
-Kaza, boya, değişen yok. Sadece bagaj kapağında 6-7 santimlik, çizgi halinde, ufak bir göçük var.
-Tramer kaydı yok.
-2 bakımı hariç tümü yetkili serviste yapılmış. 60 bin ve 80 bin bakımları yakında servis olmadığı için dışarıda yapılmış.
-Ben aldıktan sonra 4 mevsim, Falken Euroall Season AS210 lastik aldım. Sıfır kondisyonda.
-Aldığım gibi şanzıman yağını değiştirdim.
-Bir sonraki bakımına 3.000 km var.
-Muayenesi 1 ay sonra bitiyor.
-Lokasyon: Çekmeköy, İstanbul.

Fiyat: 330.000 Lira

Pazarlık yapmayı beceremediğim/sevmediğim için son fiyat olarak yazdım. Pazarlıksız fiyattır. Malum sitedeki ilanları incelerseniz, abartısız/makul bir fiyat yazdığımı görebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında istediğiniz yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Telefon: 05555657111

58492
58493
58494
58495
58496
58497
58498
58499
58500
58501
58502

Marka
Mazda
Model
CX-5
Model Yılı
2015
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
87000
Kasa Tipi
SUV
Renk
Kırmızı
Fiyat
330000
Motor Hacmi
2000

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı satışlar, kullandığınız Forester hangi model ve hangi motor seçeneğiydi merak ettim?

mstkurt

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Kızmızı - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim.

2009, 2.0 atmosferik, benzinli, comfort paketti.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İlginç, teknik verilerde bir çok konuda CX-5 önde, sürüş dinamikleri hangi noktada sizi memnun etmedi ki, ikisi de atmosferik motor, motor verileri CX-5'in daha iyi.

Not: Subaru sever olarak tamamen meraktan soruyorum, yanlış anlaşılmasın

Forester

58503

Cx-5

58504

Forester

58505

Cx-5

58506

mstkurt

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Kızmızı - SUV
Üstat sürüş dinamikleri dediğim; eşimin aracı kullanmak istememesi aslında. Forester'dan sonra alışamadı araca. Görüş açıları, araç içi ferahlık, direksiyon yumuşaklığı, gaz/fren tepkileri ona değişik geldi. Israrla tekrar Forester alalım istiyor. Aracı daha çok o kullanacağı için de böyle bir karar aldık. Yoksa dediğiniz gibi teknik olarak Forester'dan üstün bir araç. Hatta aktif güvenlik özelliklerini de eklersek katbekat üstün.

Komik gelebilir ama durum böyle :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Üstat sürüş dinamikleri dediğim; eşimin aracı kullanmak istememesi aslında. Forester'dan sonra alışamadı araca. Görüş açıları, araç içi ferahlık, direksiyon yumuşaklığı, gaz/fren tepkileri ona değişik geldi. Israrla tekrar Forester alalım istiyor. Aracı daha çok o kullanacağı için de böyle bir karar aldık. Yoksa dediğiniz gibi teknik olarak Forester'dan üstün bir araç. Hatta aktif güvenlik özelliklerini de eklersek katbekat üstün.

Komik gelebilir ama durum böyle :)
Şimdi daha iyi anlaşıldı :) diğer türlü komik olmasa da bazılarımızı güldürebilirdi bence :D

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Hayırlı satışlar. Aracı bizden daha çok kullanan eşler olunca eşin isteği daha önemli hale geliyor.

Bizde de benzer bir durum mevcut, iki Mazda3 ten sonra eşim suv istiyor. Sağlık problemlerim sebebiyle şu anda erteledik ama 10 yıl boyunca 2 Mazda3 kullanmış biri olarak ailemizin 3. aracı bir suv olacak.

mstkurt

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Kızmızı - SUV
Benzerliğin bu kadarı; Forester almadan önce Mazda 3 almak istiyordum aslında. Eşim sizin eşiniz gibi suv olsun isteyince, bütçemize ve diğer kriterlerimize uyduğu için Forester almıştık. Mazda'ya hevesim içimde kaldı ve arabayı değiştirme kararı aldığımızda CX-5'i kafaya koydum. Ancak bu sefer de macera kısa sürdü :) Keşke imkanımız olsa karı koca ayrı arabalar alabilsek.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Hayırlı satışlar. Bu ve benzeri durumlar bazen olabiliyor. İnsan aldığı aracı ne kadar beğenerek alsa bile bazen ısınamıyor, alışamıyor. Mesela herkesin ölüp bittiği fd6 kasa Civic (2012) model almıştım. Gün içerisinde istanbulda 50 km civarı yol yaptıktan sonra aracı satmaya karar vermiştim :) 1 ay bile durmadı bende :)

Üst Alt