2014 Mazda 3 Sedan Power AT mi 2012 Mazda 6 Sport AT mi ?

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Allah'ın hakkı 3 dediğinde, bunu Mazda 3 olarak yorumlamadığımızdandır... Eğer öyle yorumlasak, çarpılmanın yanısıra bir de Mazda 2'den yukarıya binemezdik ve hatta korkudan Mazda yarımı beklemek zorunda kalırdık!

Allah ın hakkı 3 diyen yok herkes 6 da hemfikir :)

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Seni bir kere öpsem ikinin hatırı kalıyordu
İki kere öpeyim desem üçün boynu bükük...

Cemal Süreya'nın dizeleri bendeki M3 duygusallığını yansıtacaktır eminim... :)

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Valla eğer öpücük sayısıyla seçeceksek, durum kimi öptüğümüze göre değişir. CX-9 da isteyebilirim, yaya devam etmeyi de...

Seni bir kere öpsem ikinin hatırı kalıyordu
İki kere öpeyim desem üçün boynu bükük...

Cemal Süreya'nın dizeleri bendeki M3 duygusallığını yansıtacaktır eminim... :)

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
O vakit, bir, iki, 3, TIP!!! diyor ve konuyu burada noktalıyorum. ;)

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
şartlar ne olursa olsun 6 derim. :)

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Neden 3 biniyorsunuz o zaman ki

Veli abi bilir. bizim Teşkilat-ı Ali´deki dedikodu kazanı tavan yapar. Oturacak bir evi yokken, kirada otururken 60.000 TL bir arabaya veren adam. Ne haddime :) Paranın çok dikkat çekeceği ya da vaaay şuna bak iş birliği yaptı, suçluya göz yumdu, aldı arabayı gibisinden dedikoduların tavan yapabileceği hassas bir birimde görev yapıyorum da ondan. Şu anda adamların tek derdi benim arabaya lpg taktırmamış olmam. Benzine gücüm nasıl yetiyormuşta falanda filanda. Bilmez ki eşim çalışıyor. Allah´ın verdiğine şükür evimize haramsız ekmek giriyor. Bizde sığ beyinli adam sayısı haddinden fazla. Hiç gereği yok azıcık aşım ağrısız başım. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi bilir. bizim Teşkilat-ı Ali´deki dedikodu kazanı tavan yapar. Oturacak bir evi yokken, kirada otururken 60.000 TL bir arabaya veren adam. Ne haddime :) Paranın çok dikkat çekeceği ya da vaaay şuna bak iş birliği yaptı, suçluya göz yumdu, aldı arabayı gibisinden dedikoduların tavan yapabileceği hassas bir birimde görev yapıyorum da ondan. Şu anda adamların tek derdi benim arabaya lpg taktırmamış olmam. Benzine gücüm nasıl yetiyormuşta falanda filanda. Bilmez ki eşim çalışıyor. Allah´ın verdiğine şükür evimize haramsız ekmek giriyor. Bizde sığ beyinli adam sayısı haddinden fazla. Hiç gereği yok azıcık aşım ağrısız başım. :)

Hiç bir zaman dedikodu illetine alet olmadım, ilk girdiğim ortamda baktım dedikodu var önce uyarıyorum, bir sorun oluştuğunda bana söyleyin diyorum, çözemezsem o zaman başka bir yol denersiniz diyorum... Dedikodu devam ediyorsa da; uzak duruyorum...

Bu yüzden kimin ne dediği beni çok bağlamıyor canım kardeşim...

Ben 8 ay öncesinde araç ararken Subaru Forester ve ilk nesil Mazda 6 üzerinde yoğunlaştım fakat eşim her ikisine de büyük dedi, hatta şimdiki Mazda 3 için bile büyük demeye kalktı ama "o kadar da değil" diyerek tepki koydum, hanfendiye kalsak Subaru Justy binecez heralde... :D

Üst Alt