• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2010 Subaru Legacy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
- Subaru Legacy 2.0 CVT Elegance
  • 2010 Model
  • Benzin/LPG
  • Otomatik Vites
  • 151.000 Km
  • Sedan
  • Siyah
  • 110.000 TL
  • Plaka 16 GR 333

Dostlar merhaba,

Bu araç benim can arkadaşlarımdan birine ait. Kendisi Ağrı'da ikamet ediyor. Aracı 2013 yılında 2. sahibi olarak 50.000 km de iken satın aldı. Aynı gün de Vialle marka(Sıvı Sistem) lpg sistemi taktırdı. 2017 yılında sağ arka kapı işlem görmüş resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca arka cam da kaskodan değişmiş. Önceki sahibi dahil toplam 3 kayıt var ve toplam 1.438 TL . LPG kaynaklı aşınma nedeniyle 1 ay önce subaplar değişmiş, Şimdiden hayırlısı olsun diyorum.
51933
51933
51934
51935
51936
51937
51938
51939
51940
51941
51942
51943
51945
51946

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bütçe dahilinde güzel seçenek, hayırlı satışlar olsun abi. :harika:

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Hayırlı satışlar, Subaru sağlam bir arabadır ama piyasası kaç paradır hiç bilgim yok

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayırlı satışlar, legacy candır :)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
2009 legacy sahibiyim malum, 2010 yeni kasa legacy ile aynı motor var aracımda. 2006-2012 arasında doch boxer motor kullanılıyor. 2006-2007 165 HP 187 tork, 2008-2012 arası yazılım değiştiği için tork 196'ya çıktı ve beygir 150'ye indi. Yeni kasada manifold döküm yerine Plastik kullanıldı. Biraz daha hafifledi araç. Ama en büyük fark şanzımanda, cvt şanzıman ilk kez bu kasayla legacy'e entegre edildi. Hidrolik direksiyon yerine elektrikli direksiyon Kullanıldı. İç hacim genişletildi. En kötü olan şey ise çerçevesiz camın bu kasa ile bitmiş olması :) cvt şanzıman ve elektrikli direksiyon sebebiyle aracı kullananlar ya çok sevdi ya da hiç sevmedi, yani kişiye bağlı, cvt de mekanik olark disli olmadığı için anı tepkiler biraz gecikiyor, daha yumuşak tepkileri var, 4eat sanjzmanlarda bu tepki daha sert. Birde hidrolik direksiyon ile yolu direksiyonda hissedenler ve bunu sevenler, elektrikli direksiyonun hissiyatsizligina alisamadi :) tabi bunlar tercih ile alakalı dediğim gibi yoksa bu kasan yol.tutusu gidişi felan alt kasadan kötü gibi bir anlama gelmesin. Hatta şöyle söyleyim ben 3 bin devirde 130 civarı hız yaparken, cvt sanizmana sahip bu kasa 130 için 2100 devir yeterli oluyor. Özetlemek gerekirse konforuna düşkün olanlar bu kasayı biraz daha spor sürüşü sevenler bir alt kasayı tercih etmeli. İki aracın da aynı motora yani aynı beygire sahip olduğunu tekrar belirtiyorum, sürüşten kasıt sürüş.hissiyatidir, maximum sürat değil.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
2009 legacy sahibiyim malum, 2010 yeni kasa legacy ile aynı motor var aracımda. 2006-2012 arasında doch boxer motor kullanılıyor. 2006-2007 165 HP 187 tork, 2008-2012 arası yazılım değiştiği için tork 196'ya çıktı ve beygir 150'ye indi. Yeni kasada manifold döküm yerine Plastik kullanıldı. Biraz daha hafifledi araç. Ama en büyük fark şanzımanda, cvt şanzıman ilk kez bu kasayla legacy'e entegre edildi. Hidrolik direksiyon yerine elektrikli direksiyon Kullanıldı. İç hacim genişletildi. En kötü olan şey ise çerçevesiz camın bu kasa ile bitmiş olması :) cvt şanzıman ve elektrikli direksiyon sebebiyle aracı kullananlar ya çok sevdi ya da hiç sevmedi, yani kişiye bağlı, cvt de mekanik olark disli olmadığı için anı tepkiler biraz gecikiyor, daha yumuşak tepkileri var, 4eat sanjzmanlarda bu tepki daha sert. Birde hidrolik direksiyon ile yolu direksiyonda hissedenler ve bunu sevenler, elektrikli direksiyonun hissiyatsizligina alisamadi :) tabi bunlar tercih ile alakalı dediğim gibi yoksa bu kasan yol.tutusu gidişi felan alt kasadan kötü gibi bir anlama gelmesin. Hatta şöyle söyleyim ben 3 bin devirde 130 civarı hız yaparken, cvt sanizmana sahip bu kasa 130 için 2100 devir yeterli oluyor. Özetlemek gerekirse konforuna düşkün olanlar bu kasayı biraz daha spor sürüşü sevenler bir alt kasayı tercih etmeli. İki aracın da aynı motora yani aynı beygire sahip olduğunu tekrar belirtiyorum, sürüşten kasıt sürüş.hissiyatidir, maximum sürat değil.
Hangi kitapdan not aldınız efendim

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fiyat konusunda önerilerinizi alabilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt