• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2009 Mazda 2 Mid-122Bin KM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Attiwolf

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 2
Araç Renk ve Tip
Lacivert - HB
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir foruma uğramasam da belki forumdaki mazda2 konularından beni hatırlayanınız olur. 5 yıldır birlikte olduğum aracımı babamlara 3008 alacağımız için satıyorum. Takas için aracıma, dalga geçer gibi 40bin TL teklif ettiler, o yüzden aracı kendim satmaya karar verdim. Kendisinden oldukça memnunum, herhangi bir arızası vs de yok.

Aracı 2016 yılında 76bin Km iken satın aldım. Araç benden önce komple yetkili servis bakımlıdır, bense bakımlarını Adem Usta'da yaptırdım(bir bakım hariç). Aracı satın aldığımda 12Bin TL tramer kaydı vardı, kaput ve ön çamurluklar değişmiş, sağ ön kapı ise boyalıydı. Bunun üzerine bende 2 adet 2bin TL'lik ufak kaza yaptım, sonuç olarak sağ iki kapı boyandı ve sağ yan ayna değişti. Yani toplamda ortalama 16bin TL civarı tramer kaydı var(tam net rakamı bende bilmiyorum). Aracı uzak olmamak kaydı ile istediğiniz usta ya da ekspertize gösterebilirsiniz. Ekspertiz ve usta ücreti tamamen size aittir.

Aracın 120Bin bakımını yaptırmadım(150km kaldı bakıma), alacak arkadaşa aittir. Araç yanında, bakımda değiştirmek için aldığım Sıfır Bosch marka iki adet ön fren diskini hediye ediyorum. Aracımın yağ filtreside Bosch markadır, yağ olarak Mobil 1 ESP kullanıyorum, geçen bakımda klima kayışı ve şanzıman yağı(liqui moly) değişti. Ön frenlerde TRW balata mevcut, arka balata 5 yıldır bitmedi o yüzden markasını bilmiyorum. Aracı tek olarak kullandım. Aracımın bakımları, kılavuzda yazdığı üzere eksiksiz olarak yapılmıştır. Yalnız fren hidroliği değişmedi, hangi ustaya fren hidroliği değiştirelim dedimse kaçtıkları için o da. Aracın durmasında, kalkmasında, klimasında herhangi bir problem yoktur. 2016 yılına ait Pirelli Cinturato P1 lastikler mevcuttur. Lastikler serttir fakat üzerlerinde diş hala mevcut.

Araçta 6 adet hava yastığı vardır, yaklaşık 2 sene önce aracın yolcu hava yastığı servis geri çağırması kapsamında yenisi ile servis tarafından ücretsiz değişim sağlandı. Buna ait servis mektubu elimde mevcuttur.

Ön kaputta taş sekmesi sonucu ufak vernik atması vardır.
Ön tamponda tam mazda logosunun bulunduğu yerin altından ufak bir boya soyulması var, gözle dikkat çekmiyor, heralde önceden boya atan arkadaşlar o bölümü zımparalamadıkları için boya tam tutunamamış, zira altında da mavi boya var.
Araçta elektrikli-ısıtmalı otomatik katlanır yan ayna vardır. Yan aynalar içerden düğme ile açılıp katlanmaktadır.
Aracın üzerinde çelik jant mevcuttur, aldığımda o haldeydi. Arka park sensörü mevcuttur. LPG takılmamıştır.

Aracın sağ ön ayna kapağında rötüş boyası vardır, fotoğraftan görebilirsiniz.
Aracın sol arka kapı alt kısımda çizikler mevcuttur, fotoğraftan görebilirsiniz.

Sağ arka kapının cam moturunun kömürü zayıftır, değişmesi gerekiyor. Ben aldığımda da öyleydi, gerek duymadığım için değiştirmedim.
Aracım şehir içinde 7.2lt yakıyor. Muayenesi 27 aralıkta bitiyor.

Aracımın kondisyonu 11 yaşında bir araba için gayet düzgündür. Arka yan camlarda film mevcuttur.

Ciddi alıcılar aracı İstanbul Çekmeköyde gün içinde görebilir. Bana mesajla ulaşabilirsiniz. Sahibinden linkini ilan onaylanınca buraya ekleyeceğim.

Umarım forum kurallarına aykırı bir başlık olmamıştır, eğer olduysa moderatör arkadaşlardan şimdiden özür dilerim.

Marka
Mazda
Model
2
Model Yılı
2009
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Kilometre
122000
Kasa Tipi
Hatchback
Renk
Lacivert
Fiyat
87500
Motor Hacmi
1349cc

Ekli dosyalar

• IMG_9397.JPG
    IMG_9397.JPG
    211.5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_9398.JPG
    IMG_9398.JPG
    296.1 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_9399.JPG
    IMG_9399.JPG
    488.3 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_9400.JPG
    IMG_9400.JPG
    365.3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_9401.JPG
    IMG_9401.JPG
    306.2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_9402.JPG
    IMG_9402.JPG
    484.7 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_9403.JPG
    IMG_9403.JPG
    389.2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_9404.JPG
    IMG_9404.JPG
    271.6 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_9405.JPG
    IMG_9405.JPG
    296.8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_9406.JPG
    IMG_9406.JPG
    262.5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_9407.JPG
    IMG_9407.JPG
    415.6 KB · Görüntüleme: 24
  • photo5767190345023599860.jpg
    photo5767190345023599860.jpg
    447.9 KB · Görüntüleme: 24
  • photo5767190345023599861.jpg
    photo5767190345023599861.jpg
    513.8 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok ilgisiz olacak ama konuyu görüp, yazdıktan sonra "uzun süre foruma uğramasam da" cümlesine istinaden isim neydi diye düşündüm, sonra aklıma isminin Hamza olduğu geldi arkadaşın... Sonra aklıma 2-3 yıldır görüşmediğim çocukluk arkadaşım Hamza geldi... Epey oldu görüşmeyeli diye düşünürken telefonum çaldı baktım bizim Hamza arıyor... :koptum:

Ülen ülen ülen dedim bi Mazda 2 ilanından nerelere geldik... :huhuu:

Attiwolf

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 2
Araç Renk ve Tip
Lacivert - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çok ilgisiz olacak ama konuyu görüp, yazdıktan sonra "uzun süre foruma uğramasam da" cümlesine istinaden isim neydi diye düşündüm, sonra aklıma isminin Hamza olduğu geldi arkadaşın... Sonra aklıma 2-3 yıldır görüşmediğim çocukluk arkadaşım Hamza geldi... Epey oldu görüşmeyeli diye düşünürken telefonum çaldı baktım bizim Hamza arıyor... :koptum:

Ülen ülen ülen dedim bi Mazda 2 ilanından nerelere geldik... :huhuu:
Maşallah hocam hafızanız bayağı kuvvetliymiş. :) Ahaha bir Mazda 2 nelere kadir. :)

Attiwolf

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 2
Araç Renk ve Tip
Lacivert - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhabalar, araç satılmıştır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar, araç satılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt