2003 Subaru Forester Alınır mı ?

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Moderatörün son düzenlenenleri:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
valla kasko firması bile ilk defa duymuş normal seninki.
videosunu yukledim izleyin aksiyon filminden heyecanlı o kadar diyorum..

[video]https://youtu.be/DfcWcF8ecIo[/video]
Abi o ne öyle sanki arabada kimse yok gaz takılı kalmış gibi

Allah korumuş, can kaybı da olabilirdi

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Abi o ne öyle sanki arabada kimse yok gaz takılı kalmış gibi

Allah korumuş, can kaybı da olabilirdi

videoyu dikkatli izleyince gözüküyor 2 kişi ve o çıkan mersedes kıl payı yırtıyor. valede burnu kanamadan çıktı araçtan orda karga tulumba taşıyorlar ama karakola araç kullanarak geldi. Yani gerçekten cana çok ağır zarar gelebilirdi ama Allah korudu gerçekten.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bence sanki gaz takılı kalmış gibi. Birden firliyor, frene hiç basılmamış. Tekrardan geçmiş olsun. Ucuz atlatılmış. Cana gelmemesi gerçekten mucize bence o kalabalıkta.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Bence sanki gaz takılı kalmış gibi. Birden firliyor, frene hiç basılmamış. Tekrardan geçmiş olsun. Ucuz atlatılmış. Cana gelmemesi gerçekten mucize bence o kalabalıkta.

aracın tam arkasındaydım hiç fren ışıkları yanmadı frene basmadı. tam gaz gitti. benim senaryom araç otomatikya bazı araçlardaki gibi frene basarak çalışacak sandı. fren yerinede gaza kökledi D ye takıncada araç uçtu. frene kökleyerek bassa araç otomatik olarak gazı kesiyor zaten illa yavaşlar motor sesi düşer vs gözümün önünde olunca olay arabamıda iyi tanıdığım için ben daha kolay anlam veriyorum bu dediklerime.
ki zaten vale diye çalıştırılan adam 66 yaşında ayağında kocaman plastik su botu var ayağının sıkışma ihtimali bile çok yüksek.

olay 5 7 saniye arası oluyor durdurmak için seçenekleri düşünecek çokta zamanı olmamıştır 66 yaşında adamın. mutemelen 80 90 la duvara vurdu (araç 7 saniyede 100e çıkıyor) 2 airbag birden açıldı kemeri takılı değildi ama burnu bile kanamadı onun için bence çok büyük şans kısaca genel olarak ucuz atlattık. olan maddi bana oldu işte ama canımız yerinde Allaha şükür.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hakikaten büyük geçmiş olsun... Beyaz Mercedes ile beyazlı amca kıl payı kurtulmuş...

Araç çarptıktan sonra da arka lastikler dönüyor... Gazdan ayak hiç çekilmemiş belli.

Beyaz Polo nun üzerine ceketini atan da sensin galiba... :(

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Hakikaten büyük geçmiş olsun... Beyaz Mercedes ile beyazlı amca kıl payı kurtulmuş...

Araç çarptıktan sonra da arka lastikler dönüyor... Gazdan ayak hiç çekilmemiş belli.

Beyaz Polo nun üzerine ceketini atan da sensin galiba... :(

o beyaz mersedes deki adam bence okunmuş. kafa kafaya vursalar muhtemelen benim araç onun üstüne çıkardı önü yüksek diye o halide düşünmek istemiyorum ne olurdu. yayalarda aynı şekilde saniye ile kurtarıyor. bende orda şoka girdim herhalde ne yapacağımıda bilemedim. normalde kasımpaşada arabamı çizdi diye 5km adamı kovalamış adamım orada üzerime bir naiflik geldi başta kaldım öyle.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Iyiki kaskon varmis

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Kaskodan mi aldin parayı yoksa otopark ne kadar ustlendi olayı merak ettim.

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Kaskodan mi aldin parayı yoksa otopark ne kadar ustlendi olayı merak ettim.

normalde bu tarz yerlerin zorunlu sorumluluk sigortası olmak zorunda ve bu sigorta içeride olan tüm zararları karşılamak zorunda ama uzun süren bir iş hele hele benimki gibi nadir belkide ilk kez olan bir olayda aylarca sürebilirdi. ama her türlü hakkını sonunda alabiliyorsun aklınızda olsun. ben kaskomdan işlemleri başlattım 70 gün sürdü işlemlerin bitmesi ama piyasa değerinin az altı bir mebla alabildim. oda itirazlarım üzerine ve aracımın çok temiz emsalinin az olması sayesinde oldu.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Çok geçmiş olsun. Sadece kaza için değil normalde park etmek için bile valeye vermiyorum. Gidip 5 sokak uzağa bırakıyorum ama kafam rahat oluyor. Dediğiniz gibi yaşlı biri ve ayağında çizme varsa büyük ihtimal gaz pedalı sıkışmış ve panikle zaten birşeyde yapamamış. Tekrar çok geçmiş olsun.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok geçmiş olsun, facia olabilirdi Allah korumuş. Duvara vurduktan sonra bile araç patiye devam ediyor, amca tam gaz devam demiş

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
@Dexter geçmiş olsun ben askerdeyken olmuş olay. Güzelim forester pert olmuş vardır bir hayır.

Üst Alt