Alınık 20-25 Bin Lira Civarına Klimalı Araç Tavsiyesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Merhaba Arkadaşlar, arkadaşım için araç bakıyoruz. En önemli 2 kriteri klima ve az yakması. Maddi durumu 25 i geçmeye müsait değil( 25'te zorlamayla olacak). Eğer ben el atmazsam renó 19 alacak. Sedan ve yüksek modelli olursa tercih sebebi olur. Malum artık bu bütçelerde pek seçenek yok. Sizlerin değerli önerilerini bekliyoruz .Fiyat performans olarak tavsiye alabileceğimiz en iyi platform mazda forumu olur :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda 626 gf
Mitsubishi Carisma
Mitsubishi Space Star
Mazda 323 Bj
Mazda 323 Familia
Tesekkurler abi ozellikle carisma tam bir fiyat-performans arabasiymis. Hangi modeli tutuluyor acaba . Ince eleyip sık dokurum bazen gereksiz takilirim ama gidip de brodwayden hallice arabayi almaktansa carisma alırım. Hic aklimizda yoktu. Mazdalar uçuyor masallah onlara yonlendiremedim. Uygunlari da aşırı risk taşıdığı için cesaret edemedim.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Chevrolet kalos der ve giderim
Yine fiyatina göre gercekten güzel bir oneri aile arabasi olarak kullanacaklar küçük diyebilir. Teşekkürler bunu da listeye ekleyelim. En azindan hanımı ikna edersem ona degerlendiririz :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Carisma'ların 1.8 GDI motorlu olanları tutulmuyor çünkü lpg montajı olmuyor, belki oluyordur ama pahalıya geliyordur araştırmadım. Ama, 1.6 motorlu olanlarını gözü kapalı (istenilen kriter ve fiyattaysa) alabilirsiniz. Mazda'lardan bir tık geride gibi dursa da bazı noktalarda hem fiyat fayda aracı hem de donanım canavarı... Ama tipsizler orası ayrı bi konu. :)

Temiz Space Star denk gelirse zaten kaçırmayın, aşırı derecede şaşırtıcı bir araç...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Carisma'ların 1.8 GDI motorlu olanları tutulmuyor çünkü lpg montajı olmuyor, belki oluyordur ama pahalıya geliyordur araştırmadım. Ama, 1.6 motorlu olanlarını gözü kapalı (istenilen kriter ve fiyattaysa) alabilirsiniz. Mazda'lardan bir tık geride gibi dursa da bazı noktalarda hem fiyat fayda aracı hem de donanım canavarı... Ama tipsizler orası ayrı bi konu. :)

Temiz Space Star denk gelirse zaten kaçırmayın, aşırı derecede şaşırtıcı bir araç...
Abi tipsiz diyorsun da reno 19 la yanyana getirince carisma tablo gibi kalıyor. Senin memnuniyetini gördükçe meraktan bakıyorum ama space starlara çok az ilan düşüyor. Temizine Tokattan ulaşabilir mıyız nasip :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi tipsiz diyorsun da reno 19 la yanyana getirince carisma tablo gibi kalıyor. Senin memnuniyetini gördükçe meraktan bakıyorum ama space starlara çok az ilan düşüyor. Temizine Tokattan ulaşabilir mıyız nasip :)
Temizi ve fiyat olarak uygun olanı çok ilanda durmuyor zaten. O paralara da donanım ve konfor olarak mükemmel araçlar.
4 cam otomatik, abs, klima, sunroof, 4 hava yastığı, geniş iç hacim (B segment) Parça sorunu yok, usta sorunu yok daha ne olsun. ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Kemal hocam, bütçeyi biraz zorlayıp da; Hakan'ın Sıpa'yı sahiplenmek bana daha mantıklı gibi geldi. Her ne kadar kriterlerde bulunan "sedan" ve "bütçe 25 bini zor buluyor" olsa da, uzun vadede sıkıntı sorun çıkartmayacak keyifli bir araç bence. Yüksek model olması en büyük avantaj gibi. :)

Sıpa(rk)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
@Kemal hocam, bütçeyi biraz zorlayıp da; Hakan'ın Sıpa'yı sahiplenmek bana daha mantıklı gibi geldi. Her ne kadar kriterlerde bulunan "sedan" ve "bütçe 25 bini zor buluyor" olsa da, uzun vadede sıkıntı sorun çıkartmayacak keyifli bir araç bence. Yüksek model olması en büyük avantaj gibi. :)

Sıpa(rk)
Haklısın abi hb olması 2000 sedan almaktansa gormezden gelinir de 30 a çıkması mümkün olmaz evde hastasi var bütçeyi zorlamak istemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt