• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 1999 Mazda 323 BJ

FAMİLY_28

FİYOOO
Araç Markası
1999 Mazda 323F 1,8
Araç Renk ve Tip
Yeşil - Hb
Marka
Mazda
Model
323
Model Yılı
1999
Yakıt
Benzin lpg
Vites
Manuel
Kilometre
230000
Kasa Tipi
Hb astina
Renk
Kirmizi
Fiyat
29000
Motor Hacmi
1800
Arkadaslar aracimda degismeyen yoktur kaporta haric akliniza ne geliyosa inanin ki hersey orjinaliyle degismistir klimalidir 1.8 motor 2 airbagli olan model boya daha yenidir eski rengi yesildir golf 7 kirmizisina boyandi ruhsata islendi motor ici eski rengi yesildir baska hicbiyerde eski rengini goremezsiniz aracta seramik kaplama ve yalitimda yapilmistir double teyp kenwood vardir geri gorus kamerasiyla hoparlorler yeni pionnerr motordaki tum keceler yeni degisti ekzantrik krank on arka ve sanziman aks keceleri orjinal tel 0505 0828 112
41281

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Değişmeyen yeri yoktur yanlışlıkla yazılmış sanırım, fiyat çok yüksek, hayırlı satışlar.

FAMİLY_28

FİYOOO
Araç Markası
1999 Mazda 323F 1,8
Araç Renk ve Tip
Yeşil - Hb
Değişmeyen yeri yoktur yanlışlıkla yazılmış sanırım, fiyat çok yüksek, hayırlı satışlar.
Degismeyen yeri yok derken kaportayi kasit etmedim kaporta haric hersey degisti yaklasik 12 13 bin tl harcadim hicbisey uzerinde idare eder diye birakilmadi direk orjinaliyle yada kaliteli yan sanayiyle.degisti o bakimdan soyledigim bi cumle
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı satışlar , bu araçlarda aranılan en büyük özellik orjinalliktir ki araç boyanmış motor içi yeşil kafalarda bir sürü soru işareti bırakacaktır..fiyat oldukça yüksek..
Motorun eski renk olmasi saselerde oynama olup olmadigini cok daha iyi gorur alacak arkadas el degmedi cunki keza bagaj icide oyle
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı satışlar olsun. Bir ay olmadı aynı model ve temizlikte astina dörtte biri daha uygun fiyata satıldı... ;)
Evet fiyat biraz piyasaya gore yuksek ama 1.5 astinayi bi arkadasim 26 ya satti ve masrafida vardi benim sadece yaptigim masraf 13 u buldu zamani saymama gerek yok

Üst Alt