17 Aralık 2017 Muğla Mazda Gören & Mazda Garaj Buluşması

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Muğla Mazda Gören Otomotiv (Mazda Yetkili Satış & Servisi) önderliğinde düzenlenen Kahvaltı organizasyonuna Mazda Garaj olarak iştirak ettik. Çok güzel, keyifli bir gün oldu. Bu konuda önderlik yaparak kahvaltı ve devamı atraksiyonları planlayan Okan Gören'e (@okkko) sonsuz teşekkürler.

Mekana geç gelenler bu kareye giremedi maalesef. Özgür gibi... :)

1.JPG

En erken gelen @koray74 olmuş, kendisini tebrik ve takdir ediyorum. :)

2.JPG

İkinci gelen ise @emox200x Emre olmuş, kendisinin o havada kısa kollu olması şahsen beni üşüttü... :D

3.JPG

800 Yıllık çınar ağacı, mekana ayrı bir hava katmış, imkanı olanların bu mekanı görmesini tavsiye ederim.

Yer; Pınarbaşı Restaurant Bozüyük Muğla

4.JPG 5.JPG 6.JPG

Mekana bizde Mazda Garaj adına; Oğuzhan, abisi ve ben olarak intikal ettik merkez... :)

7.JPG

Buluşmanın tek Altısı, Şerif Abi'nin guzusuydu... :)

77.JPG

Sonrasında ise sırayla gelen arkadaşlar oldu. :)

Mekan sahibinin oyuncağı her zamanki gibi harikaydı.

@okkko

8.JPG

Tahsin Bey'in Mazda Cx-5'i de buluşmanın tek iri guzusuydu... :)

12.JPG

Kırmızı ve beyazın kardeşliği;

@Holydao Onur'un guzusu kırmızı olanı... Diğer guzu Mustafa Bey'in.

9.JPG

Mehmet Bey'in @ulumemo İkisi de kendi segmentinde tek olan guzuydu maşşallah... :)

10.JPG

@avahmet bu işin hakkını verenlerden... Guzu ilk günkü temizliğinde. ;) Çift egzoz uygulaması da çok şık... :)

13.JPG

88.JPG

Gören Ailesinin gerçek aile aracı, Mazda 5

21.JPG

@ozgur35 her zamanki gibiydi, çok fazla söze gerek yok... Seviliyorsun Özgür... :)

19.JPG

@emox200x Emre'nin arkadaşı Mustafa'nın zevkine hayran kaldık... :)

20.JPG

Efe Bey'in küçük oyuncağı yere biraz daha sağlam basılmış, jant lastik uygulaması yapılmış... ;)

17.JPG

18.JPG

Kamil Bey'in CX-3 şeker gibi tatlıydı... :)

14.JPG

Aldoray Bey'in CX-3'ü ise kırmızının asaletini yansıtıyordu. :)

Aldoray Bey.JPG

Birol Bey ne zaman geldi, ne zaman gitti anlayamadık, iyi ki guzuyu fotoğraflama imkanım olmuş. :)

Birol Bey.JPG

@Umut un guzusu buluşmanın iki Bl Kasasından biriydi... Sohbeti güzel, kendi ayrı güzel insan foruma da hoş geldin ayrıca... :) Led farların da hayırlı olsun, şimşek gibi çakıyor maşşallah.

Umut.JPG

Kahvaltıdan sonra, çay kahve içmek için meşhur Belen Kahvesi'ne gittik...

Belen Kahvesi;

Muğla | Time Stops Mugla

1.JPG 2.JPG 3.JPG Belen Kahvesi Hikayesi.JPG Kahveden ovaya bakış.JPG

Otoparktaki diziliş...

otopark görüntüsü.JPG

Kahveden otoparka bakış...

mazda 5.JPG

Mazda 5 hakikaten Tam bir Aile Aracı... ;) :)

mazda 5 aile aracı.JPG

Belen Kahvesi'ndeki tatlı ve sıcak ortamdan sonra, Mazda Gören'e geçtik... Zaten bu gibi durumlarda vakit dört nala giderken, sohbetler daha da koyulaşıyor... Öncelikle sizlere avatar olabilecek kareleri sunuyorum... :)

IMG_9169.JPG IMG_9170.JPG IMG_9171.JPG IMG_9172.JPG IMG_9173.JPG

Sonrasında ise; Gören Otomotivin baş tacı edilesi ödülü var... :)

Mazda Gören Ödül.JPG

La Beyaz, Ve La Gri, İlla Kırmızı... :p :D

IMG_9174.JPG

IMG_9175.JPG

IMG_9176.JPG

IMG_9184.JPG

Ve günün sonu... En sonda ise sahneye assolistler çıkar... ;)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Bunlar da, diğer konudan aktarılan güne ait fotoğraflar... :)

100.jpg 101.jpg 102.jpg 103.jpg 104.jpg 106.jpg

Yağmurlu günün sonundan bize kalan harika iki kare ile noktayı koyalım... :)

IMG_9185.JPG

IMG_9186.JPG

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
OOOOOOO çok güzel, afiyet bal şeker olsun, o mekanda benim de bulunmuşluğum var. çok güzel bir yer. Elinize, emeğinize sağlık, OKKO nun da kessesine sağlık.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Abi Özgür'ün guzu da bl değilmi...
Özgür geç gelince klasmana girememiş anlaşılan... :D Düzelttim hocam, teşekkürler. :)

Yine harika olmuş, Gören ailesine ve katılanlara tesekkür ediyorum.

Resimler ve tanıtım harika, resim kalitleri de, teşekkürler Veli abi.
Fotoğraf emek istediği için, cep telefonu kameraları ile (iyi olanları tenzih ediyorum ama en iyi telefonun lensi, gerçek bir fotoğraf makinesinin lensini yakalayamaz) çekip geçmeyi "şahsen" saygısızlık kabul ettiğimden, bu gibi değerli anları hak ettiği makine ile çekmek daha mantıklı geliyor Bülent. :)

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2014-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Çok güzel bir gündü emeği geçen herkese teşekkürler:) cok değerli mazdaseverler ile tanışma fırsatımız oldu. veli abi senin de eline kamerane sağlık fotoğrafların hepsi birbirinden güzel. :) Bu organizasyonu sık sık yapalım

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Özgür geç gelince klasmana girememiş anlaşılan... :D Düzelttim hocam, teşekkürler. :)

Fotoğraf emek istediği için, cep telefonu kameraları ile (iyi olanları tenzih ediyorum ama en iyi telefonun lensi, gerçek bir fotoğraf makinenin lensini yakalayamaz) çekip geçmek "şahsen" saygısızlık kabul ettiğimden, bu gibi değerli anları hak ettiği makine ile çekmek daha mantıklı geliyor Bülent. :)
özgürün zoruna gider arabasının Yok sayılması adam o kadar havasını yaptı, sen tut ondan bahsetme :) :) :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
güzel bir gün olmuş maşallah.emeği geçen arkadaşlar dan allah razı olsun..özgür hiç bi resim de yok..özgür bizi mi kekliyosn ne yapıyorsun.
@domestos veli abi resimler harika olmuş eline sağlık.
Önce kahvaltı telaşı, sonrasında ise başlayan yağmur nedeniyle araçların başında sahipleri ile fotoğraflanamadık maalesef... :) Sabah 10'da başlayan yağmur akşam 16'da dönüşe geçtiğimizde yağıyordu maşallah... Aydın'a geldik tık yok... :(

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Veli abi elinize sağlık, çok güzel bir özet harika fotoğraflarla süslenmiş, olan bizlere oluyor ;) Gören ailesinin de Mazda’ ya verdiği emeğin karşılığını alması sevindirdi bizleri.

CX-5 yakıyor ortalığı, benim favorim ise M3 çelik grisi, rabbim hepimize nasip eder inşallah.

Selamlar herkese

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu gün; bolca Caps yapmak için fotoğraf çıkar diye düşünüyordum ama içerideki kahvaltı telaşı, dışarıdaki yağmurdan dolayı guzuların haricinde fotoğraf çekmek mümkün olmadı... :) :) Hevesimi başka bir buluşmaya sakladım artık...

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Mekana geç gelenler bu kareye giremedi maalesef. :)
Veli abi erken geldik aslında, 10:00da otoparktaydık ama sonra eşler üşüdü diye içeri kaçınca fotoğrafı kaçırdık, eş kurbanı olduk.

Organizasyonda emeği geçen ve zahmet edip uzaklardan gelerek böyle güzel bir gün geçirmemize katkı saglayan herkese teşekkürler.

Şurada Özgür'ün olduğu bir iki fotoğraf vardı bende, paylaşayım bari:

Son düzenleme:

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Gece çalışıpta sabah 06:00 da yola çıkarsan en erken sen gidersin.
Okan beyin öncülüğünde gerçekleşen kahvaltı etkinliği kalabalık bir aile ortamında geçti. Bir daha ki sefere bizlerde eşlerimizle gelelim. Yeni arkadaşlarla tanışma fırsatım oldu başta @ozgur35 @Holydao @avahmet ve sayamadığım hepsi kaliteli insanlar. İzmir de olmasa da orada fotoğrafladım Mustafa. Yağmura rağmen güzel bir gün geçirdik tüm gelen ve emeği geçen herkese teşekkürler.
Veli de gerçekten profesyonel iş çıkarmış eline sağlık.
Özgür yakalandınnnn.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Gece çalışıpta sabah 06:00 da yola çıkarsan en erken sen gidersin.
Okan beyin öncülüğünde gerçekleşen kahvaltı etkinliği kalabalık bir aile ortamında geçti. Bir daha ki sefere bizlerde eşlerimizle gelelim. Yeni arkadaşlarla tanışma fırsatım oldu başta @ozgur35 @Holydao @avahmet ve sayamadığım hepsi kaliteli insanlar. İzmir de olmasa da orada fotoğrafladım Mustafa. Yağmura rağmen güzel bir gün geçirdik tüm gelen ve emeği geçen herkese teşekkürler.
Veli de gerçekten profesyonel iş çıkarmış eline sağlık.
Özgür yakalandınnnn.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@mustafayk reis yakalandık bak iyi mi :D Hiç aklıma gelmezdi ya şaka maka kadraja girdik koray abi :D

Üst Alt