Alınık 15 Bin TL'ye Kadar Araç Marka/Model Fikirleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Abi işin zor bu bütçelere temiz bir araba bulmak çok zor.

Spark'ı sattım, Accord yakıt olarak belimi büküyor ve Urfa trafiğinde kaza yapacam korkusu var. Bu sebeple hem ayağımı yerden kessin hemde 750-1000 lira belki kar ile satarım düşüncesi ile 10-15 arası hatasız değil eli ayağı biraz düzgün araba bakıyorum ama bu fiyatlara aradığım nitelikte Broadway bile bulmadım. Daha önce Corsa, 306, 106 baktım hepsi cenaze. Az önce de açıklaması cezbedici gelen bir Broadway baktım, araba ölü çıktı 12 bin istiyorlar birde... Sen guzuyu satıp yeni araba arayışına girerek hata yapmışsın gibi geliyor bana.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Şu araca bir göz at istersen. Bu eleman Şirin Baba'yı satılığa çıkarmadan önce bana satarmısın demişti kısa bir süre sonrada bu aracı yaşlı bir amcadan aldı diye biliyorum. 2 senedir falan bu arkadaşta ufak tefek kozmetik iyileştirmeler yaptı, beyaz 99 Alize pek bulunmuyor en önemlisi LPG'li. LPG'li temiz Twingo bulmak zordur

Loading site please wait...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi işin zor bu bütçelere temiz bir araba bulmak çok zor.

Spark'ı sattım, Accord yakıt olarak belimi büküyor ve Urfa trafiğinde kaza yapacam korkusu var. Bu sebeple hem ayağımı yerden kessin hemde 750-1000 lira belki kar ile satarım düşüncesi ile 10-15 arası hatasız değil eli ayağı biraz düzgün araba bakıyorum ama bu fiyatlara aradığım nitelikte Broadway bile bulmadım. Daha önce Corsa, 306, 106 baktım hepsi cenaze. Az önce de açıklaması cezbedici gelen bir Broadway baktım, araba ölü çıktı 12 bin istiyorlar birde... Sen guzuyu satıp yeni araba arayışına girerek hata yapmışsın gibi geliyor bana.
Aynı düşüncedeyim. Araba yok desem yeridir bu bütçeye. Bir süre bekleyelim bakalım yaza kadar ne olur ne çıkar belli olmaz. :)

Bu arada guzuyu istemeden satmış oldum. Detaya girmiyorum. Beni rahatsız ediyor çünkü. Arabayı satıp yeni araba bakıyorum gibi bir durum değil anlayacağın.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@aurora

13 gibi alınıp LPG takıp 15'e maal edilebilir

Çamurluk benim lavabo pompası ile çektirdiğim gibi düzelebilir :) Tavanasa siyah parlak film çekilir cam tavan gibi olur.

Loading site please wait...

Boyasız, klima gibi Twingo :)
Bununla Uno’yu kıyaslasak özellikle kaporta parça fiyatları için? Hanım acemiliği atacak malum kaporta parçalarının da ucuz olması lazım. :D

Abi bizim bg lere bakmanı tavsiye ederim. 10 ile 15 seyrinde
Mazdaların parçası bulunmuyor, bulunsa pahalı, ustası kıt karşimm. :p

Şaka bir yana Mazda pek önceliğim değil gibi ama belli de olmaz bu işler. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bununla Uno’yu kıyaslasak özellikle kaporta parça fiyatları için? Hanım acemiliği atacak malum kaporta parçalarının da ucuz olması lazım. :D

2 sene önce 0 olarak sol önçamurluğu 120 ₺'ye komple sol aks'ı 135 ₺'ye almıştım. Bunların parça sorunu pek yok.
Ayrıca Almanya'dan tonla cıkma parça getiren 2-3 tane eleman var tanıdığım onlardan daha önce bagaj kilidi, sol kapı kilidi, kalorifer motoru, airbag sargısı gibi parçaları çok makul fiyatlara almıştım.

İlandaki araç yazıldığı gibiyse en geç Cuma günü ilandan kalkar...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
2 sene önce 0 olarak sol önçamurluğu 120 ₺'ye komple sol aks'ı 135 ₺'ye almıştım. Bunların parça sorunu pek yok.
Ayrıca Almanya'dan tonla cıkma parça getiren 2-3 tane eleman var tanıdığım onlardan daha önce bagaj kilidi, sol kapı kilidi, kalorifer motoru, airbag sargısı gibi parçaları çok makul fiyatlara almıştım.

İlandaki araç yazıldığı gibiyse en geç Cuma günü ilandan kalkar...
Teşekkür ederim Hakan kardeşim. Fiyatlar makul duruyor. Hanımın da aklına yattı gibi. Bir süre bekleyeceğim. Şimdilik model fikirleri alıyorum. Max. 2-3 model netleştirip zamanı gelince alınık konusu açacağım. O zaman avlanmaya başlarız. :)

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Piyasada çok temiz uno’lar olabiliyor. Pusuda bekleyin hocam

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
:rolleyes::krnz:;)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt