Yeni Araç; Mazda 3 - 2011

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Re
Haftaya ctesi teslim alacağım aksilik çıkmazsa...
Son aşamada kapı kolları, aynalar, kapı çıtaları vs. sökülecek...

Ekli dosyayı görüntüle 29132
Murat Abi, resmi görünce önce Allah korusun kaza yaptın sandım, sonra önceki ve sonraki yorumları okuyunca konuyu anladım:) Hayırlısı olsun inş işlemler bitince güzelce içine sinmiş halde tertemiz kullanırsın, yaza güzel bir hazırlık olur.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Re

Murat Abi, resmi görünce önce Allah korusun kaza yaptın sandım, sonra önceki ve sonraki yorumları okuyunca konuyu anladım:) Hayırlısı olsun inş işlemler bitince güzelce içine sinmiş halde tertemiz kullanırsın, yaza güzel bir hazırlık olur.
Teşekkür ederim. içime sineceğine eminim, çünkü ustamız ince çalışıyor :) Bi de deri koltuk yaptırabilsek yaza kadar tam olacak :D

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Malum telefon kırılınca foruma eskisi gibi pek sık giremiyorum. Murat Abi yine bir çılgınlık yapmıştır belki diyerekten konuya girdim. Tam çay içerken, fotoları görünce neredeyse çayı püskürtecektim:eek: Murat Abi yine beni şoka sokmayı başardın:komik:Acayip merak ettim boyanmış halini.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Malum telefon kırılınca foruma eskisi gibi pek sık giremiyorum. Murat Abi yine bir çılgınlık yapmıştır belki diyerekten konuya girdim. Tam çay içerken, fotoları görünce neredeyse çayı püskürtecektim:eek: Murat Abi yine beni şoka sokmayı başardın:komik:Acayip merak ettim boyanmış halini.
Bugün fırına girdi traktör, ctesi günü ufakta olsa teslim alma şansım var :) son fotodaki araçta traktörün güççük kardeşi :D

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu sabah işe gelmeden önce sanayiye gittim. Hem traktörü görürüm, hem sanayi çayı içerim diye... Ama traktörü göstermediler :( dükkanın içine sokmadılar beni :( burada istediğin kadar otur, çay ocağı da hemen karşıda istediğin kadar çay iç ama içeriye giremezsin dediler :( Neymiş çok az işi kalmışmış, aralıklı olarak görünce teslimat anında heyecan olmuyormuşmuş :(

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Bu sabah işe gelmeden önce sanayiye gittim. Hem traktörü görürüm, hem sanayi çayı içerim diye... Ama traktörü göstermediler :( dükkanın içine sokmadılar beni :( burada istediğin kadar otur, çay ocağı da hemen karşıda istediğin kadar çay iç ama içeriye giremezsin dediler :( Neymiş çok az işi kalmışmış, aralıklı olarak görünce teslimat anında heyecan olmuyormuşmuş :(
adamları takdir ettim:cool:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Aracın her yanı sökülmüş halde görürsen moralin bozulur diye o :D

senin araba parça parça satılıyor olmasın. töbe bismillah

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt