• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık VW Golf 1.2 TSI Düz Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Değerli Dostlar,
Okuldan sevdiğimiz bir öğretmen abimiz, artık arabayı büyümenin vakti geldi diyerek mevcut arabasını satmaya karar verdi. Düşünen varsa paylaşmak istedim.
Marka: VW Golf
Model: 2015
Motor: 1.2 TSI
Km: 54 bin
Renk: Beyaz
Hasar Kaydı: 4.500

Donanım: Comfortline + Sürüş Paket
Ekstralar: Bagaj havuzu, 3d paspas, yeni 4 Falken marka lastik, USB girişli kamera bağlanabilen orjinal teyp, büyük boy stepne. Servis bakımlı.

Kusuru: Bagaj sacı değişimi (ufak kazadan dolayı, servis işi). Bu yüzden 4500 lira hasar kaydı var. Döşemeler silinse iyi olur. Basit lekeler var.

Fiyat: 75 bin
Fotoğraflar:
IMG-20180417-WA0010.jpg
IMG-20180417-WA0009.jpg
IMG-20180417-WA0008.jpg
IMG-20180417-WA0007.jpg
IMG-20180417-WA0006.jpg

Marka
VW
Model
Golf
Model Yılı
2015
Yakıt
Benzin
Vites
Düz
Kilometre
54.000
Kasa Tipi
Hb
Renk
Beyaz
Fiyat
75.000
Motor Hacmi
1.2

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Domestos @ezmocesteri teşekkürler. Araç çok güzel. Markaya karşı ön yargımı ufak da olsa yıktı. Satan abimiz arkadaşından bir kaç günlüğüne Tiguan getirdi. Aralarında bariz bir kalite farkı var. Golf daha tatminkar. Passat almayı düşünüyor. Alırsa biz de test imkanı buluruz inşallah :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Domestos @ezmocesteri teşekkürler. Araç çok güzel. Markaya karşı ön yargımı ufak da olsa yıktı. Satan abimiz arkadaşından bir kaç günlüğüne Tiguan getirdi. Aralarında bariz bir kalite farkı var. Golf daha tatminkar. Passat almayı düşünüyor. Alırsa biz de test imkanı buluruz inşallah :)

Yazmayacaktım ama dayanamadım... 1978'de Golf I'i ilk gördüğüm andan itibaren bu marka hep ilgimi çekmiştir, özellikle o dönemde; GTI olanları ve cabrio kasaları çok hoşuma gitmiştir. Çift farlıları, arka stopların ince çizgiden kalınlaşmasını çocukluğumdan itibaren takip etmişimdir. Yani; yeri bende ayrıdır Golf isminin... Fakat, gel gelelim ülkemizde gereksiz şekilde pahalıdır... Avrupa da nasıl bilemiyorum tabi... Oysa, adı üstünde halk arabası olması gerekmez mi? Ya da, öyle kalmış olması... :islik:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
SuperB daha mantıklı

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yazmayacaktım ama dayanamadım... 1978'de Golf I'i ilk gördüğüm andan itibaren bu marka hep ilgimi çekmiştir, özellikle o dönemde; GTI olanları ve cabrio kasaları çok hoşuma gitmiştir. Çift farlıları, arka stopların ince çizgiden kalınlaşmasını çocukluğumdan itibaren takip etmişimdir. Yani; yeri bende ayrıdır Golf isminin... Fakat, gel gelelim ülkemizde gereksiz şekilde pahalıdır... Avrupa da nasıl bilemiyorum tabi... Oysa, adı üstünde halk arabası olması gerekmez mi? Ya da, öyle kalmış olması... :islik:

Bulgaristan Pleven'de yaşarken 2007 senesinde her hafta kiraladigim tek araç Golf 2 Gti idi. :D günluğü 35 leva 35 tl idi :D Plevenden cikip bi Sofya bi Plovdiv yapiyordum Vay be ne gunlerdi.zaten gezmekten okulu okuyamadik bastik geri geri geldik :D Eski vw ler guzeldi sonradan bozuldu
E30 a benziyor Golf 2 önden O ön panjuru cok guzeldi

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    112.2 KB · Görüntüleme: 16

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Dediğin gibi sağlam bir geçmişe sahip modellerden. Ben de Golf'ün sade tasarımını seviyorum. Ne bileyim böyle cıncıklı boncuklu değil bildiğin duru bir araba. Yalıtım konusunda da başarılı.
Amaaa içi bana çok dar geliyor abi. Hele arkadaki şaft tünelini aşmak için insan arabanın içinde badanaja düşüyor :)

SuperB daha mantıklı
SuperB'e de bakıyor. Artık hangisi nasip olursa. Onun methini çok duyuyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt