Türkiye'den Futbol Haberleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bende aynısını düşünmüştüm :) yetmez ama evet :D
Rıdvan Dilmen yine kendinden beklenen salvolarla yorumladı olayı... Arda, yanlış yaptı, hareketlerini onaylamıyorum ama cezası bu olmamalıydı, adil bir karar değil dedi ve beni sağlam güldürdü.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Rıdvan Dilmen yine kendinden beklenen salvolarla yorumladı olayı... Arda, yanlış yaptı, hareketlerini onaylamıyorum ama cezası bu olmamalıydı, adil bir karar değil dedi ve beni sağlam güldürdü.
Abi son iki yıldır dikkate almıyorum ben onu :) artık futbol yorumunda bile yalakalık diz boyu oldu...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Abi son iki yıldır dikkate almıyorum ben onu :) artık futbol yorumunda bile yalakalık diz boyu oldu...
O yüzden salvolara başladı ya, şimdi Rıdvan Dilmen'e veya bu cezanın fazla olduğunu düşünenlere şunu sormak isterim... Arda ile hakem arasında bi elektriklenme oldu ve hakem Arda'nın üzerine yürüdü, formasından tuttu çekiştirdi, tehdit etti, bağırdı çağırdı... Bu hakemin durumu ne olursa, olması gerekiyorsa, Arda'nın durumu da o olmalı... Bu hakemin meslek hayatı bitme noktasına getirilir mi? Getirilmez mi? Bu hakemi amatör küme maçlarında süründürürler mi? Süründürmezler mi?

;)

Ama bu ülkede işler; sırtını bir yerlere sağlam dayayıp, sallamayla yürüyor...

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Emre Bol'u pek sevmem ama Serkan Korkmaz'ın ağzına lafı iyi tıkadı...

Serkan Korkmaz: bir cümlede arda için alalım
Emre Bol: boşver ardayı Fenerbahçeyi konuşalım :)

Aspor ceza çok diye ağlamaya başladı...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ceza konusunda TFF beni şaşırttı, beklemiyordum.. Muhtemelen anlaşmışlardır, biz cezayı verelim milletin gazını alalım, siz de itiraz edersiniz tahkim düşürür, olur biter.. Bakayım tahkim de beni utandıracak mı acaba :rolleyes:

İşin aslı bu ceza böyle olmalı evet, yıldırıcı olmalı ama geçmişle kıyaslandığında daha ağırını yapanlar bile bu kadar ceza almadı büyük takım apoleti var diye, cezalarda adil olmak lazım, TFF hala adaletsiz.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Emre Bol'u pek sevmem ama Serkan Korkmaz'ın ağzına lafı iyi tıkadı...

Serkan Korkmaz: bir cümlede arda için alalım
Emre Bol: boşver ardayı Fenerbahçeyi konuşalım :)

Aspor ceza çok diye ağlamaya başladı...
Çizgiyi geçen topa nasıl gol demeyelim diye adamlar iki saat program yaptı, gayet doğal bu halleri... Ayrıca; yarı final maçına Fenerbahçe çıkmasaydı, biz yayın gelirlerinden şu kadar zarar ettik diye dava bile açarlardı...

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Hem Goksel Gümüşdağ hem de Rıdvan Dilmen ceza fazla deyip Engin ile karsilastiriyorlar, hatta Ridvan bir tik ileri gidip kisisel meseleler intikam vs falan demis hatta bende bir tik ileri goturulmesini istiyorum bence Ardaya kumpas kurdular!

Not: Engin ile karsilastirilan duruma bir ek yapayim, Ardanin hakeme 3 kez fiziksel mudahalesi var, tehdit var kufur var. Enginde 1 kez mudahale var tehdit ve kufur yok birinin 11 mac almasi birinin 16 mac almasi gayet normal ama ozamanlar kumpas yoktu tabi...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ligden düşmesi haftalar öncesinden belli olan Karabükspor'dan sonra, Gençlerbirliği de lige veda etti... Bu hafta Osmanlıspor kazanırsa ve rakipleri puan kaybederse, haftaya bir birinden gerilimli üç final maçı olacak... :)

Fenerbahçe - Konyaspor

Akhisarspor - Osmanlıspor

Alanyaspor - Antalyaspor

Gönül ister ki; bu hengameden İ.Melih'in takımı veya Türkiye'nin takımı çıkamasın... :p

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Futbol asla futbol değildir'e bir örnek sanırım... :D :D

Osmanlıspor-Beşiktaş maçının bitiş düdüğüyle spiker hüngür hüngür ağladı!
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ligden düşmesi haftalar öncesinden belli olan Karabükspor'dan sonra, Gençlerbirliği de lige veda etti... Bu hafta Osmanlıspor kazanırsa ve rakipleri puan kaybederse, haftaya bir birinden gerilimli üç final maçı olacak... :)

Fenerbahçe - Konyaspor

Akhisarspor - Osmanlıspor

Alanyaspor - Antalyaspor

Gönül ister ki; bu hengameden İ.Melih'in takımı veya Türkiye'nin takımı çıkamasın... :p
Benim senaryo erken cortladı, oysa daha yarın Akhisar'ın maçı vardı... :) Şu haliyle gelinen tabloda; Konya, Antalya, Alanya paçayı yırttı, yarın Kayseri yatışa geçerse Akhisar da yırtarak, Melihspor'a yol görünmüş oluyor...

Son düzenleme:

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Osmanlısporda küme düşen 3.takım oldu :)

Ne kadar da ilginç... G.Birliği ve osmanlısporun bir alt lige düştüğü sene Ankaragücü evine dönüyor.

Osmanlı amatörün dibine kadar yolun var :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu gün Kayseri galip gelseydi haftaya dehşet maç olacaktı ama bir hafta erken bitti lig. :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Osmanlısporda küme düşen 3.takım oldu :)

Ne kadar da ilginç... G.Birliği ve osmanlısporun bir alt lige düştüğü sene Ankaragücü evine dönüyor.

Osmanlı amatörün dibine kadar yolun var :D
Alma mazlumun ahını diye boşa dememişler..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

29 yıl sonra ilk kez küme düşen Gençlerbirliği, 90'lı yılların başında Kona, Khuse ve Moshoeu'yu transfer ederek liglerimizdeki Afrikalı futbolcu akımını başlatan kulüp olmuştu.

IMG_20180515_073924.jpg

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kısa, kısa;

*Kayserispor, 3 yıllığına Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile anlaştı.
*Sergen Yalçın, Konyaspor ile gelecek sezon da devam etmek istiyor.
*Atletico Madrid'in kupayı alması sebebiyle; Türkiye Süper Liginde 2. olacak takımın önümüzdeki sezon şampiyonlar liginde 2.eleme turundan değil, 3.eleme turundan dahil olacağı açıklandı.
*Trabzonspor da, sezon bitimi ile Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılacağı duyuruldu.
*Beşiktaş'ta Tosiç, 5 milyon öyro bedelle Çin'e transfer olacağı, Tosiç'in 3 yıllığına 10 milyon öyro alacağı yazılıp çiziliyor.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Son hafta play off oynamaya hak kazanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Süper Lige yükselen üçüncü takım olmayı başardı.

Üst Alt