Türkiye Kupası Haberleri

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bjk nin cezası nedeniyle sene 2003 dü galiba Bjk-İstanbulspor maçını Kocaelide izlemiştim. arkadaş Bjk li olduğu için mecburen Beşiktaşlılarla izledim maçı. Maç başlarken Lucescu ve Sinana övgüler düzen bizim kaliteli taraftar grubumuz maç sonu hem lucenin hem Sinanın tüm ailesini dümdüz ediyorlardı.Bilemiyorum ama Luce de yaşlı idi,belki onunda anası ölmüştü o yıllarda, hani ölmüş anaya küfretmek günah yaşayan anaya sövmek serbest ya...

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bjk nin cezası nedeniyle sene 2003 dü galiba Bjk-İstanbulspor maçını Kocaelide izlemiştim. arkadaş Bjk li olduğu için mecburen Beşiktaşlılarla izledim maçı. Maç başlarken Lucescu ve Sinana övgüler düzen bizim kaliteli taraftar grubumuz maç sonu hem lucenin hem Sinanın tüm ailesini dümdüz ediyorlardı.Bilemiyorum ama Luce de yaşlı idi,belki onunda anası ölmüştü o yıllarda, hani ölmüş anaya küfretmek günah yaşayan anaya sövmek serbest ya...
Her takımda var abi bu taraftar kitlesi tek bir takıma özgü değil. Sadece doğru birşey gibi davranmamak lazım.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu başkan ve taraftar profiliyle FB 2 sene sonra da hır gür çıkarır yan yatar çamura batar torpil çeker yavuz hırsız misali şike yapıp mağdur olur. :)
Bakış açısına ve takım renklerine göre bu durum değişir o tartışmaya girmek istemiyorum, çünkü sonu yok. Ama gerçek olan bir şey de, o sezon kazanılan Türkiye Kupası'nın teslim edilmesidir.

"Şike yaptıysak eğer, bu kupayı da iade ediyoruz" şeklinde bir uygulama Fenerbahçe'de olmadı... ;) Taraftar profili denilince, "tiner" çağrışımı yaptıran camia teslim etti kupasını...

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bakış açısına ve takım renklerine göre bu durum değişir o tartışmaya girmek istemiyorum, çünkü sonu yok. Ama gerçek olan bir şey de, o sezon kazanılan Türkiye Kupası'nın teslim edilmesidir.

"Şike yaptıysak eğer, bu kupayı da iade ediyoruz" şeklinde bir uygulama Fenerbahçe'de olmadı... ;) Taraftar profili denilince, "tiner" çağrışımı yaptıran camia teslim etti kupasını...
Yanılmıyorsam o aklanana kadar buyrun kupa sizde kalsın aklanınca bize verin gibi birşey olması lazımdı abi yanılıyorsam düzelt beni

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yanılmıyorsam o aklanana kadar buyrun kupa sizde kalsın aklanınca bize verin gibi birşey olması lazımdı abi yanılıyorsam düzelt beni
Aklandınız, buyrun kupanızı geri alın denildi mi? Hayır... Durum böyleyken kupasını şike soruşturması sürecinde iade etmiş tinerci camianın başka camialara şike yaparak mağdur oldunuz yaftasını yapıştırması bana göre dikkat çekilmesi yer olduğu için yazdım, dile getirdim yoksa olaylara bakış açım bellidir. 3 Temmuz öğleden sonra da söyledim, şimdi de söylüyorum, işi vatan hainliğine kadar götürmüş şeref yoksunu mahlukatların güzel kurguladığı ve sahnelediği kumpastır... Bu ülkede şikeden bahsedilecekse, amatör kümelerden başlamak gerekir, değilse kimse şikeci değildir... ;) Benim anam senin ananı genelevde görmüş söylemi ile peynir gemisi yürümüyor maalesef. :)

Ayrıca; forum ortamında hangi üslup ile genelleme yapılırsa, o üslupta genelleme yapacağımı belirteyim... ;) Bu yüzden Can'ın "yavuz hırsız, şikeci, çamura yatma" gibi genellemelerine, "tinerci" genellemesi ile cevap verdim... Ben üzerime alınmıyorum, tinerci olmayanlar da alınmasın lütfen. ;)

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Kupayı iade edip, o kupanın getirisi olan avrupa ligine gitme durumu da ayrı bir muamma :D
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu başkan ve taraftar profiliyle FB 2 sene sonra da hır gür çıkarır yan yatar çamura batar torpil çeker yavuz hırsız misali şike yapıp mağdur olur. :)
Bizim kupamız müzemizde, ya sizin :D

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Aklandınız, buyrun kupanızı geri alın denildi mi? Hayır... Durum böyleyken kupasını şike soruşturması sürecinde iade etmiş tinerci camianın başka camialara şike yaparak mağdur oldunuz yaftasını yapıştırması bana göre dikkat çekilmesi yer olduğu için yazdım, dile getirdim yoksa olaylara bakış açım bellidir. 3 Temmuz öğleden sonra da söyledim, şimdi de söylüyorum, işi vatan hainliğine kadar götürmüş şeref yoksunu mahlukatların güzel kurguladığı ve sahnelediği kumpastır... Bu ülkede şikeden bahsedilecekse, amatör kümelerden başlamak gerekir, değilse kimse şikeci değildir... ;) Benim anam senin ananı genelevde görmüş söylemi ile peynir gemisi yürümüyor maalesef. :)

Ayrıca; forum ortamında hangi üslup ile genelleme yapılırsa, o üslupta genelleme yapacağımı belirteyim... ;) Bu yüzden Can'ın "yavuz hırsız, şikeci, çamura yatma" gibi genellemelerine, "tinerci" genellemesi ile cevap verdim... Ben üzerime alınmıyorum, tinerci olmayanlar da alınmasın lütfen. ;)
Çok fazla hakim değilim konuya lakin şike davası henüz sonuçlanmadı diye biliyorum eğer sonuçlandı ve iade edilmediyse birşey demiyorum ben susuyorum.
Birde camiayı yönetenler vs değişti Beşiktaşta eski yönetim yok tüpçü zihniyeti şuanda yok ama Fenerbahçede halen eski yönetim mevcut. Ben kimsenin şahsına yönelik birşey söylemiyorum sadece camialar hakkında konuşuyorum tinerci yaftasını da üzerime alınmıyorum bi gün çekmeye başlarsam alınırım :)
Aziz Yıldırımın talihsiz bi açıklaması var yaptıysam Fenerbahçe için şike yaptım gibi üzücü

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Her takımda var abi bu taraftar kitlesi tek bir takıma özgü değil. Sadece doğru birşey gibi davranmamak lazım.
Esasen demek istediğim de bu. Biz fiili eleştirmek yerine başka şeyler ile uğraşıyoruz. Anaya küfür en ağır küfürdür, bunun ölüsü dirisi olmaz. Küfürü eleştiren birinin kendi taraftarı da yapınca eleştirmesi gerekir. Misal Esra Erol hanımefendi Tolgayi savunurken Müge Anlı yayın edilen küfre bir şey demiyor. Neyse uzar gider..
Şike konusunda aklımda benim bir kaç maç var. Bjk nin Cordoba zamanında GS ile İnönü maçı. Sikenin alası var, hatta Cordoba nin son maçı olmuştur. Ayrıca TS nin 2011 de İstanbul da yaptığı Bjk ve GS maçları. FB nin yattığı bir tane maç olamaz,çünkü FB hatır gönül sikesi yapmaz, bizim için Bjk ne ise GS de TS de odur. Aklıma Toroğlu'nun. 3 temmuz sonrası verdiği demeç geldi. Adam şike hakkında yapana yaptirana bir sovmedigi kaldığı demecinin devamında diyor ki " ben futbolcu iken mesela atacağım gol ile FB şampiyon olacaksa orda bir düşünürüm"

Üst Alt