Türkiye Kupası Haberleri

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
PFDK Fenerbahçe maçına çıkmayan Beşiktaş hakkında kararını verdi. Beşiktaş 3-0 mağlup sayılırken, önümüzdeki sezon da Türkiye Kupası'ndan men edildi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu yarım kalan Fenerbahçe - Beşiktaş maçının devamında sahaya çıkmayan Beşiktaş için kararını verdi.
Ziraat Türkiye Kupası yarı final 2. maçında sahaya çıkmayan Beşiktaş 3-0 hükmen mağlup sayıldı.
PFDK ayrıca Beşiktaş'ı gelecek yıl düzenlenecek Türkiye Kupası'ndan da men etti. Beşiktaş bu sezon Türkiye Kupası'ndan elde ettiği gelirlerden de mahrum bırakıldı.

Kaynak; NTV
Hadi hayırlısı...
Bu karar bugün mü yayınlandı abi? Eğer öyleyse akşam eve geçince hatuna fazla bulaşmayım ben, sinirleri tepesinde olur. :p
Takım tutmuyorum ama Beşiktaş'ın hep yenmesini istiyorum, aile saadetimizin için. :komik::komik::komik:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hadi hayırlısı...
Bu karar bugün mü yayınlandı abi? Eğer öyleyse akşam eve geçince hatuna fazla bulaşmayım ben, sinirleri tepesinde olur. :p
Takım tutmuyorum ama Beşiktaş'ın hep yenmesini istiyorum, aile saadetimizin için. :komik::komik::komik:
Kupa organizasyonunda; Beşiktaş'ı seneye dinlendirmeye almışlar, öbür sene daha güçlü kuvvetli mücadele etsin şeklinde konuyu yumuşatarak topa girebilirsin mesela... :p

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Kupa organizasyonunda; Beşiktaş'ı seneye dinlendirmeye almışlar, öbür sene daha güçlü kuvvetli mücadele etsin şeklinde konuyu yumuşatarak topa girebilirsin mesela... :p
Nadasa bırakmışlar da diyeyim mi abi? Acı çekmeden ölürüm en azından. :koptum::koptum:
Sen beni hiç sevmiyorsun anladım ben onu. :p

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Okan Buruk: "Ziraat Türkiye Kupası finalinde sadece Akhisarlıların değil, tüm Türkiye'nin takımıyız"

Şu cümle nelere gebe arkadaş, lafa bak...

Ayrıca Fenerbahçe Türk takımı değilmiş Okan Buruk'a göre.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Okan Buruk: "Ziraat Türkiye Kupası finalinde sadece Akhisarlıların değil, tüm Türkiye'nin takımıyız"

Şu cümle nelere gebe arkadaş, lafa bak...

Ayrıca Fenerbahçe Türk takımı değilmiş Okan Buruk'a göre.
Her iki teknik adamın açıklamasını okuyunca... Aradaki fark ve ülkenin genel durumu ortaya net olarak çıkıyor.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Maçın ilk on dakikasında bal yapmaz arı gibi vızıldayan, sonrasında yatışa geçen Aykut hoca ve eşeklerini Akhisarspor ders niteliğinde bir maç sonunda YİNE yenerek bileğinin hakkıyla Türkiye Kupasını kazandı.

Tebrikler Akhisarspor. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Bence Aykut Kocaman iyi bir teknik direktor değil ama cok iyi bir antrenör, ver yildizlari olmayan dumduz bir takimi, malatyayi mesela ligde 5.rahat yapar ilk 3u zorlar ama degisiklikmiş yildizlari idare edebilmekmis oyunu okuyup ani bir taktik degisikliğiymiş bu tip yeteneklerinin oldugunu dusunmuyorum.

Maci da izlemedim yorumum bu macin sonucuyla alakali degil genel olarak izlenimlerim üzerine. Akhisari da tebrik ederim. Hem İstanbulda Gsyi iki farkli hakederek eleyip geldiler hem de Fbyi finalde elediler.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Akhisarı tebrik etmek lazım, bu bütçeyle bu iş mucize gibi. Ama garip olan bir şey var; sahadan kaçanlar, sahaya çıkıp kazananlardan daha çok sevindi bu işe :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Akhisarı tebrik etmek lazım, bu bütçeyle bu iş mucize gibi. Ama garip olan bir şey var; sahadan kaçanlar, sahaya çıkıp kazananlardan daha çok sevindi bu işe :)
Bu gayet normal bir durum... :)
Bence Aykut Kocaman iyi bir teknik direktor değil ama cok iyi bir antrenör, ver yildizlari olmayan dumduz bir takimi, malatyayi mesela ligde 5.rahat yapar ilk 3u zorlar ama degisiklikmiş yildizlari idare edebilmekmis oyunu okuyup ani bir taktik degisikliğiymiş bu tip yeteneklerinin oldugunu dusunmuyorum.

Maci da izlemedim yorumum bu macin sonucuyla alakali degil genel olarak izlenimlerim üzerine. Akhisari da tebrik ederim. Hem İstanbulda Gsyi iki farkli hakederek eleyip geldiler hem de Fbyi finalde elediler.
Tamamen katılıyorum... :)

Üst Alt