Türkiye Kupası Haberleri

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Ahahahah, şike ya evet. Çok komik bir durum gerçekten. :kptmya: Yaptığı şikelerden biri patlak verdiğinden dolayı puanının silinme tehlikesi olduğu için ligin sistemi değişmişti. Maksat takımı şampiyonluk yarışında tutmaktı. Federasyonda da kim vardı o zaman BJK'li M.Ali Aydınlar mı? Ah BJK ah. Pardon ya FB'ydi o dimi. :koptum::koptum: Konuda o kadar çok FB yanlısı mesaj gördüm ki kafam karıştı bir an. :kptmya: Keşke halkımız değerlendirmelerini objektif şekilde yapabilse.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ahahahah, şike ya evet. Çok komik bir durum gerçekten. :kptmya: Yaptığı şikelerden biri patlak verdiğinden dolayı puanının silinme tehlikesi olduğu için ligin sistemi değişmişti. Maksat takımı şampiyonluk yarışında tutmaktı. Federasyonda da kim vardı o zaman BJK'li M.Ali Aydınlar mı? Ah BJK ah. Pardon ya FB'ydi o dimi. :koptum::koptum: Konuda o kadar çok FB yanlısı mesaj gördüm ki kafam karıştı bir an. :kptmya: Keşke halkımız değerlendirmelerini objektif şekilde yapabilse.
Fenerbahçe o dönem açık açık madem böyle bizi düşürün dedi, yemedi totoları, düşürseydiler ya

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
-Aziz Yıldırım Konuşurum dedi, 17 takım birden tüpçü ile cav üzeri iki dahil "Fenerbahçemiz" deyiverdi.

-Şike varsa, bizi düşürün denildi, tık yok.

Bu iki olayın üzerine gerektiği gibi gidilseydi şimdi çok farklı şeyleri konuşuyor olurduk. Fenerbahçe 2011 yılında kazandığı şampiyonluk kupasını evet şike yaptık diyerek iade etseydi ve hiç bir şey olmamış gibi davransaydı evet çok komik olurdu... ;)

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
-Aziz Yıldırım Konuşurum dedi, 17 takım birden tüpçü ile cav üzeri iki dahil "Fenerbahçemiz" deyiverdi.
Abi Aziz Yıldırım hep konuşursam şu olur bu olur diyor ama hiç konuşmuyor lütfen gerçekçi olalım. Sanki diğer klüpler susturdu Azizi, komik olmayalım lütfen yani tamam Fenerbahçelisin ama bukadar da yanlı bir bakış açısı olamaz...Uefaya ayrı rest çekti tff ye ayrı rest çekti sonuç? Sen haklı olsan Şampiyonlar ligine gidemesen oradan gelir elde edemesen ve elinde kanıtların olsa yerinde durur musun? Bırakın şu Aziz Yıldırımı ve sallamasyon boş tehditlerini.... İçerden çıktıysa dua etsin de ses kayıtları delil olmaktan çıktı yoksa hala içerdeydi. O ses kayıtlarının da neden delil olmadığını hepimiz biliyoruz. Hea sorsan Azize ben aklandım ondan çıktım der, yersen....... Ayrıntılı raporu açıp okursanız SES KAYITLARI DELİL OLMAKTAN ÇIKTIĞI için DELİL YETERSİZLİĞİNDEN serbest bırakılmıştır...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Abi Aziz Yıldırım hep konuşursam şu olur bu olur diyor ama hiç konuşmuyor lütfen gerçekçi olalım. Sanki diğer klüpler susturdu Azizi, komik olmayalım lütfen yani tamam Fenerbahçelisin ama bukadar da yanlı bir bakış açısı olamaz...Uefaya ayrı rest çekti tff ye ayrı rest çekti sonuç? Sen haklı olsan Şampiyonlar ligine gidemesen oradan gelir elde edemesen ve elinde kanıtların olsa yerinde durur musun? Bırakın şu Aziz Yıldırımı ve sallamasyon boş tehditlerini.... İçerden çıktıysa dua etsin de ses kayıtları delil olmaktan çıktı yoksa hala içerdeydi. O ses kayıtlarının da neden delil olmadığını hepimiz biliyoruz.
Ben yaşanılan süreçte gördüklerimi yorumluyorum... Yaşanılanlar gerçek değilse bilemem. Konuşurum dedikten sonra neden o süreç yaşandı, neden Fenerbahçe yanarsa bizde yanarız tavrı alındı? Keşke bu tavırlar alınmasaydı da konuşsaydı. Keşke küme düşürülseydi de, peşinden kimleri götürüyor görseydik. Keşke içeriden çıkmasaydı da, kulüp bu kadar yıpratılmasaydı... Yanlı bir bakış açım olsaydı o satırları daha farklı yazardım. Ayrıca; komik olma konusunu dile getirenler ilgili konularda yazıp çizerse yerinde olur, beğenilmeyen bir yoruma bu yaftayı yapıştırmak ne kadar doğru oluyor acaba?

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
neden Fenerbahçe yanarsa bizde yanarız tavrı alındı?
Kim aldı bu tavrı? Sana öyle imaj verildiği için sen öyle mi algıladın? Ya da 30milyon taraftarı olan ve belli oy kitlesi olan bir gruba ceza verememekten olmasın bu korku. Yada lig tv gelirleri düşmesinden korkulmasın? Spor kanunu yürürlüğe girdikten sonra verilen teşfik primleri şike sayılacaktır maddesi gereğince o yürürlüğe girilen tarihten önce her takım teşfik veriyordu da şimdi biz verdik niye bize patlıyor mu diyecekti? O sene teşfik primini sırf yarışta olmadığı için vermeyen GS hariç hepsini nasıl küme düşüreceklerdi? Var mı öyle bir güç Tffde? Ayrıca seçim zamanları hatırlarsanız Fenerbahçe formasıyla seçime gidilip, kime oy verdiğim belli değil ama kime vermediğim belli kampanyaları yapılmıyordu? Öyle kıytırık sallamasyon tehditlerle ben konuşurum konuşurumlarla kimse korkupta birşey demedi, delikanlı olan adam çıkar bam bam bam konuşurdu zaten, ağız eğmezdi.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yaşanılan süreçten sonraki gerek haber kanallarındaki yorumlar ve demeçler, gerekse bahsi geçen kişilerin yaptığı açıklamalardan anlaşılan durum budur. Sen şu takım adına yorum yaparsın, ben bu takım adına ama ortada katledilen bir hukuk sistemi ve güçlünün hakim olduğu mecra var, keşke her taraftar en az benim kadar olayları hak hukuk çerçevesinde yorumlayabilse.

Bulabilirsen eğer; Aziz Yıldırım'ın konuşurum dedikten sonraki, kulüp başkanları, kulüpler birliği başkanı ve diğer gelişmeleri tekrar dinlemeni okumanı tavsiye ederim. Bu konudaki görüşlerimi forumda ilgili yerlerde bir çok kez yazdım. Tekrar yazardım ancak, "komik olma" "yanlı bakış açısı" gibi yaftalarla argüman üretene yazmak, söylemek çok bir şey ifade etmeyecektir. ;)

Hayatım boyunca hiç bir zaman şahıslarla, kişiliklerle işim olmadı, olmaz, genel anlamda yorumumu yaparım, düşüncelerimi hak hukuk düzgün bir sistem çerçevesinde anlatmaya çalışırım, beğenen olur olmaz, ama bu yorumları değişik şekillerde yaftalamak saygı çerçevesine sığmaz.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Yaşanılan süreçten sonraki gerek haber kanallarındaki yorumlar ve demeçler, gerekse bahsi geçen kişilerin yaptığı açıklamalardan anlaşılan durum budur. Sen şu takım adına yorum yaparsın, ben bu takım adına ama ortada katledilen bir hukuk sistemi ve güçlünün hakim olduğu mecra var, keşke her taraftar en az benim kadar olayları hak hukuk çerçevesinde yorumlayabilse.

Bulabilirsen eğer; Aziz Yıldırım'ın konuşurum dedikten sonraki, kulüp başkanları, kulüpler birliği başkanı ve diğer gelişmeleri tekrar dinlemeni okumanı tavsiye ederim. Bu konudaki görüşlerimi forumda ilgili yerlerde bir çok kez yazdım. Tekrar yazardım ancak, "komik olma" "yanlı bakış açısı" gibi yaftalarla argüman üretene yazmak, söylemek çok bir şey ifade etmeyecektir. ;)

Hayatım boyunca hiç bir zaman şahıslarla, kişiliklerle işim olmadı, olmaz, genel anlamda yorumumu yaparım, düşüncelerimi hak hukuk düzgün bir sistem çerçevesinde anlatmaya çalışırım, beğenen olur olmaz, ama bu yorumları değişik şekillerde yaftalamak saygı çerçevesine sığmaz.
Komik olmayalım: Bu kadar saçma bir şeyi tartışılmaz demektir karşılıklı söylenir. Olmayalım denmiş yani sen ve ben.
Komik olma: Böyle düşünerek komik olma kendini güldürme anlamındadır. Senin yüklediğin anlam bu yönde ve yukarıda öyle bir şey yok, ölye bir anlam güderek birşey de yazmadım.

Aziz Yıldırım için burada daha değerli insanları kırmak istemiyorum, herşeyi yapsınlar paraları götürsünler sonra biz burada o herif yüzünden tartışalım. Herneyse sence Aziz Yıldırım konuşucam değince herkes korktu, o da affedildi olan Fenere oldu bitti gitti. Bence de herzamanki gibi boşa salladı bla bla...

Son düzenleme:

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Ne gereksiz adam!bu ya Aykut kocaman.millet bölünmüş toplumsal barış 0 herkes barut gibi evine ekmek götürmek insanların en öncelikli hedefi.insanlar bu gerginlikte rahatlamak için futbolu izliyorlar bırak şunu bunu Şenol Güneş şöyle Beşiktaş böyle ...halen milleti ayrıştırmaya devam.yahu bjk hatalı bir karar verdi diyelim ne olacak? siz villalarinizda otururken biz yine sabah aynı şekilde sömürülen emeği verip hayal kurmaya devam edecez.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ne gereksiz adam!bu ya Aykut kocaman.millet bölünmüş toplumsal barış 0 herkes barut gibi evine ekmek götürmek insanların en öncelikli hedefi.insanlar bu gerginlikte rahatlamak için futbolu izliyorlar bırak şunu bunu Şenol Güneş şöyle Beşiktaş böyle ...halen milleti ayrıştırmaya devam.yahu bjk hatalı bir karar verdi diyelim ne olacak? siz villalarinizda otururken biz yine sabah aynı şekilde sömürülen emeği verip hayal kurmaya devam edecez.
Bu kokuşmuş haysiyetsiz ve onursuz futbol camiasında, Aykut Kocaman gereksiz denilecek son kişilerden biridir kişilik olarak.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Önemli olan son kişi mi ilk kişi mi olması.diyelim ki Şenol Güneş ilk kişi ne degisecek?kokuşmuş futbol camiasında bizim değil bu aktörlerinin hepsinin payi var.mevzu bjk FB değil zaten herkesin haklıyım demesi hoşgörünün 0 olması.tribune oynamak halen bizim ülkede prim yapmaya devam ediyor .

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Olmayan yaraya zımba yaptır, ayıl bayıl, takımı sahadan çek sonra da tu kaka Aykut... İyiymiş.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Önemli olan son kişi mi ilk kişi mi olması.diyelim ki Şenol Güneş ilk kişi ne degisecek?kokuşmuş futbol camiasında bizim değil bu aktörlerinin hepsinin payi var.mevzu bjk FB değil zaten herkesin haklıyım demesi hoşgörünün 0 olması.tribune oynamak halen bizim ülkede prim yapmaya devam ediyor .
Milat hep Fenerbahçe üzerinden olmamalı dedi geçen hafta Aykut Kocaman, kesinlikle katılıyorum. Evet hoşgörü lazım, hepimiz hoşgörülü olalım ama sahtekarlığa hoşgörü olmaz.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Değerli hocam sadece Aykut değil hepsi tukaka. Yarın Şenol desin maçtan sonra ona da derim emin olun.Bizim ülkenin temel problemi gerçekten bu seviyorsak göklere yeriyorsak yerin dibine...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Değerli hocam sadece Aykut değil hepsi tukaka. Yarın Şenol desin maçtan sonra ona da derim emin olun.Bizim ülkenin temel problemi gerçekten bu seviyorsak göklere yeriyorsak yerin dibine...
Şenol çok defa dedi şuana dek, hatta abartıp Trabzon'da onu yuhlayan hemşehrilerini polise şikayet ederken "bunları araştırın, bunlar Fenerbahçeli" dedi. Ama sen o zaman bile bir şey demedin Şenol'a.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hepsi tu kaka tamam da, Bülent in bahsettiği gibi yeri geldiğinde hepsine aynı sitemi yapmak gerekmiyor mu?

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Sahtekarlık yaptıysa Şenol Güneş sonuna kadar takımın basindan en kısa sürede def olur gider inşallah.yahu mevzu Şenol Aykut degil halen olayı şahsi hale getiriyoruz.herkes diyorki benim doğru sadece tek doğru.elestirdigim budur.taraf olmak batıli hak yapmayı mubah hale getirmez.sitem konusuna gelince diyorum yukarda bjk fener gözlüğünü çıkaralım mevzuyu su gozle bakalım bu bir spor.millet kendi takımı için millete ana avrat sövüyor.bu cesaret nereden geliyor yine bu adamların sayesinde.volkan Fatih terim Aykut senol murat Ahmet vb...cambaza bak derken asıl mevzuyu kaçırıyoruz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne Şenol umrunda ne Aykut ne de başkaları.hakkaniyetle yaklasalim sadece insanları tahrik etmeyelim toplumu daha fazla germeyelim demeye çalıştım

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
İnşallah o ortak payda da buluşuruz.iki şey gelse bu memlekette her şey düzelecekte liyakat hakkaniyet gibi...umarım bir 36 sene daha beklemem.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bizim istediğimiz de emin ol tam da bu, hakkaniyet!
Oynattığı rezil futbola tonla laf et, topçulara eşek benzetmesi yap, basiretsiz diktatör başkana her fırsatta giydir, sahaya madde atan en aşağılık duyguların insanıdır de... Sonra da fanatik olmakla itham edil. Tam da bu ülkeye özgü bir durum.

Bi tanesi de, hocanın kafası yarılmadı, takım sahadan hakemlerden önce çıktı diyemesin ama sen fanatizmin doruklarında gezin... :)

Üst Alt