Trabzonspor

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Çelik Gri
İşin kötü tarafı da o ya.
Her iki özellik de Allah vergisi. Sonradan kazanılmıyor.:)
Sonra Allahın adaleti ...:kötü:
Aslında belli sporcular için geçerli bu durum. Ancak özellikle bizim ligimizde bağlantı ve politika da önemli.

Burak’a geçmiş olsun. Muhtemelen alkollüydü. İyi ki maddi zararla atlatmış sadece.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Allah şifa versin. Zarrab konuşurken ecel terleri dökmeden haatanelik oldu adam.

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Çelik Gri
Bu nefret suçu. Bu bir düşüncede değil. Düşünebilen biri böyle birşey yazmaz, yazamaz.
Eskiden bu basketboll çok daha düzeyli bir spordu. Ne zaman büyük klüpler burada ki “primi” görüp ilgilerini buraya kaydırdılar futbol taraftarı avam tayfa burayada dadandı. Bu da haliyle bu tarz sonuçlar çıkarıyor. Türkiyede popüler olan spor dallarına net bir şekilde pislik bulaşıyor. Bu pisliğin içinde, haksız rekabet, şike, teşvik, nefret suçu, şiddet, fuhuş gibi hemen herşey mevcut.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu nefret suçu. Bu bir düşüncede değil. Düşünebilen biri böyle birşey yazmaz, yazamaz.
Eskiden bu basketboll çok daha düzeyli bir spordu. Ne zaman büyük klüpler burada ki “primi” görüp ilgilerini buraya kaydırdılar futbol taraftarı avam tayfa burayada dadandı. Bu da haliyle bu tarz sonuçlar çıkarıyor. Türkiyede popüler olan spor dallarına net bir şekilde pislik bulaşıyor. Bu pisliğin içinde, haksız rekabet, şike, teşvik, nefret suçu, şiddet, fuhuş gibi hemen herşey mevcut.
+1908

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
B. Yılmaz'ın şike yaptığından kimse bahsedecek mi bakalım...
Galatasaray ile Trabzonspor maç yapıyor, maç sonu iki takım kankileri eğleniyor ve alkollü olarak Fatih Terim'in damadının aracı ile kaza yapıyor ve olay yerinden kaçıyor...

Bu olayda kimse ses çıkartmıyorsa, o tayfa bu ülkede bütün etik dışı hareketleri yapar ve günah keçisi bir şekilde Fenerbahçe olur hocam.

;)

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben takip edemedim, yeni gelişme mi oldu?
ofsayttan kaçmak için yürümedi bile, yüzde yüz gol pozisyonunda vurmak yerine kendini yere bıraktı, atmak istemediği 2 net pozisyon daha var, bir pozisyona bile itiraz etmedi, top Başakşehir defansındayken tek bir pres yapmadı. Anlatabildiğimi sanmıyorum, izlemen lazım( 2. Yarıyı izledim sadece)
Rıza hoca da çıkarmadı oyundan, o da ilginçti. Durumu çakmadı bence, çok sinirliydi çünkü.

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Çelik Gri
B. Yılmaz'ın şike yaptığından kimse bahsedecek mi bakalım...
Şike mi ? Burak önce ki Fenerbahçe maçında yüzde yüz golü atamadı, Abdülkadir’in bariz gol koşusunda topu ona vermedi burda da şike vardır o zaman.
Hatta Başakşehir’in orta sahası Emre’nin Fenerbahçe maçından önce 89. Dakika da itiraz sebebiyle iki sarı kart üst üste görerek atılmasıda benzer bu durumda.
Gerçi şöyle bir nokta var, Türkiye’de şike sahaya yansımıyor. Bu nedenlede bolca tarla süren var. O kadar aymaz bir boyuta ulaşmış ki bu Fenerbahçe namusumuz dediği CAS davadından geri çekilirken aynı yıl Yapı Kredi UEFA’yla sponsorluk anlaşmadı imzalıyor bundan üç yıl sonra Platini hesabına yatan üç milyon euroyu açıklayamadığı için görevinden oluyor.
Bunca temiz ve titizlik içinde bir garibim suçlu İbrahim Akın ceza alıyor. Samimi söylüyorum yazık adama. Honoré de Balzac’ın da dediği gibi adalet büyük delip geçtiği, küçük sineklerin takılıp kaldığı bir örümcek ağıdır.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şike mi ? Burak önce ki Fenerbahçe maçında yüzde yüz golü atamadı, Abdülkadir’in bariz gol koşusunda topu ona vermedi burda da şike vardır o zaman.
Hatta Başakşehir’in orta sahası Emre’nin Fenerbahçe maçından önce 89. Dakika da itiraz sebebiyle iki sarı kart üst üste görerek atılmasıda benzer bu durumda.
Gerçi şöyle bir nokta var, Türkiye’de şike sahaya yansımıyor. Bu nedenlede bolca tarla süren var. O kadar aymaz bir boyuta ulaşmış ki bu Fenerbahçe namusumuz dediği CAS davadından geri çekilirken aynı yıl Yapı Kredi UEFA’yla sponsorluk anlaşmadı imzalıyor bundan üç yıl sonra Platini hesabına yatan üç milyon euroyu açıklayamadığı için görevinden oluyor.
Bunca temiz ve titizlik içinde bir garibim suçlu İbrahim Akın ceza alıyor. Samimi söylüyorum yazık adama. Honoré de Balzac’ın da dediği gibi adalet büyük delip geçtiği, küçük sineklerin takılıp kaldığı bir örümcek ağıdır.
Burak topa vurmayıp kendini yere atıyor ve penaltı değil zaten diyor, bir pozisyona bile itiraz etmedi, oysaki ofsayta düştüğünde bile yan hakemlere saydırırdı.
Fenerbahçe ile ilgili ithamına gelince hangi maçta şike vardı.
Fenerbahçe lider iken otobüs nerede kimler tarafından kurşunlandı.
Şikeyi örtbas ettiler diyorsun, şike yüzünden yatan biri dedi ki ne şikesi memleket elden gidiyor ne oldu sonrasında.
Mehmet baransu diye bir o.ç tv de sürekli atıp tuttu şimdi nerde.
Eğer bunları vatandaş olarak sen göremiyorsan bu tezgahları kuranların çok da bir günahı yok, bunlar bize müstehak.
Yazacak daha çok şey var ama yukarıdaki yazdıklarım da birşeyi değiştirmeyeceği için fazlasına gerek yok. Onları da rahatlamak için yazdım.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Bu tartışmaların sonu gelmez, keyif almamız gereken bir etkinlik bizleri sinir sahibi yapmasın :D

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Çelik Gri
Burak topa vurmayıp kendini yere atıyor ve penaltı değil zaten diyor, bir pozisyona bile itiraz etmedi, oysaki ofsayta düştüğünde bile yan hakemlere saydırırdı.
Fenerbahçe ile ilgili ithamına gelince hangi maçta şike vardı.
Fenerbahçe lider iken otobüs nerede kimler tarafından kurşunlandı.
Şikeyi örtbas ettiler diyorsun, şike yüzünden yatan biri dedi ki ne şikesi memleket elden gidiyor ne oldu sonrasında.
Mehmet baransu diye bir o.ç tv de sürekli atıp tuttu şimdi nerde.
Eğer bunları vatandaş olarak sen göremiyorsan bu tezgahları kuranların çok da bir günahı yok, bunlar bize müstehak.
Yazacak daha çok şey var ama yukarıdaki yazdıklarım da birşeyi değiştirmeyeceği için fazlasına gerek yok. Onları da rahatlamak için yazdım.
Hepsine tek tek cevap veririm ama inanıyorum ki birşey değişmeyecek bu nedenle gerek yok. Herşeyden önce adalet duygusundan arınmış kendisi dışında herşeyi suçlu gören bir anlayışa sahip olduğunu düşündürdün.
Şu kadarını söylüyorum. Fenerbahçe klubü CAS tarafından şike yaptığı tespit edilmiş. Sen şu maçta var ben bu maçta yok dememle bir yere varamayız. Kaldı ki Fenerbahçe otobüsünü kim nerde ne şekilde kurşulamış ve failler hala nasıl bulunamamış. Bu durumdan senden daha fazla rahatsız olmadığımı nerden bilebilirsin ?
Sanırım anlaşabileceğimiz tek konu bu ülkenin bu anlayışa müstehak olduğu.
Bu tartışmaların sonu gelmez, keyif almamız gereken bir etkinlik bizleri sinir sahibi yapmasın :D
Ben orasındayım. Sırf rahatlamak içinde birine cevap yazmam zaten. Bu konuyu da burda kendi adıma bitiriyorum.;)

Üst Alt