Spor Ekranı

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
9 puan içerde alırız, 1.olarak cikariz. Maçlar tivi bu da mi, d smart ta mi
Tivibu, bu işe bir standart gelmesi lazım devlet tarafından, bu kadar insanlara eziyet olunmaz, standart dekoder yaparsın kart ya da yayın satınalırsın tercihine göre ama her kurum için dekoder ve kurulum ücreti ödemekten gına geldi.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
D smart lig tv var bir de tivi bu alamam. Yalniz d smart i iptal etme hakkım varmış. 24 ay taahhütlü idi, yasalara gore 12 aydan sonra para ödemeden iptal edilebiliyormus. Onu iptal edersem tivi bu alırım.
Lig tv ye iptal dilekcesi gönderdikten sonra döndüler,eskisinden ucuza aldım.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
D smart lig tv var bir de tivi bu alamam. Yalniz d smart i iptal etme hakkım varmış. 24 ay taahhütlü idi, yasalara gore 12 aydan sonra para ödemeden iptal edilebiliyormus. Onu iptal edersem tivi bu alırım.
Lig tv ye iptal dilekcesi gönderdikten sonra döndüler,eskisinden ucuza aldım.
Lig tv kadar karmaşık ve saçma bir kurum başka yoktur galiba, o bakımdan yorum yapmayım. Dsmart ı yayın olarak beğeniyorum, normal zamanlarda sadece D Smart kullanıyorum, sadece maç izlemek için digi ye geçiyorum, o bakımdan D Smart ı iptal ettirecek olmam düşündürüyor beni. D Smart 12 aydan sonra ceza faturası çıkmadan iptal mümkün mü acaba?

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bülent öyle bisey okudum bir yerde. 12 aydan fazla taahhütlerde 12.aydan sonra ekstra para ödemeden iptal edinebiliyormuşuz. Aynen bende senin gibi kullanıyorum, d smart ta güzel filmler var ama ayda 30 lira fazla bence. Ben internetle beraber almıştım, eğer tivi bu da internet li kampanya varsa d smart i iptal etmeye calisacam

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bülent öyle bisey okudum bir yerde. 12 aydan fazla taahhütlerde 12.aydan sonra ekstra para ödemeden iptal edinebiliyormuşuz. Aynen bende senin gibi kullanıyorum, d smart ta güzel filmler var ama ayda 30 lira fazla bence. Ben internetle beraber almıştım, eğer tivi bu da internet li kampanya varsa d smart i iptal etmeye calisacam
Kullanım şeklimiz tamamen aynı ve aynı şeyleri düşünüyorum. Ben de D Smart ı internet ile birlikte almıştım ve çok uygundu şartlar ki hala öyle bence. Tivibu araştırmasına başlamam lazım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kullanım şeklimiz tamamen aynı ve aynı şeyleri düşünüyorum. Ben de D Smart ı internet ile birlikte almıştım ve çok uygundu şartlar ki hala öyle bence. Tivibu araştırmasına başlamam lazım

Bülent internetin kotası ve hızı nedir biliyor musun? Memnun musun?

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bülent internetin kotası ve hızı nedir biliyor musun? Memnun musun?
Hızı bulunduğun bölgenin alytyapısı müsait olduğu takdirde harika abi çok memnunum, bir defa belki müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmışımdır. Benim kullandığım kotasız, 8 Gb tan sonra yanılmıyorsam hızını düşürüyorlar fatura kesilene dek ki bu durumla karşılaşmadım daha. Hız durumunu müşteri hizmetleriyle görüş bulunduğun bölgenin bu altyapıya uygun olması durumunda çok memnun kalırsın. Zaten bu işte Smile Adsl in pek bir hükmü yok, bütün altyapılar TTnet in, sadece hizmeti veren kişi değişiyor, tıpkı yeni nesil özel elektrik kurumlarının olduğu gibi.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bülent ben d smart i alırken sampiyonlar ligi diğer sene de devam edecek mi diye sormuştum, bilmiyoruz demişlerdi. D smart bizi kazıkladı bence :)
Ben uğraşacam ama sonuç çıkarmı bilemem.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
TTnet + tivibu olarak güzel paketler mevcut.
Ttnet'i yenilerken tivibuyu hediye ettiler ama hd yayın veremedikleri için kurulum yaptırmadım...

16 mbit hız, 100 gb adil kullanım kotasını 69 liraya iki yıl taahhütlü aldım... 35 lira da Cici Türk e bayılıyorum zoruma gidiyor...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Maçsız paket... Spor+belgesel+hd yayın 24 ile başladık 35 oldu hamdolsun :p

Tepetaklak !!

Üst Alt