Spor Camiasından Tarihe Geçen Sözler

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
"Barcelona ile aynı mantaliteye sahibiz, aynı oyunu oynuyoruz, tek fark var, onlar şampiyonluğa oynuyor, biz küme düşmemeye..." Yılmaz Vural :D

"Hayattaki en büyük hatam, Sinan Engin'dir. Tek yaptığı iş, bütün gün odasında Fashion Tv'de manken izlemekti" Mircea Lucescu

"1969'da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakika oydu diyebilirim." George Best

"İnsanlar beni, zengin, yakışıklı ve yetenekli olduğum için yuhalıyor" Cristiano Ronaldo

"Kimse 100 milyon euro etmez, ben dahil..." Zlatan İbrahimoviç

"Messi; ne zaman 1283 gole ulaşır ve 3 Dünya Kupası kazanır, o zaman oturur konuşuruz. İnsanlar bana devamlı; ne zaman yeni bir Pele çıkacak diye soruyorlar. Ben de cevap olarak "asla" diyorum. Annemle Babam fabrikayı kapattı çünkü..." Pele

Muhabir Maradona'ya soruyor; "İspanya'da başarılı olabilecek misin?" Maradona; "Top orada da yuvarlak değil mi?"

"Hakem formamı çıkardığım için değil, vücudumu kıskandığı için sarı kart gösterdi." Mario Balotelli :D

"Attığım şut ile kaleciyi geçmeyi değil, onu yok etmeyi düşünürüm" Steven Gerard

"Eğer kolay şeyleri isteseydim, Porto'da kalırdım... Güzel mavi bir koltuk, Şampiyonlar Ligi kupası ve Tanrı vardı, Tanrıdan sonra da ben..." Jose Mourinho

"Futbol 90 dakika süren ve bittiğinde, Almanların kazandığı bir oyundur" Gary Lineker

"Yapma Hayrettin daha kadroları saymadım." İlker Yasin'nin, ilk dakikalarda gol yiyen Kaleci Hayrettin'e serzenişi... :D :D

"Bazen Michael Jordan o kadar güzel oynardı ki, O'nu savunmaya çalışmak yerine potayı güzel gören bir yerden Jordan'ın yapacağı şeyi izlemeyi seçiyordum, çünkü ertesi günü herkes o hareketten bahsederken tam anlamıyla görememiş olmak beni çıldırtıyordu" Magic Johnson

"Kariyerim boyunca 9 binden fazla başarısız atış yaptım, 300 den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. Başarımın sırrı budur..." Michael Jordan

"En güzel gol, boş kaleye atılan goldür." Johan Cruyff :D

"Bu oyunu seviyorum, çünkü her attığım giriyor" Ray Allen

"Selçuk (Şahin) kalecilerin korkulu rüyası olabilir ama, Bekir (İrtegün) de genç kızların korkulu rüyasıdır." Emre Belözoğlu

"Futbolcuyken nereye gitsem, ne yapsam para almazlardı, lafı mı olur Rıdvan Abi derlerdi. Şimdi emekli olduk, manav, kasap hemen parasını istiyor." Rıdvan Dilmen

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
"Lütfen Mario. Sadece top oyna. Hakemle tartışma. Provoke olma. Yedekte başka forvetim yok..."

"Dakika 46, kırmızı kart!" :D :D :D

DEyrC9WWAAESfkq.jpg

Üst Alt